MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
499380 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Stefan 7 Heimdal Rådvadsvej
1 - 10
499373
28-08 2021
Kl. 12:15
Nørrebro United 10 Viktoria 3 Nørrebroparken
1 - 4
499376
28-08 2021
Kl. 14:00
FB 33 Spartak Ciervo Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 14
499374
29-08 2021
Kl. 16:00
Valby 6 Sundby KFUM Valby IP, tribunen
1 - 4
499390 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Heimdal Valby 6 Fælledparken
7 - 1
499387
on
01-09 2021
Kl. 18:15
Frem 5 FB 33 Frem, Valby IP
6 - 3
499388 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Viktoria 3 Hellas 3 Fælledparken
4 - 2
499389
04-09 2021
Kl. 11:15
Sundby KFUM Nørrebro United 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 3
499386
05-09 2021
Kl. 14:00
Spartak Ciervo Stefan 7 Vigerslevparken
5 - 2
499407
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Stefan 7 Valby 6 Rådvadsvej
8 - 3
499368
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Hellas 3 Frem 5 Engdraget
3 - 3
499392
11-09 2021
Kl. 11:45
Hellas 3 Sundby KFUM Kulbaneparken
1 - 4
499394
11-09 2021
Kl. 16:00
FB 33 Viktoria 3 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
499393
12-09 2021
Kl. 11:00
Nørrebro United 10 Heimdal Nørrebroparken
3 - 5
499408
ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Frem 5 Stefan 7 Frem, Valby IP
5 - 3
499599 ma
13-09 2021
Kl. 20:30
Valby 6 Nørrebro United 10 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
499609 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Heimdal Hellas 3 Fælledparken
14 - 1
499391
18-09 2021
Kl. 14:00
Spartak Ciervo Frem 5 Vigerslevparken
2 - 4
499600
19-09 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM FB 33 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 0
499633
ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Stefan 7 Nørrebro United 10 Grøndal Multicenter
3 - 3
499611
25-09 2021
Kl. 10:45
Hellas 3 Valby 6 Kulbaneparken
7 - 1
499614
26-09 2021
Kl. 13:00
Frem 5 Viktoria 3 Frem, Valby IP
2 - 2
499610
26-09 2021
Kl. 14:00
Spartak Ciervo Sundby KFUM Vigerslevparken
4 - 2
499615
26-09 2021
Kl. 16:00
FB 33 Heimdal Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 5
499645
ti
28-09 2021
Kl. 18:00
Heimdal Spartak Ciervo Fælledparken
1 - 4
499635
02-10 2021
Kl. 11:00
Nørrebro United 10 Hellas 3 Nørrebroparken
3 - 4
499637
02-10 2021
Kl. 14:15
Viktoria 3 Stefan 7 Fælledparken
5 - 0
499639
03-10 2021
Kl. 16:00
Valby 6 FB 33 Valby IP, tribunen
2 - 5
499644
03-10 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM Frem 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
499653
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Stefan 7 Hellas 3 Grøndal Multicenter
1 - 3
499650
09-10 2021
Kl. 14:15
Viktoria 3 Sundby KFUM Fælledparken
1 - 2
499646
10-10 2021
Kl. 10:30
Spartak Ciervo Valby 6 Vigerslevparken
13 - 2
499647
10-10 2021
Kl. 13:00
Frem 5 Heimdal Frem, Valby IP
1 - 5
499652
10-10 2021
Kl. 16:00
FB 33 Nørrebro United 10 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
499657 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Stefan 7 Sundby KFUM Grøndal Multicenter
1 - 1
499658
16-10 2021
Kl. 11:00
Heimdal Viktoria 3 Fælledparken
4 - 1
499654
16-10 2021
Kl. 11:45
Hellas 3 FB 33 Kulbaneparken
3 - 2
499655
16-10 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United 10 Spartak Ciervo Nørrebroparken
0 - 8
499656
17-10 2021
Kl. 16:00
Valby 6 Frem 5 Valby IP, tribunen
1 - 4
499409
23-10 2021
Kl. 16:00
Viktoria 3 Spartak Ciervo Ryparken Idrætsanlæg
2 - 6
499662 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Valby 6 Viktoria 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 10
499663
30-10 2021
Kl. 16:00
FB 33 Stefan 7 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 9
499660
31-10 2021
Kl. 13:00
Frem 5 Nørrebro United 10 Frem, Valby IP
8 - 1
499659
31-10 2021
Kl. 14:30
Spartak Ciervo Hellas 3 Vigerslevparken
10 - 2
499685
31-10 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM Heimdal Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 20 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

Log ind