Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2021
10:00
ØKF 4
0
CBS Sport 4
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
12:00
KFB 6
1
HB 8
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
16:00
B 1960 2
6
Fr.holm Sydhavnen 4
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
Fr.holm Sydhavnen 4
KFB 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
Skjold 15
3
Jægersborg 6
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
CBS Sport 4
3
Dragør 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FB 20
2
Brønshøj 4
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
HB 8
2
ØKF 4
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
KFUM 4
1
B 1960 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Dragør 3
0
FB 20
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
16:00
Dragør 3
HB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
ØKF 4
3
Fr.holm Sydhavnen 4
6
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
KFB 6
1
KFUM 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
FB 20
1
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
16:00
B 1960 2
0
Skjold 15
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Jægersborg 6
B 1960 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Fr.holm Sydhavnen 4
5
Dragør 3
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
10:00
Skjold 15
6
KFB 6
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
KFUM 4
1
ØKF 4
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
CBS Sport 4
2
Brønshøj 4
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
HB 8
3
FB 20
6
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Dragør 3
0
KFUM 4
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
CBS Sport 4
HB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
KFB 6
6
Jægersborg 6
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Brønshøj 4
2
B 1960 2
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
16:00
FB 20
2
Fr.holm Sydhavnen 4
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
16:00
ØKF 4
Skjold 15
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:00
Fr.holm Sydhavnen 4
1
CBS Sport 4
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
Jægersborg 6
0
ØKF 4
21
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
Skjold 15
Dragør 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
KFUM 4
3
FB 20
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
HB 8
3
Brønshøj 4
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
B 1960 2
4
KFB 6
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
Dragør 3
Jægersborg 6
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
10:00
ØKF 4
1
B 1960 2
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
10:00
CBS Sport 4
1
KFUM 4
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
FB 20
1
Skjold 15
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
Brønshøj 4
1
KFB 6
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
HB 8
4
Fr.holm Sydhavnen 4
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
10:00
Jægersborg 6
FB 20
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
10:00
Skjold 15
3
CBS Sport 4
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
KFB 6
1
ØKF 4
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:00
Fr.holm Sydhavnen 4
2
Brønshøj 4
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
B 1960 2
9
Dragør 3
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
KFUM 4
7
HB 8
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:00
Fr.holm Sydhavnen 4
KFUM 4
UHHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Dragør 3
KFB 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
10:00
CBS Sport 4
Jægersborg 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
12:00
FB 20
1
B 1960 2
5
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
Brønshøj 4
ØKF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
20:00
Brønshøj 4
Jægersborg 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Brønshøj 4
1
Skjold 15
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:30
Jægersborg 6
2
KFUM 4
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Jægersborg 6
HB 8
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Skjold 15
6
Fr.holm Sydhavnen 4
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
ØKF 4
Dragør 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
Brønshøj 4
1
KFUM 4
6
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
B 1960 2
3
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
KFB 6
5
FB 20
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
21:00
HB 8
Skjold 15
HMH
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:00
Fr.holm Sydhavnen 4
Jægersborg 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
Dragør 3
Brønshøj 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
FB 20
0
ØKF 4
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
CBS Sport 4
4
KFB 6
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
KFUM 4
4
Skjold 15
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
HB 8
B 1960 2
HHT
|
Oprykning:
De tolv bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 18 til og med 25 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen