MENU

U17 Drenge Divisionen 2021/22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
895888
14-08 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF HB Køge Hvidovre IF's baner
0 - 1
895891
14-08 2021
Kl. 12:00
HIK SfB-Oure FA HIK
0 - 4
895889
14-08 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 4
895890
14-08 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy Næstved Sundby Idrætspark
1 - 0
895887
15-08 2021
Kl. 13:00
Nykøbing FC Viborg FF NFC Anlæg Syd
3 - 1
895885
15-08 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I Næsby Slagelse Stadion
3 - 3
895893
15-08 2021
Kl. 14:45
Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark
6 - 0
895886
ti
17-08 2021
Kl. 18:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
3 - 2
895896
21-08 2021
Kl. 12:00
B.93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 2
895898
21-08 2021
Kl. 12:45
HB Køge FC Helsingør Herfølge Stadion
8 - 1
895899
21-08 2021
Kl. 14:15
Kolding IF AC Amager Academy Metropolis Arena (kunst)
5 - 0
895894
21-08 2021
Kl. 14:15
Næsby AB ALPI Arena Næsby
2 - 1
895897
21-08 2021
Kl. 14:15
Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
4 - 2
895900
21-08 2021
Kl. 14:45
Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 2
895895
21-08 2021
Kl. 15:15
Hobro IK Slagelse B&I Hobro IK - Kunstgræs
3 - 0
895901
22-08 2021
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Roskilde Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
2 - 1
895908
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
4 - 1
895903
28-08 2021
Kl. 12:00
AB Slagelse B&I Akademisk Boldklub
2 - 0
895904
28-08 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF B.93 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 2
895907
28-08 2021
Kl. 12:00
HIK Kolding IF HIK
1 - 6
895905
28-08 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
0 - 4
895909
28-08 2021
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Hobro IK Oure Idrætsskole
4 - 0
895906
28-08 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy HB Køge Sundby Idrætspark
0 - 1
895915
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
HB Køge HIK Herfølge Stadion
3 - 0
895910
04-09 2021
Kl. 14:15
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
1 - 3
895917
04-09 2021
Kl. 14:45
Næstved SfB-Oure FA Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 3
895916
05-09 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Roskilde Metropolis Arena (kunst)
0 - 1
895911
05-09 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion
1 - 3
895912
05-09 2021
Kl. 15:15
Hobro IK AB Hobro IK - Græsbane
1 - 2
898359
fr
10-09 2021
Kl. 19:15
Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 5
896606
11-09 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF Slagelse B&I Hvidovre IF's baner
3 - 0
898357
11-09 2021
Kl. 12:00
HIK Viborg FF HIK
1 - 3
898365
11-09 2021
Kl. 14:45
Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 0
898196
11-09 2021
Kl. 15:15
Nykøbing FC AB Lollands Bank Park
0 - 3
896603
11-09 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
0 - 2
898197
11-09 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy B.93 Sundby Idrætspark
0 - 2
898364
12-09 2021
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Kolding IF Oure Idrætsskole
3 - 2
903637
18-09 2021
Kl. 12:00
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
2 - 2
903641
18-09 2021
Kl. 12:45
HB Køge SfB-Oure FA Herfølge Stadion
1 - 3
903642
18-09 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Næstved Metropolis Arena (kunst)
2 - 2
903640
18-09 2021
Kl. 14:15
Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
0 - 0
898367
18-09 2021
Kl. 14:15
Næsby AC Amager Academy ALPI Arena Næsby
1 - 2
903638
19-09 2021
Kl. 13:00
Hobro IK Nykøbing FC Hobro IK - Græsbane
2 - 1
903607
19-09 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion
0 - 6
903639
ma
20-09 2021
Kl. 19:00
B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 3
903643
25-09 2021
Kl. 12:00
HIK Næsby HIK
2 - 3
903646
25-09 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF Nykøbing FC Hvidovre IF's baner
2 - 2
903644
25-09 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy Slagelse B&I Sundby Idrætspark
4 - 3
903650
25-09 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Hobro IK Metropolis Arena (kunst)
1 - 3
903647
25-09 2021
Kl. 14:30
Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark
2 - 1
903649
25-09 2021
Kl. 14:45
Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 3
903648
25-09 2021
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Viborg FF Oure Idrætsskole
0 - 3
903645
25-09 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 0
903653
02-10 2021
Kl. 12:00
AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
3 - 2
903656
02-10 2021
Kl. 12:00
B.93 SfB-Oure FA B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 3
903658
02-10 2021
Kl. 12:45
HB Køge Kolding IF Herfølge Stadion
6 - 2
903654
02-10 2021
Kl. 14:00
Nykøbing FC FC Helsingør NFC Anlæg Syd
0 - 4
903657
02-10 2021
Kl. 14:15
Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
6 - 0
903651
02-10 2021
Kl. 14:15
Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
2 - 3
903655
02-10 2021
Kl. 15:15
Hobro IK Hvidovre IF Hobro IK - Kunstgræs
1 - 1
903652
03-10 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
1 - 3
903661
09-10 2021
Kl. 12:00
HIK AB HIK
3 - 1
904341
09-10 2021
Kl. 12:00
Kolding IF Viborg FF Metropolis Arena (kunst)
1 - 0
904340
09-10 2021
Kl. 12:30
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 2
904342
09-10 2021
Kl. 12:45
HB Køge Hobro IK Herfølge Stadion
3 - 2
903660
09-10 2021
Kl. 14:30
Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
3 - 0
904339
09-10 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 1
903659
09-10 2021
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Næsby Oure Idrætsskole
4 - 1
903662
09-10 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
0 - 0
904345
to
14-10 2021
Kl. 18:00
AB Roskilde Akademisk Boldklub
1 - 2
904349
16-10 2021
Kl. 12:00
B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 1
904346
16-10 2021
Kl. 14:00
Nykøbing FC HIK NFC Anlæg Syd
2 - 2
904350
16-10 2021
Kl. 14:15
Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
1 - 1
904348
16-10 2021
Kl. 15:15
Hobro IK FC Helsingør Hobro IK - Kunstgræs
2 - 5
904344
17-10 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I SfB-Oure FA Slagelse Stadion
0 - 4
904354
on
20-10 2021
Kl. 14:30
Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark
3 - 4
904355
23-10 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
904358
23-10 2021
Kl. 12:45
HB Køge B.93 Herfølge Stadion
3 - 1
904359
23-10 2021
Kl. 14:15
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
1 - 1
904356
23-10 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
2 - 5
904353
24-10 2021
Kl. 15:15
SfB-Oure FA AB Oure Idrætsskole
1 - 1
904352
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Næstved Slagelse B&I Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 2
904364
30-10 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 2
904367
30-10 2021
Kl. 12:00
B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 0
904362
30-10 2021
Kl. 12:00
AB Næstved Akademisk Boldklub
4 - 3
904363
30-10 2021
Kl. 14:00
Nykøbing FC SfB-Oure FA NFC Anlæg Syd
0 - 5
904360
30-10 2021
Kl. 15:00
HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
904365
30-10 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 3
904366
30-10 2021
Kl. 15:15
Hobro IK AC Amager Academy Hobro IK - Kunstgræs
1 - 3
904361
31-10 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I Kolding IF Slagelse Stadion
3 - 1
905735
fr
05-11 2021
Kl. 19:00
Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark
1 - 3
905740
06-11 2021
Kl. 12:00
HIK AC Amager Academy HIK
1 - 1
908652
06-11 2021
Kl. 12:00
B.93 Hobro IK B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
904369
06-11 2021
Kl. 12:45
HB Køge Slagelse B&I Herfølge Stadion
5 - 1
904370
06-11 2021
Kl. 14:15
Kolding IF AB Metropolis Arena (kunst)
3 - 2
904368
06-11 2021
Kl. 14:15
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
1 - 2
904371
06-11 2021
Kl. 14:45
Næstved Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 5
905733
06-11 2021
Kl. 16:15
SfB-Oure FA Hvidovre IF Oure Idrætsskole
4 - 2
904347
on
10-11 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF AC Amager Academy Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 1
910839
13-11 2021
Kl. 12:00
AB HB Køge Akademisk Boldklub
2 - 1
910976
13-11 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
7 - 1
851355
13-11 2021
Kl. 13:00
Hobro IK HIK Hobro IK - Græsbane
1 - 3
910906
13-11 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Nykøbing FC Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1 - 3
909081
13-11 2021
Kl. 14:15
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
1 - 6
911145
13-11 2021
Kl. 15:15
FC Helsingør SfB-Oure FA Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 3
851354
13-11 2021
Kl. 16:00
AC Amager Academy Roskilde Sundby Idrætspark
2 - 1
910838
14-11 2021
Kl. 14:45
Slagelse B&I Viborg FF Slagelse Stadion
0 - 5
851360
20-11 2021
Kl. 10:00
HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
851363
20-11 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy SfB-Oure FA Sundby Idrætspark
8 - 1
851359
20-11 2021
Kl. 13:15
Viborg FF AB Hald Ege Efterskole Kunstgræs
3 - 0
851361
20-11 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Hvidovre IF Metropolis Arena (kunst)
1 - 2
851364
20-11 2021
Kl. 14:30
Roskilde HIK Roskilde Idrætspark
5 - 1
851362
20-11 2021
Kl. 14:45
Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 1
851357
20-11 2021
Kl. 15:00
B.93 Slagelse B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
851356
20-11 2021
Kl. 15:15
Hobro IK Næsby Hobro IK - Kunstgræs
0 - 5
895913
27-11 2021
Kl. 12:00
B.93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
914219
27-11 2021
Kl. 14:00
Nykøbing FC HB Køge NFC Anlæg Syd
5 - 2
904351
27-11 2021
Kl. 14:15
Kolding IF Næsby Metropolis Arena (kunst)
1 - 2
895902
19-02 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Næsby NFC Anlæg Syd
895914
26-02 2022
Kl. 14:15
Viborg FF AC Amager Academy Viborg FF´s anlæg
904343
26-02 2022
Kl. 14:15
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
851371
26-02 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA HIK Oure Idrætsskole
851366
05-03 2022
Kl. 12:00
B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
851368
05-03 2022
Kl. 12:45
HB Køge Hvidovre IF Herfølge Stadion
851369
05-03 2022
Kl. 13:00
Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
851367
05-03 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Nykøbing FC Viborg FF´s anlæg
851365
05-03 2022
Kl. 14:15
Næsby Slagelse B&I ALPI Arena Næsby
851370
05-03 2022
Kl. 14:45
Næstved AC Amager Academy Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
851374
05-03 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Roskilde Hobro IK - Græsbane
851375
12-03 2022
Kl. 12:00
AB Næsby Akademisk Boldklub
851383
12-03 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Viborg FF Hvidovre IF's baner
851386
12-03 2022
Kl. 12:30
HIK Næstved HIK
851387
12-03 2022
Kl. 14:45
Roskilde SfB-Oure FA Roskilde Idrætspark
851384
12-03 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
851382
12-03 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC B.93 NFC Anlæg Syd
851385
12-03 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Kolding IF Sundby Idrætspark
851376
13-03 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I Hobro IK Slagelse Stadion
851420
19-03 2022
Kl. 12:00
B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
851423
19-03 2022
Kl. 12:45
HB Køge AC Amager Academy Herfølge Stadion
912917
19-03 2022
Kl. 13:00
Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
851421
19-03 2022
Kl. 14:15
Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
851388
19-03 2022
Kl. 14:15
Næsby Nykøbing FC ALPI Arena Næsby
913162
19-03 2022
Kl. 14:45
Næstved Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
913163
19-03 2022
Kl. 15:15
Hobro IK SfB-Oure FA Hobro IK - Græsbane
851419
20-03 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion
913164
26-03 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Næsby Hvidovre IF's baner
913166
26-03 2022
Kl. 12:00
AB Hobro IK Akademisk Boldklub
913169
26-03 2022
Kl. 12:30
HIK HB Køge HIK
913170
26-03 2022
Kl. 14:45
Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark
913171
26-03 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Næstved Oure Idrætsskole
913165
26-03 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Syd
913167
26-03 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
913168
26-03 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Viborg FF Sundby Idrætspark
913174
02-04 2022
Kl. 12:00
AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
913175
02-04 2022
Kl. 12:00
B.93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
913177
02-04 2022
Kl. 12:45
HB Køge Roskilde Herfølge Stadion
913178
02-04 2022
Kl. 13:00
Kolding IF SfB-Oure FA Autocentralen Park (Kolding Stadion)
913176
02-04 2022
Kl. 14:15
Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
913172
02-04 2022
Kl. 14:15
Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
913179
02-04 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Næstved Hobro IK - Græsbane
913173
03-04 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I Hvidovre IF Slagelse Stadion
914146
09-04 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF AB Hvidovre IF's baner
914148
09-04 2022
Kl. 12:30
HIK B.93 HIK
914149
09-04 2022
Kl. 14:45
Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark
914151
09-04 2022
Kl. 14:45
Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
914150
09-04 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA HB Køge Oure Idrætsskole
914147
09-04 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Hobro IK NFC Anlæg Syd
913181
09-04 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
913180
09-04 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Næsby Sundby Idrætspark
914154
23-04 2022
Kl. 12:00
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
914156
23-04 2022
Kl. 12:00
B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
914158
23-04 2022
Kl. 12:45
HB Køge Næstved Herfølge Stadion
914157
23-04 2022
Kl. 14:15
Viborg FF SfB-Oure FA Viborg FF´s anlæg
914152
23-04 2022
Kl. 14:15
Næsby HIK ALPI Arena Næsby
914155
23-04 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Hvidovre IF NFC Anlæg Syd
914159
23-04 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Kolding IF Hobro IK - Græsbane
914153
24-04 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I AC Amager Academy Slagelse Stadion
914164
30-04 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Hobro IK Hvidovre IF's baner
914161
30-04 2022
Kl. 12:30
HIK Slagelse B&I HIK
914167
30-04 2022
Kl. 13:00
Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
914160
30-04 2022
Kl. 14:45
Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark
914166
30-04 2022
Kl. 14:45
Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
914163
30-04 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
914165
30-04 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA B.93 Oure Idrætsskole
914162
30-04 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy AB Sundby Idrætspark
914172
07-05 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF FC Helsingør Hvidovre IF's baner
914173
07-05 2022
Kl. 12:00
B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
914170
07-05 2022
Kl. 12:00
AB HIK Akademisk Boldklub
914174
07-05 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Kolding IF Viborg FF´s anlæg
914168
07-05 2022
Kl. 14:15
Næsby SfB-Oure FA ALPI Arena Næsby
914175
07-05 2022
Kl. 15:15
Hobro IK HB Køge Hobro IK - Græsbane
914171
07-05 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC AC Amager Academy NFC Anlæg Syd
914169
08-05 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I Roskilde Slagelse Stadion
914179
14-05 2022
Kl. 12:30
HIK Nykøbing FC HIK
914183
14-05 2022
Kl. 12:45
HB Køge Viborg FF Herfølge Stadion
914182
14-05 2022
Kl. 13:00
Kolding IF B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
914178
14-05 2022
Kl. 14:45
Roskilde AB Roskilde Idrætspark
914176
14-05 2022
Kl. 14:45
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
914177
14-05 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Slagelse B&I Oure Idrætsskole
914181
14-05 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
914180
14-05 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby Idrætspark
914186
21-05 2022
Kl. 12:00
AB SfB-Oure FA Akademisk Boldklub
914190
21-05 2022
Kl. 12:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
914188
21-05 2022
Kl. 12:00
HIK Hvidovre IF HIK
914184
21-05 2022
Kl. 14:15
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
914187
21-05 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Roskilde NFC Anlæg Syd
914191
21-05 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Viborg FF Hobro IK - Græsbane
914189
21-05 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør AC Amager Academy Helsingør "Ny Stadion" OPV
914185
22-05 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I Næstved Slagelse Stadion
914197
28-05 2022
Kl. 12:30
HIK FC Helsingør HIK
914192
28-05 2022
Kl. 12:45
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
914193
28-05 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Slagelse B&I Autocentralen Park (Kolding Stadion)
914199
28-05 2022
Kl. 14:15
Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
914196
28-05 2022
Kl. 14:45
Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark
914194
28-05 2022
Kl. 14:45
Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
914198
28-05 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Hobro IK Sundby Idrætspark
914195
29-05 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Nykøbing FC Oure Idrætsskole
914203 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Næstved NFC Anlæg Syd
914204
04-06 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF SfB-Oure FA Hvidovre IF's baner
914202
04-06 2022
Kl. 12:00
AB Kolding IF Akademisk Boldklub
914200
04-06 2022
Kl. 14:15
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
914205
04-06 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
914207
04-06 2022
Kl. 15:15
Hobro IK B.93 Hobro IK - Græsbane
914206
04-06 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy HIK Sundby Idrætspark
914201
05-06 2022
Kl. 14:45
Slagelse B&I HB Køge Slagelse Stadion
914208
11-06 2022
Kl. 12:00
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
914215
11-06 2022
Kl. 12:30
HIK Hobro IK HIK
914210
11-06 2022
Kl. 12:45
HB Køge AB Herfølge Stadion
914211
11-06 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Kolding IF NFC Anlæg Syd
914209
11-06 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Slagelse B&I Viborg FF´s anlæg
914214
11-06 2022
Kl. 14:45
Roskilde AC Amager Academy Roskilde Idrætspark
914212
11-06 2022
Kl. 14:45
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
914213
11-06 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA FC Helsingør Oure Idrætsskole
914216
18-06 2022
Kl. 15:15
Næsby Hobro IK ALPI Arena Næsby
914217
18-06 2022
Kl. 15:15
Slagelse B&I B.93 Slagelse Stadion
914218
18-06 2022
Kl. 15:15
AB Viborg FF Akademisk Boldklub
914220
18-06 2022
Kl. 15:15
Hvidovre IF Kolding IF Hvidovre IF's baner
914221
18-06 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
914222
18-06 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA AC Amager Academy Oure Idrætsskole
914223
18-06 2022
Kl. 15:15
HIK Roskilde HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind