MENU

U18 Piger DM 2021/22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
500568
14-08 2021
Kl. 14:00
AaB HB Køge AaB's Anlæg
7 - 2
500683
14-08 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Oversidder Søholt Idrætsanlæg
500582
15-08 2021
Kl. 12:00
B.93 Varde B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
500401
15-08 2021
Kl. 12:00
AGF BSF Lyseng Idrætspark
3 - 1
500580
15-08 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
5 - 1
500133
15-08 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF KoldingQ Brøndby Stadion
1 - 2
500402
15-08 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring FC Nordsjælland Landlyst Idrætsanlæg
2 - 1
500403
15-08 2021
Kl. 15:00
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3 - 1
500697
21-08 2021
Oversidder B.93
500685
21-08 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AGF Fynske Bank Arena (kunst)
0 - 0
500686
21-08 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Team OdenseQ Right to Dream Park
2 - 0
500695
22-08 2021
Kl. 13:00
HB Køge FC Thy Piger - Skyum Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
500696
22-08 2021
Kl. 13:00
Varde Silkeborg IF Q Sydbank Stadion
0 - 3
500687
22-08 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0 - 5
500684
22-08 2021
Kl. 15:30
BSF Brøndby IF Ballerup Idrætspark
0 - 3
500701
28-08 2021
Kl. 13:00
BSF FC Thy Piger - Skyum Ballerup Idrætspark
0 - 3
500702
28-08 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Oversidder Landlyst Idrætsanlæg
500700
29-08 2021
Kl. 12:00
AGF Viborg Q Lyseng Idrætspark
10 - 0
500698
29-08 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
3 - 1
500725
29-08 2021
Kl. 13:30
Vildbjerg B.93 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
5 - 0
500724
29-08 2021
Kl. 15:00
Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2 - 3
500733
11-09 2021
Kl. 11:50
Silkeborg IF Q KoldingQ Søholt Idrætsanlæg
2 - 3
500741
11-09 2021
Kl. 14:30
Viborg Q BSF Liseborgcentret
1 - 0
500773
12-09 2021
Oversidder FC Nordsjælland
500729
12-09 2021
Kl. 12:00
B.93 Brøndby IF B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 4
500775
12-09 2021
Kl. 13:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion
0 - 5
500755
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Fortuna Hjørring Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0 - 4
500734
12-09 2021
Kl. 14:00
AaB AGF AaB's Anlæg
2 - 0
500776
12-09 2021
Kl. 15:30
HB Køge Vildbjerg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
500791
18-09 2021
Kl. 11:50
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
3 - 0
500786
18-09 2021
Kl. 12:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
2 - 1
500787
18-09 2021
Kl. 15:00
Team OdenseQ BSF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0 - 2
500784
19-09 2021
Kl. 12:00
AGF Vildbjerg Lyseng Idrætspark
4 - 3
500789
19-09 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Oversidder Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
500782
19-09 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF FC Nordsjælland Brøndby Stadion
2 - 5
500790
19-09 2021
Kl. 13:30
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 0
500788
19-09 2021
Kl. 14:00
AaB Varde AaB's Anlæg
4 - 2
500793
25-09 2021
Kl. 12:00
KoldingQ B.93 Fynske Bank Arena (kunst)
5 - 1
500799
25-09 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ Oversidder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
500797
25-09 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg
7 - 0
500794
26-09 2021
Kl. 12:00
AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
4 - 0
500792
26-09 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
1 - 0
500805
26-09 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 3
500795
26-09 2021
Kl. 16:00
BSF AaB Ballerup Idrætspark
0 - 2
500688
09-10 2021
Kl. 15:00
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
0 - 2
500853
16-10 2021
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q BSF Søholt Idrætsanlæg
3 - 3
500856
16-10 2021
Kl. 14:30
Viborg Q FC Nordsjælland Kunstgræs Liseborg
0 - 12
500854
16-10 2021
Kl. 15:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
1 - 0
500864
17-10 2021
Oversidder Vildbjerg
500852
17-10 2021
Kl. 12:00
B.93 AGF B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 1
500817
17-10 2021
Kl. 13:00
Varde Brøndby IF Sydbank Stadion
2 - 12
500862
17-10 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3 - 5
500851
17-10 2021
Kl. 15:30
HB Køge KoldingQ Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
500873
23-10 2021
Oversidder AaB
500866
23-10 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AGF Right to Dream Park
500883
23-10 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q HB Køge Søholt Idrætsanlæg
500872
23-10 2021
Kl. 15:00
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
500878
24-10 2021
Kl. 12:00
B.93 Viborg Q B 93 Svanemølleanlæg.
500874
24-10 2021
Kl. 13:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Sydbank Stadion
500871
24-10 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring BSF Dana Cup Kunstgræs
500865
24-10 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
500885
30-10 2021
Kl. 12:00
KoldingQ Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
500906
30-10 2021
Kl. 14:30
Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
500891
30-10 2021
Kl. 15:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
500899
31-10 2021
Kl. 11:00
HB Køge Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
500888
31-10 2021
Kl. 12:00
AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
500907
31-10 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum B.93 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
500886
31-10 2021
Kl. 14:30
BSF FC Nordsjælland Ballerup Idrætspark
500884
31-10 2021
Kl. 14:30
Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
500912
06-11 2021
Kl. 12:00
KoldingQ FC Nordsjælland Fynske Bank Arena (kunst)
501268
06-11 2021
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
501279
07-11 2021
Oversidder Viborg Q
501277
07-11 2021
Kl. 14:00
B.93 AaB B 93 Svanemølleanlæg.
501153
07-11 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Brøndby IF Dana Cup Kunstgræs
501255
07-11 2021
Kl. 15:00
HB Køge Varde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
501086
07-11 2021
Kl. 15:00
Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
501310
13-11 2021
Kl. 14:00
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
501313
13-11 2021
Kl. 14:00
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
501334
13-11 2021
Kl. 14:30
Viborg Q HB Køge Kunstgræs Liseborg
501332
13-11 2021
Kl. 15:00
Varde Oversidder Sydbank Stadion
501289
14-11 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
501311
14-11 2021
Kl. 15:30
BSF KoldingQ Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
500699
20-11 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AaB Fynske Bank Arena (kunst)
500704
20-11 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Varde Farum Park
501333
20-11 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q B.93 Søholt Idrætsanlæg
501209
21-11 2021
Kl. 14:00
Vildbjerg BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
500798
26-02 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland FC Thy Piger - Skyum Farum Park
501309
05-03 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Vildbjerg Farum Park
501335
12-03 2022
Kl. 12:00
KoldingQ Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
501523
12-03 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Fortuna Hjørring Right to Dream Park
501530
12-03 2022
Kl. 13:00
Varde B.93 Sydbank Stadion
501531
12-03 2022
Kl. 14:00
Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Kunstgræs Liseborg
501528
13-03 2022
Oversidder Silkeborg IF Q
501527
13-03 2022
Kl. 11:00
HB Køge AaB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
501526
13-03 2022
Kl. 15:30
BSF AGF Ballerup Idrætspark
501517
13-03 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
501536
19-03 2022
Kl. 12:00
KoldingQ Varde Fynske Bank Arena (kunst)
501540
19-03 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AaB Right to Dream Park
501541
19-03 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Viborg Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
501539
19-03 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs
501537
20-03 2022
Kl. 12:00
AGF HB Køge Lyseng Idrætspark
501535
20-03 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Oversidder Brøndby Stadion
501538
20-03 2022
Kl. 15:30
BSF B.93 Ballerup Idrætspark
501546
20-03 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
501582
02-04 2022
Kl. 11:30
Viborg Q Vildbjerg Liseborgcentret
501550
02-04 2022
Kl. 12:30
Varde AGF Sydbank Stadion
501562
02-04 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q FC Nordsjælland Søholt Idrætsanlæg
501564
02-04 2022
Kl. 14:00
AaB Team OdenseQ AaB's Anlæg
501549
03-04 2022
Oversidder KoldingQ
501551
03-04 2022
Kl. 11:00
HB Køge BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
501548
03-04 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Brøndby IF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
501558
03-04 2022
Kl. 14:00
B.93 Fortuna Hjørring B 93 Svanemølleanlæg.
501621
09-04 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ FC Nordsjælland Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
501622
09-04 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs
501707
09-04 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
501709
09-04 2022
Kl. 14:00
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
501593
10-04 2022
Kl. 12:00
AGF KoldingQ Lyseng Idrætspark
501625
10-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF BSF Brøndby Stadion
501706
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum HB Køge Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
501708
10-04 2022
Kl. 14:00
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
502583
23-04 2022
Oversidder FC Thy Piger - Skyum
501901
23-04 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Brøndby IF Right to Dream Park
502642
23-04 2022
Kl. 13:30
Viborg Q Silkeborg IF Q Liseborgcentret
501904
23-04 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring KoldingQ Landlyst Idrætsanlæg
502623
24-04 2022
Kl. 12:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
501910
24-04 2022
Kl. 13:00
BSF Team OdenseQ Ballerup Idrætspark
502158
24-04 2022
Kl. 13:00
Varde AaB Sydbank Stadion
501903
24-04 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
502665
30-04 2022
Kl. 12:00
KoldingQ FC Thy Piger - Skyum Fynske Bank Arena (kunst)
502674
30-04 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland B.93 Right to Dream Park
502675
30-04 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
502672
30-04 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring HB Køge Landlyst Idrætsanlæg
502669
01-05 2022
Kl. 12:00
AGF Oversidder Lyseng Idrætspark
502664
01-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Viborg Q Brøndby Stadion
502670
01-05 2022
Kl. 14:00
BSF Varde Ballerup Idrætspark
502676
01-05 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
502694
21-05 2022
Kl. 13:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion
502755
21-05 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
502682
21-05 2022
Kl. 14:00
AaB Brøndby IF AaB's Anlæg
502683
21-05 2022
Kl. 14:00
Viborg Q KoldingQ Liseborgcentret
502690
22-05 2022
Oversidder BSF
502704
22-05 2022
Kl. 11:00
HB Køge FC Nordsjælland Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
502754
22-05 2022
Kl. 12:00
B.93 Team OdenseQ B 93 Svanemølleanlæg.
502689
22-05 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum AGF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
502791
28-05 2022
Kl. 12:00
KoldingQ Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
502798
28-05 2022
Kl. 12:00
Viborg Q B.93 Liseborgcentret
502796
28-05 2022
Kl. 14:00
AaB Oversidder AaB's Anlæg
502809
29-05 2022
Kl. 11:00
HB Køge Silkeborg IF Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
502759
29-05 2022
Kl. 12:00
AGF FC Nordsjælland Lyseng Idrætspark
502797
29-05 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
502758
29-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
502787
29-05 2022
Kl. 14:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark
504190
04-06 2022
Oversidder HB Køge
504012
04-06 2022
Kl. 13:00
Varde Viborg Q Sydbank Stadion
502813
04-06 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
502822
04-06 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland BSF Right to Dream Park
502886
04-06 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
502819
04-06 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring AGF Landlyst Idrætsanlæg
503864
05-06 2022
Kl. 14:00
B.93 FC Thy Piger - Skyum B 93 Svanemølleanlæg.
502825
05-06 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
505072
11-06 2022
Kl. 14:00
AaB B.93 AaB's Anlæg
504493
12-06 2022
FC Nordsjælland KoldingQ Right to Dream Park
504495
12-06 2022
Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
504628
12-06 2022
AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
505063
12-06 2022
Viborg Q Oversidder Liseborgcentret
505064
12-06 2022
Kl. 13:00
Varde HB Køge Sydbank Stadion
505073
12-06 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
504286
12-06 2022
Kl. 13:00
BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark
505088
19-06 2022
Kl. 12:00
B.93 Silkeborg IF Q B 93 Svanemølleanlæg.
505097
19-06 2022
Kl. 15:00
HB Køge Viborg Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
505075
19-06 2022
Kl. 15:00
AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
505076
19-06 2022
Kl. 15:00
Vildbjerg FC Nordsjælland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
505077
19-06 2022
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Landlyst Idrætsanlæg
505079
19-06 2022
Kl. 15:00
KoldingQ BSF Fynske Bank Arena (kunst)
505084
19-06 2022
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
505085
19-06 2022
Kl. 15:00
Oversidder Varde
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind