MENU

Gjensidige Kvindepokalen 2021/22 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat TV
507936 on
11-08 2021
Kl. 18:00
Romalt IF AaB RMS Park Romalt
Hjemmehold taberdømt
952973
on
11-08 2021
Kl. 18:30
DHF Vejgaard B Nordturn Arena (Flauenskjold)
1
-
2
953074
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Søften GF Brabrand IF Søften Idrætsanlæg
1
-
3
953080
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q AGF Søholt Idrætsanlæg
0
-
10
953082 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM JAI, Aarhus Højlyngen
Hjemmehold taberdømt
953084
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Vildbjerg ASA, Aarhus Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
3
953085 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Ringkøbing IF Aarhus 1900 Alkjær Stadion
Hjemmehold taberdømt
953086
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Vorup FB Team Viborg XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
5
-
3
953092
on
11-08 2021
Kl. 18:30
NFC/VIF NIF HG NFC Anlæg Syd
1
-
6
953093
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Ringsted Pigefodbold Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
3
-
4
953094
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Borup IF Dalum/Næsby Borup Stadion
0
-
3
953096
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Frederikssund IK Fredensborg BI Frederikssund Stadion
0
-
3
953104 on
11-08 2021
Kl. 18:30
HIK FC Damsø HIK
Udehold taberdømt
953116
on
11-08 2021
Kl. 18:30
FB BSF Jens Jessens Vej
0
-
4
954130
on
11-08 2021
Kl. 18:30
CBS Sport B.93 Frederiksberg IP, kunst
0
-
14
954132
on
11-08 2021
Kl. 18:30
ØKF Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
954133
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK Sundby Svogerslev Idrætspark
1
-
7
301919 on
11-08 2021
Kl. 18:30
PI Fodbold Fremad Amager Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
301934
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Solrød FC Himmelev Idrætspark
0
-
6
301943
on
11-08 2021
Kl. 18:30
ØB DSIO ØB.s Anlæg
4
-
1
301960 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Strib IF Odense Q Strib fritids- & aktivitetscenter
Hjemmehold taberdømt
301974
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 MG & BK Hauge Gruppen Arena
2
-
1
301976 on
11-08 2021
Kl. 18:30
AaBK/Løjt/Rødekro Højer//Tønder Løjt Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
507935
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Hatting/Torsted/Stensballe IK Varde IF Stensballe Hallen
0
-
6
953115
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Rødovre Østerbro IF Rødovre Stadion Kunst
0
-
8
952974
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Gug B Aalborg Freja Skjøtt Arena (Gug B)
1
-
4
867663
ti
24-08 2021
Kl. 18:00
Aarhus 1900 AGF Fort Langenæs
1
-
3
867652
on
25-08 2021
Kl. 18:00
BSF FC Nordsjælland Ballerup Idrætspark
0
-
1
867664
on
25-08 2021
Kl. 18:00
JAI, Aarhus ASA, Aarhus Viby Idrætspark
0
-
1
867665
on
25-08 2021
Kl. 18:00
AaBK/Løjt/Rødekro Odense Q Løjt Idrætsanlæg
2
-
5
867666
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Dalum/Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
1
-
3
870860
on
25-08 2021
Kl. 18:00
ØB Stige Boldklub 2017 ØB.s Anlæg
1
-
5
867657
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Solrød FC Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter
5
-
2
867658
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF B.93 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
8
867661
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Vejgaard B AaB Spar Nord Arena
1
-
7
867662
on
25-08 2021
Kl. 19:00
Brabrand IF Varde IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
2
867655
on
25-08 2021
Kl. 19:00
NIF HG HB Køge TINTSHOP PARK
0
-
5
867656
on
25-08 2021
Kl. 19:00
Sundby Brøndby IF Sundby Idrætspark
1
-
3
867654
to
26-08 2021
Kl. 19:00
HIK Fredensborg BI HIK
3
-
8
867653
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Østerbro IF Fremad Amager Sundby Idrætspark
3
-
1
867659
ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Vorup FB FC Thy - ThistedQ XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
4
867660
on
01-09 2021
Kl. 18:00
Aalborg Freja Fortuna Hjørring Frejaparken
0
-
5
482858
ti
28-09 2021
Kl. 19:30
Østerbro IF Odense Q Kunst, Fælledparken
0
-
3
482861
on
29-09 2021
Kl. 17:00
Stige Boldklub 2017 Fortuna Hjørring Hauge Gruppen Arena
0
-
11
482857
on
29-09 2021
Kl. 18:00
Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
2
-
0
482859
on
29-09 2021
Kl. 18:30
Solrød FC B.93 Solrød Idrætscenter
0
-
1
482862
on
29-09 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus FC Thy - ThistedQ Koncenton Park (ASA)
0
-
3
482856
on
29-09 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI FC Nordsjælland Fredensborg Stadion
1
-
2
482860
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Varde IF Kolding IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
1
482863
on
06-10 2021
Kl. 19:00
AGF AaB Fredensvang - Kunst Bane 6
5
-
3
760244
05-03 2022
Kl. 13:00
B.93 FC Thy - ThistedQ Kunst, B93
0
-
1
760243
05-03 2022
Kl. 15:00
Odense Q AGF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
1
-
2
760151
05-03 2022
Kl. 19:00
Kolding IF FC Nordsjælland Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
3
760152
06-03 2022
Kl. 14:00
Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
0
-
1
558057
12-03 2022
Kl. 16:00
FC Nordsjælland FC Thy - ThistedQ Right to Dream Park
1
-
2
558060
13-03 2022
Kl. 13:00
AGF Fortuna Hjørring Fredensvang - Kunst Bane 4
2
-
2
558061
19-03 2022
Kl. 15:00
FC Thy - ThistedQ FC Nordsjælland Sparekassen Thy Arena
1
-
0
558062
20-03 2022
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring AGF Nord Energi Arena
1
-
0
153411
fr
13-05 2022
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring FC Thy - ThistedQ Nord Energi Arena
3
-
1
DR1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind