|
498918
|
ma23-08 2021
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
498919
|
ma23-08 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
498932
|
lø28-08 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
498949
|
lø28-08 2021
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
498974
|
sø29-08 2021
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
498954
|
ma30-08 2021
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
|
498966
|
ti31-08 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
498975
|
sø05-09 2021
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
498973
|
sø05-09 2021
|
11:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
499001
|
ma06-09 2021
|
18:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
498997
|
ma06-09 2021
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
499007
|
ti07-09 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
498915
|
to09-09 2021
|
18:30
|
|
|
Kulbaneparken
|
|
|
|
498998
|
lø11-09 2021
|
13:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
499017
|
sø12-09 2021
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499190
|
ma13-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
499176
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499191
|
to16-09 2021
|
18:30
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
499198
|
sø19-09 2021
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499182
|
sø19-09 2021
|
11:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
499210
|
ma20-09 2021
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
499213
|
on22-09 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499252
|
to23-09 2021
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
499211
|
lø25-09 2021
|
11:50
|
|
|
Kulbaneparken
|
|
|
|
499253
|
sø26-09 2021
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499259
|
ma27-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
499255
|
sø03-10 2021
|
10:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
UMH
|
|
|
499311
|
sø03-10 2021
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499254
|
sø03-10 2021
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
499312
|
ma04-10 2021
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
499315
|
ti05-10 2021
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
499313
|
on06-10 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499314
|
sø10-10 2021
|
10:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
499316
|
sø10-10 2021
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499335
|
ma11-10 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
499320
|
lø16-10 2021
|
10:30
|
|
|
Kulbaneparken
|
UHT
|
|
|
499351
|
lø16-10 2021
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499336
|
sø17-10 2021
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499330
|
sø17-10 2021
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
499261
|
on20-10 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499352
|
ma25-10 2021
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
499363
|
ma25-10 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
499365
|
to28-10 2021
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
HHT
|
|
|
499366
|
fr29-10 2021
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
HHT
|
|
|
499364
|
sø31-10 2021
|
11:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
De 20 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen