MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314816
ma
22-08 2022
Kl. 20:30
Team 2. Sal FC Ryparken 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
314818 ti
23-08 2022
Kl. 20:30
B 1903 HB 4 B1903
1
-
2
314819 ti
23-08 2022
Kl. 20:30
KB 2 FB 14 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
314820 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Frem 5 Skjold 10 Valby Idrætspark
4
-
1
314817
28-08 2022
Kl. 17:30
Østerbro IF 5 Arctos Ryparken Idrætsanlæg
5
-
4
314823
ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Arctos Team 2. Sal Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
314821 on
31-08 2022
Kl. 18:15
FB 14 Frem 5 Jens Jessens Vej
0
-
9
314825 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 10 B 1903 Lundehusparken
4
-
2
314824
03-09 2022
Kl. 12:30
HB 4 Østerbro IF 5 Fælledparken
1
-
4
314827 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Team 2. Sal HB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
314829 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
KB 2 Arctos Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
1
314830 on
07-09 2022
Kl. 18:45
Frem 5 B 1903 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
314826
11-09 2022
Kl. 12:00
FB 14 FC Ryparken 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
314828
11-09 2022
Kl. 17:30
Østerbro IF 5 Skjold 10 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
314822
to
15-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken 2 KB 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
314832 ma
19-09 2022
Kl. 20:30
Team 2. Sal B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
314834 ti
20-09 2022
Kl. 20:30
KB 2 Skjold 10 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
314835
24-09 2022
Kl. 13:30
Frem 5 Østerbro IF 5 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
314831
25-09 2022
Kl. 14:00
FB 14 HB 4 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
315161 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Arctos Frem 5 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
10
314833 ti
27-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken 2 Arctos Ryparken Idrætsanlæg
2
-
9
315162 ti
27-09 2022
Kl. 20:15
B 1903 KB 2 B1903
1
-
4
315164 to
29-09 2022
Kl. 19:15
Skjold 10 FB 14 Lundehusparken
5
-
2
315163
01-10 2022
Kl. 12:30
HB 4 FC Ryparken 2 Fælledparken
1
-
0
315160
02-10 2022
Kl. 17:30
Østerbro IF 5 Team 2. Sal Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
315167 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Arctos HB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
4
315168 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
KB 2 Østerbro IF 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
315166
08-10 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken 2 Skjold 10 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
315169
08-10 2022
Kl. 13:30
Frem 5 Team 2. Sal Valby Idrætspark
2
-
3
315165
09-10 2022
Kl. 14:00
FB 14 B 1903 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
315171 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Arctos FB 14 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
3
315174 to
13-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 10 Team 2. Sal Lundehusparken
8
-
4
315170
15-10 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken 2 Frem 5 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
13
315173
15-10 2022
Kl. 13:45
HB 4 KB 2 Fælledparken
0
-
3
315172
16-10 2022
Kl. 17:00
B 1903 Østerbro IF 5 B1903
3
-
5
315175 ma
17-10 2022
Kl. 20:30
Team 2. Sal KB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
4
315179 to
20-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 10 Arctos Lundehusparken
4
-
2
315177 to
20-10 2022
Kl. 20:15
B 1903 FC Ryparken 2 B1903
3
-
4
315178
22-10 2022
Kl. 13:30
Frem 5 HB 4 Valby Idrætspark
7
-
2
315176
23-10 2022
Kl. 17:30
Østerbro IF 5 FB 14 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
315182 ma
24-10 2022
Kl. 18:00
Arctos B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
4
315183 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
KB 2 Frem 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
315180 on
26-10 2022
Kl. 18:15
FB 14 Team 2. Sal Jens Jessens Vej
3
-
0
315181
29-10 2022
Kl. 11:15
FC Ryparken 2 Østerbro IF 5 Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
315611
30-10 2022
Kl. 11:15
HB 4 Skjold 10 Fælledparken
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind