Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2022
18:00
Slagge Bk
1
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
14:15
Oversidder
Nørrebro United 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:30
Fremad Valby 6
1
FB 19
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Frem 8
2
FC Ryparken 3
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
2
Slagge Bk
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
14:30
Nørrebro United 6
3
HB 10
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:30
ØKF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:00
Slagge Bk
4
Nørrebro United 6
6
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
FB 19
2
De Tunge Drenge FC
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:45
Frem 8
3
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
21:00
FC Ryparken 3
9
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
FC Ryparken 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:30
HB 10
2
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:15
Frem 8
FB 19
UMH
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:00
Oversidder
HB 10
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
ØKF
Slagge Bk
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:30
Nørrebro United 6
5
FB 19
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Fremad Valby 6
3
FC Ryparken 3
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
19:30
HB 10
2
De Tunge Drenge FC
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
3
FC Ryparken 3
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:15
Oversidder
FB 19
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:30
ØKF
5
Frem 8
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:45
Nørrebro United 6
1
Fremad Valby 6
7
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
15:00
HB 10
2
Slagge Bk
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
3
Nørrebro United 6
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:15
FC Ryparken 3
2
Slagge Bk
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
De Tunge Drenge FC
2
Frem 8
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
15:00
Frem 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Fremad Valby 6
4
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
FB 19
6
HB 10
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
18:00
Slagge Bk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:15
Fremad Valby 6
3
De Tunge Drenge FC
7
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:15
FC Ryparken 3
3
HB 10
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:00
Frem 8
2
Nørrebro United 6
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
FB 19
4
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
18:00
Slagge Bk
7
FB 19
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
10:00
FC Ryparken 3
3
Nørrebro United 6
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
13:00
Oversidder
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:30
HB 10
1
Frem 8
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
19:00
ØKF
5
De Tunge Drenge FC
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
12:00
Fremad Valby 6
HB 10
HMH
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
14:00
Frem 8
9
Slagge Bk
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
14:30
Nørrebro United 6
6
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
FB 19
5
FC Ryparken 3
7
|
Oprykning
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned