Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. nov 2021
11:30
Nørrebro United
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
11:00
Nørrebro United
C1 kl. 11-15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
10:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:30
Nørrebro United
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:00
Sundby Boldklub
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:00
Nørrebro United
BK Union
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
10:00
Nørrebro United
U8 piger kl. 10.00-11.30
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:00
FA 2000 1
Dybbøl, U12 piger, 8:8
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Nørrebro United
C1 kursus 9-14
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:30
Nørrebro United
U11 kamp (Tyskland)
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Nørrebro United
Ventelistestævne begge baner kl. 10-14
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Nørrebro United
U5-U6 internt stævne kl. 9-12.30. Begge baner
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
Nørrebro United
C1 trænerkursus kl. 9-14
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:15
Hekla
B93
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
10:00
Nørrebro United
C2 kursus kl. 9-14
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
Nørrebro United
U10 piger 8v8 træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
10:00
Nørrebro United
C1 trænerkursus kl. 9-14
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
10:00
Nørrebro United
U10 piger 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:30
Nørrebro United
U11 piger vs U10 piger - 1 8v8 bane
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
10:00
Nørrebro United
U10 Tigerkløer 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:00
Nørrebro United
U10 Tigerkløer 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
10:00
Nørrebro United
U10 Tigerkløer 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:00
Nørrebro United
U10 Tigerkløer 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
Nørrebro United
2013 piger træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
Nørrebro United
2013 pige træningskamp
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
10:00
Nørrebro United
U5 og U6 børnestævne kl. 9-12 Begge baner
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
Husum Bk
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Nørrebro United
C1 trænerkursus en bane kl. 10-13
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
16:45
Union U12P
Union U11P
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
Nørrebro United (9)
2013 piger 8v8 kamp
|
|||||||||||||||||||
02. feb
17:00
Nørrebro United
C2 kursus kl 16.30-20.00
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Union
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:00
Nørrebro United
Kvindernes Kampdag i NBU hele dagen
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Nørrebro United
C1 kursus 9-13
|