MENU

U16 Piger DM 2021/22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
505400
14-08 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Oversidder Søholt Idrætsanlæg
505255
14-08 2021
Kl. 15:00
AaB HB Køge AaB's Anlæg
7 - 0
505186
15-08 2021
Kl. 12:45
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4 - 3
505155
15-08 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF KoldingQ Brøndby Stadion
3 - 1
505156
15-08 2021
Kl. 14:00
AGF BSF Lyseng Idrætspark
2 - 2
505399
15-08 2021
Kl. 14:00
B.93 Varde B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 0
505159
15-08 2021
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring Farum BK Landlyst Idrætsanlæg
5 - 2
505340
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Hørdum Stadion
4 - 5
505739
21-08 2021
Oversidder B.93
505420
21-08 2021
Kl. 13:00
Farum BK Team OdenseQ Farum Park
3 - 2
505401
22-08 2021
Kl. 13:00
BSF Brøndby IF Ballerup Idrætspark
0 - 2
505579
22-08 2021
Kl. 15:00
HB Køge FC Thy Piger - Skyum Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
505738
22-08 2021
Kl. 15:00
Varde Silkeborg IF Q Sydbank Stadion
1 - 3
505535
22-08 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0 - 3
506792
28-08 2021
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring Oversidder Landlyst Idrætsanlæg
506576
28-08 2021
Kl. 15:15
BSF FC Thy Piger - Skyum Ballerup Idrætspark
9 - 1
506794
29-08 2021
Kl. 12:45
Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3 - 1
505749
29-08 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
0 - 3
506575
29-08 2021
Kl. 14:00
AGF Viborg Q Lyseng Idrætspark
15 - 1
624023
29-08 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg B.93 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 2
508656
11-09 2021
Kl. 13:00
Viborg Q BSF Kunstgræs Liseborg
1 - 10
624025
11-09 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q KoldingQ Søholt Idrætsanlæg
0 - 1
518118
12-09 2021
Oversidder Farum BK
624024
12-09 2021
Kl. 14:00
B.93 Brøndby IF B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 4
518458
12-09 2021
Kl. 15:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion
2 - 5
508655
12-09 2021
Kl. 15:00
AaB AGF AaB's Anlæg
3 - 6
508657
12-09 2021
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Fortuna Hjørring Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0 - 11
518459
12-09 2021
Kl. 15:30
HB Køge Vildbjerg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
518730
18-09 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ BSF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
0 - 2
518462
18-09 2021
Kl. 14:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
2 - 4
520848
18-09 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
5 - 0
520802
19-09 2021
Kl. 11:00
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
519318
19-09 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Oversidder Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
518460
19-09 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Farum BK Brøndby Stadion
1 - 4
518461
19-09 2021
Kl. 14:00
AGF Vildbjerg Lyseng Idrætspark
0 - 0
518732
19-09 2021
Kl. 15:00
AaB Varde AaB's Anlæg
1 - 1
523305
25-09 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ Oversidder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
523273
25-09 2021
Kl. 14:00
KoldingQ B.93 Fynske Bank Arena (kunst)
4 - 1
523274
26-09 2021
Kl. 14:00
AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
4 - 2
523302
26-09 2021
Kl. 14:00
BSF AaB Ballerup Idrætspark
1 - 4
523119
26-09 2021
Kl. 15:00
Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
2 - 2
523957
26-09 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 1
505536
09-10 2021
Kl. 13:00
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
0 - 5
523979
16-10 2021
Kl. 12:00
Viborg Q Farum BK Kunstgræs Liseborg
0 - 6
523978
16-10 2021
Kl. 13:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
3 - 2
523977
16-10 2021
Kl. 14:50
Silkeborg IF Q BSF Søholt Idrætsanlæg
0 - 3
523984
17-10 2021
Oversidder Vildbjerg
523959
17-10 2021
Kl. 13:00
HB Køge KoldingQ Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 7
523960
17-10 2021
Kl. 14:00
B.93 AGF B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 5
523958
17-10 2021
Kl. 15:00
Varde Brøndby IF Sydbank Stadion
0 - 2
523981
17-10 2021
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2 - 3
524712
23-10 2021
Oversidder AaB
524711
23-10 2021
Kl. 12:45
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 2
524547
23-10 2021
Kl. 13:00
Farum BK AGF Farum Park
2 - 3
524919
23-10 2021
Kl. 16:00
Silkeborg IF Q HB Køge Søholt Idrætsanlæg
4 - 3
524918
24-10 2021
Kl. 14:00
B.93 Viborg Q B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 3
524917
24-10 2021
Kl. 15:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Sydbank Stadion
2 - 1
523985
24-10 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 2
524566
24-10 2021
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring BSF Dana Cup Kunstgræs
1 - 2
524927
30-10 2021
Kl. 12:00
Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
524925
30-10 2021
Kl. 13:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
524922
30-10 2021
Kl. 14:00
KoldingQ Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
524926
31-10 2021
Kl. 11:00
HB Køge Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
524923
31-10 2021
Kl. 12:30
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
524920
31-10 2021
Kl. 12:30
Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
524924
31-10 2021
Kl. 14:00
AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
524928
31-10 2021
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum B.93 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
524929
06-11 2021
Kl. 14:00
KoldingQ Farum BK Fynske Bank Arena (kunst)
525165
06-11 2021
Kl. 15:15
Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
525179
07-11 2021
Oversidder Viborg Q
524945
07-11 2021
Kl. 12:45
Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
524949
07-11 2021
Kl. 13:00
HB Køge Varde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
525170
07-11 2021
Kl. 14:00
B.93 AaB B 93 Svanemølleanlæg.
524947
07-11 2021
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring Brøndby IF Dana Cup Kunstgræs
528064
13-11 2021
Kl. 12:00
Viborg Q HB Køge Kunstgræs Liseborg
525676
13-11 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
525679
13-11 2021
Kl. 15:00
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
525680
13-11 2021
Kl. 15:00
Varde Oversidder Sydbank Stadion
525677
14-11 2021
Kl. 13:00
BSF KoldingQ Ballerup Idrætspark
525181
14-11 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
505403 on
17-11 2021
Kl. 19:00
KoldingQ AGF Fynske Bank Arena (kunst)
506021
20-11 2021
Kl. 14:00
KoldingQ AaB Fynske Bank Arena (kunst)
527993
20-11 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q B.93 Søholt Idrætsanlæg
506793
20-11 2021
Kl. 15:30
Farum BK Varde Stavnsholt
523303
21-11 2021
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Dana Cup Kunstgræs
524948
21-11 2021
Kl. 14:00
Vildbjerg BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
523304
26-02 2022
Kl. 13:00
Farum BK FC Thy Piger - Skyum Farum Park
525649
05-03 2022
Kl. 13:00
Farum BK Vildbjerg Farum Park
530422
12-03 2022
Kl. 11:30
Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Kunstgræs Liseborg
529534
12-03 2022
Kl. 13:00
Farum BK Fortuna Hjørring Right to Dream Park
528986
12-03 2022
Kl. 14:00
KoldingQ Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
529554
12-03 2022
Kl. 15:00
Varde B.93 Sydbank Stadion
529553
13-03 2022
Oversidder Silkeborg IF Q
529552
13-03 2022
Kl. 11:00
HB Køge AaB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
529551
13-03 2022
Kl. 13:00
BSF AGF Ballerup Idrætspark
529533
13-03 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
530435
19-03 2022
Kl. 13:00
Farum BK AaB Right to Dream Park
530437
19-03 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Viborg Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
530424
19-03 2022
Kl. 14:00
KoldingQ Varde Fynske Bank Arena (kunst)
530432
19-03 2022
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs
530426
20-03 2022
Kl. 12:00
AGF HB Køge Lyseng Idrætspark
530431
20-03 2022
Kl. 13:00
BSF B.93 Ballerup Idrætspark
530423
20-03 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Oversidder Brøndby Stadion
530440
20-03 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
531086
02-04 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Farum BK Søholt Idrætsanlæg
531088
02-04 2022
Kl. 14:00
Viborg Q Vildbjerg Liseborgcentret
530445
02-04 2022
Kl. 14:30
Varde AGF Sydbank Stadion
531087
02-04 2022
Kl. 15:00
AaB Team OdenseQ AaB's Anlæg
530442
03-04 2022
Oversidder KoldingQ
530447
03-04 2022
Kl. 11:00
HB Køge BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
531085
03-04 2022
Kl. 14:00
B.93 Fortuna Hjørring B 93 Svanemølleanlæg.
530441
03-04 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Brøndby IF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
531537
09-04 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Farum BK Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
534269
09-04 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
534274
09-04 2022
Kl. 15:00
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
534244
09-04 2022
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs
531536
10-04 2022
Kl. 12:00
AGF KoldingQ Lyseng Idrætspark
534245
10-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF BSF Brøndby Stadion
534271
10-04 2022
Kl. 14:00
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
534268
10-04 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum HB Køge Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
541342
23-04 2022
Oversidder FC Thy Piger - Skyum
541345
23-04 2022
Kl. 11:00
Viborg Q Silkeborg IF Q Liseborgcentret
534313
23-04 2022
Kl. 13:00
Farum BK Brøndby IF Right to Dream Park
541333
23-04 2022
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring KoldingQ Landlyst Idrætsanlæg
541334
24-04 2022
Kl. 13:00
BSF Team OdenseQ Ballerup Idrætspark
541344
24-04 2022
Kl. 14:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
541335
24-04 2022
Kl. 15:00
Varde AaB Sydbank Stadion
541332
24-04 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
541347
30-04 2022
Kl. 12:00
KoldingQ FC Thy Piger - Skyum Fynske Bank Arena (kunst)
542452
30-04 2022
Kl. 13:00
Farum BK B.93 Right to Dream Park
542453
30-04 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
542451
30-04 2022
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring HB Køge Landlyst Idrætsanlæg
541348
01-05 2022
Kl. 12:00
AGF Oversidder Lyseng Idrætspark
541346
01-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Viborg Q Brøndby Stadion
542445
01-05 2022
Kl. 14:00
BSF Varde Ballerup Idrætspark
542454
01-05 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
542456
21-05 2022
Kl. 11:30
Viborg Q KoldingQ Liseborgcentret
542473
21-05 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
542470
21-05 2022
Kl. 15:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion
542455
21-05 2022
Kl. 15:00
AaB Brøndby IF AaB's Anlæg
542469
22-05 2022
Oversidder BSF
542471
22-05 2022
Kl. 11:00
HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
542472
22-05 2022
Kl. 14:00
B.93 Team OdenseQ B 93 Svanemølleanlæg.
542457
22-05 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum AGF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
542477
28-05 2022
Kl. 12:00
KoldingQ Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
542904
28-05 2022
Kl. 14:30
Viborg Q B.93 Liseborgcentret
542482
28-05 2022
Kl. 15:00
AaB Oversidder AaB's Anlæg
542905
29-05 2022
Kl. 11:00
HB Køge Silkeborg IF Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
542475
29-05 2022
Kl. 12:00
AGF Farum BK Lyseng Idrætspark
542474
29-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
542476
29-05 2022
Kl. 14:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark
542903
29-05 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
544107
04-06 2022
Oversidder HB Køge
542917
04-06 2022
Kl. 13:00
Farum BK BSF Right to Dream Park
542906
04-06 2022
Kl. 13:00
Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
544103
04-06 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
544106
04-06 2022
Kl. 15:00
Varde Viborg Q Sydbank Stadion
542916
04-06 2022
Kl. 16:15
Fortuna Hjørring AGF Landlyst Idrætsanlæg
544104
05-06 2022
Kl. 14:00
B.93 FC Thy Piger - Skyum B 93 Svanemølleanlæg.
544102
05-06 2022
Kl. 15:30
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
544245
11-06 2022
Kl. 15:00
AaB B.93 AaB's Anlæg
544109
12-06 2022
Farum BK KoldingQ Right to Dream Park
544110
12-06 2022
Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
544242
12-06 2022
AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
544243
12-06 2022
Viborg Q Oversidder Liseborgcentret
544108
12-06 2022
Kl. 13:00
BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark
544244
12-06 2022
Kl. 15:00
Varde HB Køge Sydbank Stadion
544246
12-06 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
544433
19-06 2022
Kl. 12:00
B.93 Silkeborg IF Q B 93 Svanemølleanlæg.
544434
19-06 2022
Kl. 13:00
HB Køge Viborg Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
544247
19-06 2022
Kl. 13:00
AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
544252
19-06 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg Farum BK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
544253
19-06 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Landlyst Idrætsanlæg
544256
19-06 2022
Kl. 13:00
KoldingQ BSF Fynske Bank Arena (kunst)
544257
19-06 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
544258
19-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Varde
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind