|
213897
|
ti24-08 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213899
|
ti24-08 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
213901
|
on25-08 2021
|
20:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
|
213898
|
fr27-08 2021
|
19:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
213900
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
213904
|
ti31-08 2021
|
19:15
|
|
|
|
|
|
|
|
213910
|
ti31-08 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
213909
|
on01-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213912
|
ti07-09 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213911
|
ti07-09 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
213915
|
on08-09 2021
|
20:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
|
|
|
213913
|
fr10-09 2021
|
19:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
213914
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
213916
|
ma13-09 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
213917
|
ti14-09 2021
|
19:15
|
|
|
|
|
|
|
213918
|
ti14-09 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213930
|
ti14-09 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
213919
|
on15-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213903
|
ma20-09 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
213935
|
ma20-09 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
213933
|
ti21-09 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213932
|
ti21-09 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213937
|
on22-09 2021
|
20:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
213936
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
213902
|
ti28-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213940
|
ti28-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213939
|
on29-09 2021
|
19:15
|
|
|
|
|
|
|
213942
|
on29-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
213943
|
to30-09 2021
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
213938
|
fr01-10 2021
|
19:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
UHT
|
|
|
213949
|
ma04-10 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
213950
|
ti05-10 2021
|
19:15
|
|
|
|
|
|
|
213945
|
ti05-10 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
214263
|
on06-10 2021
|
20:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
|
|
|
213993
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
214271
|
ti12-10 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
214273
|
ti12-10 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
214275
|
ti12-10 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
214274
|
on13-10 2021
|
20:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
|
|
|
214272
|
fr15-10 2021
|
18:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
214277
|
ma25-10 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
214300
|
ti26-10 2021
|
19:15
|
|
|
|
|
|
|
214276
|
ti26-10 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
214302
|
on27-10 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
214301
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Oprykning:
De fire bedst placerede oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen