Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. nov 2021
12:20
B. 1973, Herlev (2)
5
Torslunde-Ishøj IF (3)
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:30
Himmelev-Veddelev BK (2)
Orient GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:40
FC Ishøj
2
B. 1973, Herlev (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:50
Torslunde-Ishøj IF (3)
2
Himmelev-Veddelev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:00
Orient GI
FC Ishøj
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:10
B. 1973, Herlev (2)
7
Himmelev-Veddelev BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:20
FC Ishøj
5
Torslunde-Ishøj IF (3)
0
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:30
Orient GI
B. 1973, Herlev (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:40
Himmelev-Veddelev BK (2)
1
FC Ishøj
4
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:50
Torslunde-Ishøj IF (3)
Orient GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:20
Torslunde-Ishøj IF (3)
3
B. 1973, Herlev (2)
5
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:30
Orient GI
6
Himmelev-Veddelev BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:40
B. 1973, Herlev (2)
4
FC Ishøj
4
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:50
Himmelev-Veddelev BK (2)
3
Torslunde-Ishøj IF (3)
3
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:00
FC Ishøj
6
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:10
Himmelev-Veddelev BK (2)
0
B. 1973, Herlev (2)
6
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:20
Torslunde-Ishøj IF (3)
2
FC Ishøj
6
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:30
B. 1973, Herlev (2)
5
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:40
FC Ishøj
4
Himmelev-Veddelev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:50
Orient GI
5
Torslunde-Ishøj IF (3)
3
|
Indledende: 35 hold.
A = 15 hold forbliver i række A til mellemrunden 29 eller 30. januar 2022.
B = 20 hold rykker ned i række B til mellemrunden 29 eller 30. januar 2022.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.