3. Division 2021/22 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665161
07-08 2021
13:15 IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
3
-
4
07. aug 2021
13:15
IF Lyseng
3
Dalum IF
4
665156
07-08 2021
13:30 VSK Århus KFUM, Roskilde Vejlby/Risskov Centret
1
-
0
07. aug 2021
13:30
VSK Århus
1
KFUM, Roskilde
0
665157
07-08 2021
14:00 Næsby BK Frem ALPI Arena Næsby
0
-
2
07. aug 2021
14:00
Næsby BK
0
Frem
2
665160
07-08 2021
14:00 Herlev IF FC Roskilde Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
4
07. aug 2021
14:00
Herlev IF
2
FC Roskilde
4
665158
07-08 2021
15:00 Slagelse B&I Young Boys FD Slagelse Stadion
3
-
1
07. aug 2021
15:00
Slagelse B&I
3
Young Boys FD
1
665163
14-08 2021
13:00 Dalum IF VSK Århus Rema 1000 Park - Dalum
2
-
0
14. aug 2021
13:00
Dalum IF
2
VSK Århus
0
665166
14-08 2021
13:30 KFUM, Roskilde Herlev IF Lillevang Idrætscenter
3
-
0
14. aug 2021
13:30
KFUM, Roskilde
3
Herlev IF
0
665167
14-08 2021
14:00 Young Boys FD Vanløse JYSK Park (kunstgræs)
0
-
1
14. aug 2021
14:00
Young Boys FD
0
Vanløse
1
665162
14-08 2021
14:00 Frem IF Lyseng Valby Idrætspark
4
-
1
14. aug 2021
14:00
Frem
4
IF Lyseng
1
665164
14-08 2021
14:00 FC Roskilde Næsby BK Roskilde Idrætspark
4
-
0
14. aug 2021
14:00
FC Roskilde
4
Næsby BK
0
665165
14-08 2021
15:00 Slagelse B&I Karlslunde IF Slagelse Stadion
1
-
2
14. aug 2021
15:00
Slagelse B&I
1
Karlslunde IF
2
665172
on18-08 2021
18:30 Karlslunde IF KFUM, Roskilde Karlslunde Stadion
0
-
1
18. aug 2021
18:30
Karlslunde IF
0
KFUM, Roskilde
1
665168
on18-08 2021
18:30 VSK Århus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret
2
-
2
18. aug 2021
18:30
VSK Århus
2
IF Lyseng
2
665169
on18-08 2021
18:30 Næsby BK Slagelse B&I ALPI Arena Næsby
3
-
0
18. aug 2021
18:30
Næsby BK
3
Slagelse B&I
0
665170
on18-08 2021
18:30 FC Roskilde Frem Roskilde Idrætspark
3
-
0
18. aug 2021
18:30
FC Roskilde
3
Frem
0
665171
on18-08 2021
19:00 Vanløse Herlev IF Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
18. aug 2021
19:00
Vanløse
0
Herlev IF
2
665173
on18-08 2021
19:00 Young Boys FD Dalum IF JYSK Park (kunstgræs)
0
-
0
18. aug 2021
19:00
Young Boys FD
0
Dalum IF
0
665174
21-08 2021
13:00 Dalum IF FC Roskilde Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
21. aug 2021
13:00
Dalum IF
1
FC Roskilde
3
665177
21-08 2021
13:00 Karlslunde IF Næsby BK Karlslunde Stadion
0
-
2
21. aug 2021
13:00
Karlslunde IF
0
Næsby BK
2
665179
21-08 2021
13:15 IF Lyseng Young Boys FD Lyseng Idrætspark
1
-
2
21. aug 2021
13:15
IF Lyseng
1
Young Boys FD
2
665176
21-08 2021
13:30 KFUM, Roskilde Frem Lillevang Idrætscenter
1
-
1
21. aug 2021
13:30
KFUM, Roskilde
1
Frem
1
665178
21-08 2021
14:00 Herlev IF VSK Århus Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
21. aug 2021
14:00
Herlev IF
1
VSK Århus
1
665175
21-08 2021
15:00 Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0
-
0
21. aug 2021
15:00
Slagelse B&I
0
Vanløse
0
665159
ti24-08 2021
18:30 Karlslunde IF Vanløse Karlslunde Stadion
1
-
2
24. aug 2021
18:30
Karlslunde IF
1
Vanløse
2
665180
28-08 2021
13:30 VSK Århus Vanløse Vejlby/Risskov Centret
4
-
2
28. aug 2021
13:30
VSK Århus
4
Vanløse
2
665186
28-08 2021
13:30 KFUM, Roskilde Dalum IF Lillevang Idrætscenter
3
-
2
28. aug 2021
13:30
KFUM, Roskilde
3
Dalum IF
2
665187
28-08 2021
14:00 Herlev IF Slagelse B&I Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
3
28. aug 2021
14:00
Herlev IF
2
Slagelse B&I
3
665181
28-08 2021
14:00 Frem Karlslunde IF Valby Idrætspark
5
-
0
28. aug 2021
14:00
Frem
5
Karlslunde IF
0
665182
28-08 2021
14:00 Næsby BK IF Lyseng ALPI Arena Næsby
0
-
2
28. aug 2021
14:00
Næsby BK
0
IF Lyseng
2
665185
28-08 2021
14:00 FC Roskilde Young Boys FD Roskilde Idrætspark
4
-
1
28. aug 2021
14:00
FC Roskilde
4
Young Boys FD
1
665191
04-09 2021
13:00 Karlslunde IF Herlev IF Karlslunde Stadion
3
-
0
04. sep 2021
13:00
Karlslunde IF
3
Herlev IF
0
665193
04-09 2021
13:15 IF Lyseng FC Roskilde Lyseng Idrætspark
1
-
4
04. sep 2021
13:15
IF Lyseng
1
FC Roskilde
4
665189
04-09 2021
13:30 KFUM, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter
1
-
2
04. sep 2021
13:30
KFUM, Roskilde
1
Vanløse
2
665192
04-09 2021
14:00 Young Boys FD Frem JYSK Park (kunstgræs)
2
-
2
04. sep 2021
14:00
Young Boys FD
2
Frem
2
665190
04-09 2021
15:00 Slagelse B&I VSK Århus Slagelse Stadion
1
-
1
04. sep 2021
15:00
Slagelse B&I
1
VSK Århus
1
665188
ma06-09 2021
18:15 Dalum IF Næsby BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
06. sep 2021
18:15
Dalum IF
1
Næsby BK
1
665194
11-09 2021
13:30 VSK Århus Karlslunde IF Vejlby/Risskov Centret
2
-
3
11. sep 2021
13:30
VSK Århus
2
Karlslunde IF
3
665195
11-09 2021
14:00 Frem Dalum IF Valby Idrætspark
1
-
1
11. sep 2021
14:00
Frem
1
Dalum IF
1
665196
11-09 2021
14:00 Næsby BK Young Boys FD ALPI Arena Næsby
3
-
3
11. sep 2021
14:00
Næsby BK
3
Young Boys FD
3
665199
11-09 2021
14:00 Herlev IF IF Lyseng Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
1
11. sep 2021
14:00
Herlev IF
0
IF Lyseng
1
665197
12-09 2021
13:00 Vanløse FC Roskilde Vanløse Idrætspark
2
-
4
12. sep 2021
13:00
Vanløse
2
FC Roskilde
4
665198
12-09 2021
13:30 KFUM, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
2
-
0
12. sep 2021
13:30
KFUM, Roskilde
2
Slagelse B&I
0
665203
fr17-09 2021
19:00 FC Roskilde Karlslunde IF Roskilde Idrætspark
4
-
0
17. sep 2021
19:00
FC Roskilde
4
Karlslunde IF
0
665201
18-09 2021
13:00 Dalum IF Slagelse B&I Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
18. sep 2021
13:00
Dalum IF
2
Slagelse B&I
1
665205
18-09 2021
13:15 IF Lyseng Vanløse Lyseng Idrætspark
1
-
0
18. sep 2021
13:15
IF Lyseng
1
Vanløse
0
665202
18-09 2021
14:00 Næsby BK KFUM, Roskilde ALPI Arena Næsby
1
-
3
18. sep 2021
14:00
Næsby BK
1
KFUM, Roskilde
3
665204
18-09 2021
14:00 Young Boys FD Herlev IF JYSK Park (kunstgræs)
2
-
1
18. sep 2021
14:00
Young Boys FD
2
Herlev IF
1
665200
18-09 2021
14:00 Frem VSK Århus Valby Idrætspark
1
-
1
18. sep 2021
14:00
Frem
1
VSK Århus
1
665210
25-09 2021
13:00 Karlslunde IF IF Lyseng Karlslunde Stadion
2
-
3
25. sep 2021
13:00
Karlslunde IF
2
IF Lyseng
3
665207
25-09 2021
13:00 Vanløse Dalum IF Vanløse Idrætspark
1
-
1
25. sep 2021
13:00
Vanløse
1
Dalum IF
1
665209
25-09 2021
13:30 KFUM, Roskilde Young Boys FD Lillevang Idrætscenter
2
-
2
25. sep 2021
13:30
KFUM, Roskilde
2
Young Boys FD
2
665206
25-09 2021
13:30 VSK Århus FC Roskilde Vejlby/Risskov Centret
2
-
2
25. sep 2021
13:30
VSK Århus
2
FC Roskilde
2
665211
25-09 2021
14:00 Herlev IF Næsby BK Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
2
25. sep 2021
14:00
Herlev IF
0
Næsby BK
2
665208
26-09 2021
13:00 Slagelse B&I Frem Slagelse Stadion
1
-
1
26. sep 2021
13:00
Slagelse B&I
1
Frem
1
665215
fr01-10 2021
19:00 FC Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
4
-
2
01. okt 2021
19:00
FC Roskilde
4
Slagelse B&I
2
665213
02-10 2021
13:00 Dalum IF Herlev IF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
0
02. okt 2021
13:00
Dalum IF
2
Herlev IF
0
665240
02-10 2021
13:15 IF Lyseng KFUM, Roskilde Lyseng Idrætspark
1
-
1
02. okt 2021
13:15
IF Lyseng
1
KFUM, Roskilde
1
665214
02-10 2021
14:00 Næsby BK VSK Århus ALPI Arena Næsby
1
-
3
02. okt 2021
14:00
Næsby BK
1
VSK Århus
3
665216
02-10 2021
14:00 Young Boys FD Karlslunde IF JYSK Park (kunstgræs)
2
-
5
02. okt 2021
14:00
Young Boys FD
2
Karlslunde IF
5
665212
02-10 2021
14:00 Frem Vanløse Valby Idrætspark
2
-
3
02. okt 2021
14:00
Frem
2
Vanløse
3
665245
09-10 2021
13:00 Karlslunde IF Dalum IF Karlslunde Stadion
0
-
0
09. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
0
Dalum IF
0
665241
09-10 2021
13:30 VSK Århus Young Boys FD Vejlby/Risskov Centret
1
-
4
09. okt 2021
13:30
VSK Århus
1
Young Boys FD
4
665244
09-10 2021
13:30 KFUM, Roskilde FC Roskilde Lillevang Idrætscenter
1
-
1
09. okt 2021
13:30
KFUM, Roskilde
1
FC Roskilde
1
665246
09-10 2021
14:00 Herlev IF Frem Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
3
09. okt 2021
14:00
Herlev IF
0
Frem
3
665243
09-10 2021
15:00 Slagelse B&I IF Lyseng Slagelse Stadion
2
-
1
09. okt 2021
15:00
Slagelse B&I
2
IF Lyseng
1
665242
09-10 2021
15:30 Vanløse Næsby BK Vanløse Idrætspark
1
-
0
09. okt 2021
15:30
Vanløse
1
Næsby BK
