Herre Senior 3 7M Efterår, P1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
340470
ma22-08 2022
20:15 Valby 4 FC One Team 2 Valby Idrætspark
1
-
3
22. aug 2022
20:15
Valby 4
1
FC One Team 2
3
Runde 1
340494
ti23-08 2022
18:30 B 1960 FB 15 Grønnemosen
0
-
3
23. aug 2022
18:30
B 1960
0
FB 15
3
Runde 2
340498
ma29-08 2022
18:00 FC One Team 2 Spartak Ciervo Valby Idrætspark
1
-
6
29. aug 2022
18:00
FC One Team 2
1
Spartak Ciervo
6
Runde 2
340497
ti30-08 2022
18:30 Oversidder B 1960
30. aug 2022
18:30
Oversidder
B 1960
Runde 2
340499
on31-08 2022
19:00 Frem 3 Valby 4 Valby Idrætspark
2
-
0
31. aug 2022
19:00
Frem 3
2
Valby 4
0
Runde 2
340496
on31-08 2022
20:30 FB 15 HB 6 Jens Jessens Vej
2
-
5
31. aug 2022
20:30
FB 15
2
HB 6
5
Runde 2
340500
to01-09 2022
20:30 Skjold 6 KFB 2 Lundehusparken
2
-
2
01. sep 2022
20:30
Skjold 6
2
KFB 2
2
Runde 1
340469
04-09 2022
15:00 Spartak Ciervo Oversidder Nørrebroparken
04. sep 2022
15:00
Spartak Ciervo
Oversidder
Runde 3
340503
ma05-09 2022
20:30 Valby 4 Skjold 6 Valby Idrætspark
1
-
7
05. sep 2022
20:30
Valby 4
1
Skjold 6
7
Runde 3
340504
ti06-09 2022
18:30 B 1960 FC One Team 2 Grønnemosen
9
-
4
06. sep 2022
18:30
B 1960
9
FC One Team 2
4
Runde 3
340501
fr09-09 2022
20:15 FB 15 Oversidder Jens Jessens Vej
09. sep 2022
20:15
FB 15
Oversidder
Runde 3
340505
10-09 2022
12:30 HB 6 KFB 2 Fælledparken
2
-
3
10. sep 2022
12:30
HB 6
2
KFB 2
3
Runde 3
340502
11-09 2022
15:00 Spartak Ciervo Frem 3 Nørrebroparken
3
-
1
11. sep 2022
15:00
Spartak Ciervo
3
Frem 3
1
Runde 1
340493
17-09 2022
12:30 KFB 2 Frem 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
2
17. sep 2022
12:30
KFB 2
8
Frem 3
2
Runde 4
340509
ti20-09 2022
18:00 B 1960 Skjold 6 Grønnemosen
2
-
6
20. sep 2022
18:00
B 1960
2
Skjold 6
6
Runde 4
340508
on21-09 2022
19:00 Oversidder FC One Team 2
21. sep 2022
19:00
Oversidder
FC One Team 2
Runde 4
340506
25-09 2022
12:00 FB 15 Frem 3 Jens Jessens Vej
3
-
6
25. sep 2022
12:00
FB 15
3
Frem 3
6
Runde 4
340507
25-09 2022
15:00 Spartak Ciervo KFB 2 Nørrebroparken
5
-
3
25. sep 2022
15:00
Spartak Ciervo
5
KFB 2
3
Runde 5
340511
ma26-09 2022
19:15 Valby 4 Spartak Ciervo Valby Idrætspark
1
-
5
26. sep 2022
19:15
Valby 4
1
Spartak Ciervo
5
Runde 5
340512
on28-09 2022
20:30 FC One Team 2 HB 6 Valby Idrætspark
1
-
3
28. sep 2022
20:30
FC One Team 2
1
HB 6
3
Runde 5
340515
01-10 2022
10:15 Skjold 6 FB 15 Lundehusparken
2
-
1
01. okt 2022
10:15
Skjold 6
2
FB 15
1
Runde 5
340514
01-10 2022
14:00 Frem 3 Oversidder Valby Idrætspark
01. okt 2022
14:00
Frem 3
Oversidder
Runde 5
340513
02-10 2022
12:30 KFB 2 B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
02. okt 2022
12:30
KFB 2
3
B 1960
0
Runde 6
340518
ma03-10 2022
20:30 FC One Team 2 Frem 3 Valby Idrætspark
4
-
1
03. okt 2022
20:30
FC One Team 2
4
Frem 3
1
Runde 6
340519
ti04-10 2022
18:00 B 1960 Valby 4 Grønnemosen
2
-
4
04. okt 2022
18:00
B 1960
2
Valby 4
4
Runde 6
340517
on05-10 2022
19:00 Oversidder Skjold 6
05. okt 2022
19:00
Oversidder
Skjold 6
Runde 6
340516
on05-10 2022
20:30 FB 15 KFB 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
05. okt 2022
20:30
FB 15
2
KFB 2
3
Runde 6
340520
08-10 2022
12:30 HB 6 Spartak Ciervo Fælledparken
1
-
3
08. okt 2022
12:30
HB 6
1
Spartak Ciervo
3
Runde 1
340495
ma10-10 2022
19:30 HB 6 Skjold 6 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
10. okt 2022
19:30
HB 6
2
Skjold 6
3
Runde 7
340522
ma10-10 2022
20:30 FC One Team 2 FB 15 Valby Idrætspark
3
-
2
10. okt 2022
20:30
FC One Team 2
3
FB 15
2
Runde 7
340521
on12-10 2022
19:00 Oversidder HB 6
12. okt 2022
19:00
Oversidder
HB 6
Runde 7
340705
15-10 2022
11:30 Skjold 6 Spartak Ciervo Lundehusparken
0
-
1
15. okt 2022
11:30
Skjold 6
0
Spartak Ciervo
1
Runde 7
340704
15-10 2022
14:00 Frem 3 B 1960 Valby Idrætspark
UHT
15. okt 2022
14:00
Frem 3
B 1960
UHT
Runde 7
340703
16-10 2022
12:30 KFB 2 Valby 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
1
16. okt 2022
12:30
KFB 2
8
Valby 4
1
Runde 8
340707
ma17-10 2022
20:15 Valby 4 FB 15 Valby Idrætspark
8
-
1
17. okt 2022
20:15
Valby 4
8
FB 15
1
Runde 4
340510
to20-10 2022
20:00 HB 6 Valby 4 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
1
20. okt 2022
20:00
HB 6
6
Valby 4
1
Runde 8
340710
22-10 2022
10:15 Skjold 6 FC One Team 2 Lundehusparken
4
-
0
22. okt 2022
10:15
Skjold 6
4
FC One Team 2
0
Runde 8
340709
22-10 2022
12:30 HB 6 Frem 3 Fælledparken
0
-
3
22. okt 2022
12:30
HB 6
0
Frem 3
3
Runde 8
340708
23-10 2022
12:30 KFB 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. okt 2022
12:30
KFB 2
Oversidder
Runde 8
340706
23-10 2022
15:00 Spartak Ciervo B 1960 Nørrebroparken
6
-
1
23. okt 2022
15:00
Spartak Ciervo
6
B 1960
1
Runde 9
340713
ma24-10 2022
20:30 FC One Team 2 KFB 2 Valby Idrætspark
2
-
4
24. okt 2022
20:30
FC One Team 2
2
KFB 2
4
Runde 9
340711
29-10 2022
12:00 FB 15 Spartak Ciervo Jens Jessens Vej
4
-
5
29. okt 2022
12:00
FB 15
4
Spartak Ciervo
5
Runde 9
340715
29-10 2022
13:30 Frem 3 Skjold 6 Valby Idrætspark
4
-
5
29. okt 2022
13:30
Frem 3
4
Skjold 6
5
Runde 9
340712
29-10 2022
14:00 Oversidder Valby 4
29. okt 2022
14:00
Oversidder
Valby 4
Runde 9
340714
29-10 2022
15:00 B 1960 HB 6 Grønnemosen
7
-
1
29. okt 2022
15:00
B 1960
7
HB 6
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind