Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. nov 2021
13:20
Ringsted Pigefodbold
1
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
13:30
Fårevejle BK
6
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
13:40
Greve Fodbold
1
Ringsted Pigefodbold
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
13:50
Roskilde Pigefodbold
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
5
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:10
Ringsted Pigefodbold
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:20
Greve Fodbold
0
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
Ringsted Pigefodbold
6
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:40
Fårevejle BK
5
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:50
Roskilde Pigefodbold
4
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:00
Roskilde Pigefodbold
3
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:10
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:20
Ringsted Pigefodbold
5
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:30
Fårevejle BK
3
Roskilde Pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:40
Greve Fodbold
1
Faxe-Haslev Pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:50
Fårevejle BK
0
Ringsted Pigefodbold
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:00
Roskilde Pigefodbold
2
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:10
Ringsted Pigefodbold
3
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:20
Greve Fodbold
0
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
Roskilde Pigefodbold
4
|
Indledende: 20 hold.
A+B = 10 hold til A mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
C = 10 hold til B mellemrunden 22 eller 23. januar 2022
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.