0
665251
16-10 2021
13:00 Vanløse Slagelse B&I Vanløse Idrætspark
3
-
2
16. okt 2021
13:00
Vanløse
3
Slagelse B&I
2
665247
16-10 2021
14:00 VSK Århus Herlev IF Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
1
-
0
16. okt 2021
14:00
VSK Århus
1
Herlev IF
0
665248
16-10 2021
14:00 Frem KFUM, Roskilde Valby Idrætspark
3
-
2
16. okt 2021
14:00
Frem
3
KFUM, Roskilde
2
665249
16-10 2021
14:00 Næsby BK Karlslunde IF ALPI Arena Næsby
4
-
0
16. okt 2021
14:00
Næsby BK
4
Karlslunde IF
0
665250
16-10 2021
14:00 FC Roskilde Dalum IF Roskilde Idrætspark
3
-
0
16. okt 2021
14:00
FC Roskilde
3
Dalum IF
0
665252
17-10 2021
14:00 Young Boys FD IF Lyseng JYSK Park (kunstgræs)
1
-
2
17. okt 2021
14:00
Young Boys FD
1
IF Lyseng
2
665254
23-10 2021
13:00 Dalum IF Vanløse Dalum - Kunstgræsbane
1
-
1
23. okt 2021
13:00
Dalum IF
1
Vanløse
1
665259
23-10 2021
13:00 Karlslunde IF Slagelse B&I Karlslunde Stadion
1
-
3
23. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
1
Slagelse B&I
3
665261
23-10 2021
13:15 IF Lyseng Næsby BK Lyseng Idrætspark
1
-
4
23. okt 2021
13:15
IF Lyseng
1
Næsby BK
4
665255
23-10 2021
13:30 KFUM, Roskilde VSK Århus Lillevang Idrætscenter
1
-
3
23. okt 2021
13:30
KFUM, Roskilde
1
VSK Århus
3
665253
23-10 2021
14:00 Frem FC Roskilde Valby Idrætspark
2
-
2
23. okt 2021
14:00
Frem
2
FC Roskilde
2
665260
23-10 2021
14:00 Herlev IF Young Boys FD Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
2
23. okt 2021
14:00
Herlev IF
0
Young Boys FD
2
665264
fr29-10 2021
19:00 FC Roskilde Herlev IF Roskilde Idrætspark
2
-
3
29. okt 2021
19:00
FC Roskilde
2
Herlev IF
3
665263
30-10 2021
13:00 Dalum IF IF Lyseng Dalum - Kunstgræsbane
2
-
2
30. okt 2021
13:00
Dalum IF
2
IF Lyseng
2
665265
30-10 2021
13:00 Vanløse Karlslunde IF Vanløse Idrætspark
4
-
1
30. okt 2021
13:00
Vanløse
4
Karlslunde IF
1
665262
30-10 2021
13:30 VSK Århus Frem Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
1
-
2
30. okt 2021
13:30
VSK Århus
1
Frem
2
665266
30-10 2021
15:00 Slagelse B&I Næsby BK Slagelse Stadion
1
-
1
30. okt 2021
15:00
Slagelse B&I
1
Næsby BK
1
665267
31-10 2021
14:00 Young Boys FD KFUM, Roskilde JYSK Park (kunstgræs)
4
-
0
31. okt 2021
14:00
Young Boys FD
4
KFUM, Roskilde
0
665269
fr05-11 2021
19:00 Næsby BK Dalum IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
2
-
1
05. nov 2021
19:00
Næsby BK
2
Dalum IF
1
665273
06-11 2021
13:15 IF Lyseng Slagelse B&I Lyseng Kunstgræs
1
-
0
06. nov 2021
13:15
IF Lyseng
1
Slagelse B&I
0
665271
06-11 2021
13:30 KFUM, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
1
-
2
06. nov 2021
13:30
KFUM, Roskilde
1
Karlslunde IF
2
665272
06-11 2021
14:00 Herlev IF Vanløse Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
0
06. nov 2021
14:00
Herlev IF
2
Vanløse
0
665268
06-11 2021
14:00 Frem Young Boys FD Valby Idrætspark
1
-
0
06. nov 2021
14:00
Frem
1
Young Boys FD
0
665270
06-11 2021
14:00 FC Roskilde VSK Århus Roskilde Idrætspark
4
-
3
06. nov 2021
14:00
FC Roskilde
4
VSK Århus
3
665274
fr12-11 2021
19:00 VSK Århus Næsby BK Koncenton Park (ASA kunstgræs)
0
-
0
12. nov 2021
19:00
VSK Århus
0
Næsby BK
0
665275
13-11 2021
13:00 Dalum IF KFUM, Roskilde Dalum - Kunstgræsbane
4
-
1
13. nov 2021
13:00
Dalum IF
4
KFUM, Roskilde
1
665276
13-11 2021
13:00 Vanløse IF Lyseng Vanløse Idrætspark
0
-
3
13. nov 2021
13:00
Vanløse
0
IF Lyseng
3
665278
13-11 2021
13:00 Karlslunde IF Frem Karlslunde Stadion
2
-
2
13. nov 2021
13:00
Karlslunde IF
2
Frem
2
665279
13-11 2021
14:00 Young Boys FD FC Roskilde JYSK Park (kunstgræs)
2
-
2
13. nov 2021
14:00
Young Boys FD
2
FC Roskilde
2
665277
13-11 2021
15:00 Slagelse B&I Herlev IF Slagelse Stadion
4
-
0
13. nov 2021
15:00
Slagelse B&I
4
Herlev IF
0
665281
fr19-11 2021
19:00 Næsby BK Vanløse OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
1
-
0
19. nov 2021
19:00
Næsby BK
1
Vanløse
0
665282
fr19-11 2021
19:00 FC Roskilde KFUM, Roskilde Roskilde Idrætspark
2
-
2
19. nov 2021
19:00
FC Roskilde
2
KFUM, Roskilde
2
665285
20-11 2021
13:15 IF Lyseng Karlslunde IF Lyseng Kunstgræs
3
-
1
20. nov 2021
13:15
IF Lyseng
3
Karlslunde IF
1
665280
20-11 2021
14:00 Frem Slagelse B&I Valby Idrætspark
5
-
0
20. nov 2021
14:00
Frem
5
Slagelse B&I
0
665283
20-11 2021
14:00 Herlev IF Dalum IF Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
3
20. nov 2021
14:00
Herlev IF
0
Dalum IF
3
665284
21-11 2021
14:00 Young Boys FD VSK Århus JYSK Park (kunstgræs)
1
-
2
21. nov 2021
14:00
Young Boys FD
1
VSK Århus
2
665286
12-03 2022
13:00 Dalum IF Frem Dalum - Kunstgræsbane
1
-
0
12. mar 2022
13:00
Dalum IF
1
Frem
0
665287
12-03 2022
13:00 Vanløse Young Boys FD Vanløse Idrætspark
1
-
2
12. mar 2022
13:00
Vanløse
1
Young Boys FD
2
665290
12-03 2022
13:00 Karlslunde IF VSK Århus Karlslunde Stadion
1
-
3
12. mar 2022
13:00
Karlslunde IF
1
VSK Århus
3
665291
12-03 2022
13:15 IF Lyseng Herlev IF Lyseng Kunstgræs
2
-
1
12. mar 2022
13:15
IF Lyseng
2
Herlev IF
1
665289
12-03 2022
13:30 KFUM, Roskilde Næsby BK Lillevang Idrætscenter
1
-
1
12. mar 2022
13:30
KFUM, Roskilde
1
Næsby BK
1
665288
12-03 2022
15:00 Slagelse B&I FC Roskilde Slagelse Stadion
0
-
0
12. mar 2022
15:00
Slagelse B&I
0
FC Roskilde
0
665295
19-03 2022
13:00 Vanløse KFUM, Roskilde Vanløse Idrætspark
2
-
0
19. mar 2022
13:00
Vanløse
2
KFUM, Roskilde
0
665292
19-03 2022
13:30 VSK Århus Dalum IF Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
1
19. mar 2022
13:30
VSK Århus
2
Dalum IF
1
665293
19-03 2022
14:00 Frem Næsby BK Valby Idrætspark
2
-
2
19. mar 2022
14:00
Frem
2
Næsby BK
2
665294
19-03 2022
14:00 FC Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
1
19. mar 2022
14:00
FC Roskilde
7
IF Lyseng
1
665296
19-03 2022
14:00 Herlev IF Karlslunde IF Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
2
19. mar 2022
14:00
Herlev IF
1
Karlslunde IF
2
665297
19-03 2022
14:00 Young Boys FD Slagelse B&I JYSK Park (kunstgræs)
4
-
0
19. mar 2022
14:00
Young Boys FD
4
Slagelse B&I
0
665298
26-03 2022
13:00 Dalum IF Young Boys FD Dalum - Kunstgræsbane
1
-
3
26. mar 2022
13:00
Dalum IF
1
Young Boys FD
3
665300
26-03 2022
13:00 Vanløse VSK Århus Vanløse Idrætspark
0
-
0
26. mar 2022
13:00
Vanløse
0
VSK Århus
0
665302
26-03 2022
13:00 Karlslunde IF FC Roskilde Karlslunde Stadion
2
-
2
26. mar 2022
13:00
Karlslunde IF
2
FC Roskilde
2
665303
26-03 2022
13:15 IF Lyseng Frem Lyseng Kunstgræs
0
-
3
26. mar 2022
13:15
IF Lyseng
0
Frem
3
665299
26-03 2022
14:00 Næsby BK Herlev IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
3
-
0
26. mar 2022
14:00
Næsby BK
3
Herlev IF
0
665301
26-03 2022
15:00 Slagelse B&I KFUM, Roskilde Slagelse Stadion
1
-
0
26. mar 2022
15:00
Slagelse B&I
1
KFUM, Roskilde
0
665307
fr01-04 2022
19:00 FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
01. apr 2022
19:00
FC Roskilde
4
Vanløse
0
665306
02-04 2022
13:00 Dalum IF Karlslunde IF Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
02. apr 2022
13:00
Dalum IF
1
Karlslunde IF
1
665308
02-04 2022
13:30 KFUM, Roskilde IF Lyseng Lillevang Idrætscenter
1
-
1
02. apr 2022
13:30
KFUM, Roskilde
1
IF Lyseng
1
665304
02-04 2022
13:30 VSK Århus Slagelse B&I Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
4
-
0
02. apr 2022
13:30
VSK Århus
4
Slagelse B&I
0
665305
02-04 2022
14:00 Frem Herlev IF Valby Idrætspark
5
-
0
02. apr 2022
14:00
Frem
5
Herlev IF
0
665309
02-04 2022
14:00 Young Boys FD Næsby BK JYSK Park (kunstgræs)
2
-
3
02. apr 2022
14:00
Young Boys FD
2
Næsby BK
3
665310
09-04 2022
15:00 Næsby BK FC Roskilde ALPI Arena Næsby
2
-
2
09. apr 2022
15:00
Næsby BK
2
FC Roskilde
2
665311
09-04 2022
15:00 Vanløse Frem Vanløse Idrætspark
0
-
2
09. apr 2022
15:00
Vanløse
0
Frem
2
665312
09-04 2022
15:00 Slagelse B&I Dalum IF Slagelse Stadion
1
-
1
09. apr 2022
15:00
Slagelse B&I
1
Dalum IF
1
665313
09-04 2022
15:00 Karlslunde IF Young Boys FD Karlslunde Stadion
3
-
0
09. apr 2022
15:00
Karlslunde IF
3
Young Boys FD
0
665314
09-04 2022
15:00 Herlev IF KFUM, Roskilde Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
2
09. apr 2022
15:00
Herlev IF
1
KFUM, Roskilde
2
665315
09-04 2022
15:00 IF Lyseng VSK Århus Lyseng Kunstgræs
0
-
4
09. apr 2022
15:00
IF Lyseng
0
VSK Århus
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind