Herre Senior 3 7M Forår, P1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
592604
ma04-04 2022
20:30 Valby 4 Skjold 7 Valby Idrætspark
5
-
2
04. apr 2022
20:30
Valby 4
5
Skjold 7
2
592601
ti05-04 2022
20:30 KB 5 HB 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
05. apr 2022
20:30
KB 5
2
HB 7
4
592602
on06-04 2022
20:15 B 1903 2 Skovshoved IF B1903
1
-
7
06. apr 2022
20:15
B 1903 2
1
Skovshoved IF
7
592605
to07-04 2022
19:30 FB 12 Frem 2 Frederiksberg IP, kunst
8
-
1
07. apr 2022
19:30
FB 12
8
Frem 2
1
592603
to07-04 2022
20:00 Fremad Valby 6 FB 18 Valby Idrætspark
1
-
7
07. apr 2022
20:00
Fremad Valby 6
1
FB 18
7
592789
ti12-04 2022
20:30 KB 5 FB 18 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
12. apr 2022
20:30
KB 5
1
FB 18
1
592608
ma18-04 2022
20:00 Skovshoved IF KB 5 Skovshoved I P
UHT
18. apr 2022
20:00
Skovshoved IF
KB 5
UHT
592787
to21-04 2022
19:00 Frem 2 Fremad Valby 6 Valby Idrætspark
6
-
3
21. apr 2022
19:00
Frem 2
6
Fremad Valby 6
3
592607
to21-04 2022
19:15 HB 7 Valby 4 Fælledparken
2
-
1
21. apr 2022
19:15
HB 7
2
Valby 4
1
592786
fr22-04 2022
18:15 FB 18 B 1903 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
22. apr 2022
18:15
FB 18
1
B 1903 2
1
592606
24-04 2022
11:30 Skjold 7 FB 12 Lundehusparken
2
-
3
24. apr 2022
11:30
Skjold 7
2
FB 12
3
592791
ma25-04 2022
20:15 Valby 4 Skovshoved IF Valby Idrætspark
1
-
4
25. apr 2022
20:15
Valby 4
1
Skovshoved IF
4
592792
to28-04 2022
20:30 FB 12 Fremad Valby 6 Jens Jessens Vej
UHT
28. apr 2022
20:30
FB 12
Fremad Valby 6
UHT
592788
01-05 2022
11:30 Skjold 7 HB 7 Lundehusparken
1
-
3
01. maj 2022
11:30
Skjold 7
1
HB 7
3
592794
ma02-05 2022
20:30 Skovshoved IF Skjold 7 Skovshoved I P
5
-
5
02. maj 2022
20:30
Skovshoved IF
5
Skjold 7
5
592795
on04-05 2022
19:30 Fremad Valby 6 B 1903 2 Valby Idrætspark
4
-
6
04. maj 2022
19:30
Fremad Valby 6
4
B 1903 2
6
592797
to05-05 2022
19:00 Frem 2 KB 5 Valby Idrætspark
5
-
2
05. maj 2022
19:00
Frem 2
5
KB 5
2
592793
07-05 2022
12:00 HB 7 FB 12 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
4
07. maj 2022
12:00
HB 7
3
FB 12
4
592796
07-05 2022
14:00 FB 18 Valby 4 Jens Jessens Vej
2
-
2
07. maj 2022
14:00
FB 18
2
Valby 4
2
592801
ma09-05 2022
20:15 Valby 4 Frem 2 Valby Idrætspark
2
-
5
09. maj 2022
20:15
Valby 4
2
Frem 2
5
592799
ti10-05 2022
20:30 KB 5 Fremad Valby 6 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
0
10. maj 2022
20:30
KB 5
5
Fremad Valby 6
0
592802
to12-05 2022
19:30 FB 12 B 1903 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
12. maj 2022
19:30
FB 12
3
B 1903 2
1
592800
14-05 2022
13:45 HB 7 Skovshoved IF Fælledparken
1
-
7
14. maj 2022
13:45
HB 7
1
Skovshoved IF
7
592798
15-05 2022
11:30 Skjold 7 FB 18 Lundehusparken
2
-
5
15. maj 2022
11:30
Skjold 7
2
FB 18
5
592803
ma16-05 2022
19:45 B 1903 2 KB 5 Frederiksberg IP, kunst
3
-
2
16. maj 2022
19:45
B 1903 2
3
KB 5
2
592807
to19-05 2022
19:00 Frem 2 Skjold 7 Valby Idrætspark
2
-
2
19. maj 2022
19:00
Frem 2
2
Skjold 7
2
592806
to19-05 2022
19:30 FB 18 HB 7 Jens Jessens Vej
10
-
2
19. maj 2022
19:30
FB 18
10
HB 7
2
592804
to19-05 2022
20:30 Skovshoved IF FB 12 Skovshoved I P
5
-
2
19. maj 2022
20:30
Skovshoved IF
5
FB 12
2
592805
21-05 2022
13:30 Fremad Valby 6 Valby 4 Valby Idrætspark
5
-
2
21. maj 2022
13:30
Fremad Valby 6
5
Valby 4
2
592812
ma23-05 2022
19:30 FB 12 KB 5 Jens Jessens Vej
13
-
3
23. maj 2022
19:30
FB 12
13
KB 5
3
592810
ma23-05 2022
20:30 Skovshoved IF FB 18 Skovshoved I P
2
-
0
23. maj 2022
20:30
Skovshoved IF
2
FB 18
0
592811
on25-05 2022
20:00 Valby 4 B 1903 2 Valby Idrætspark
1
-
1
25. maj 2022
20:00
Valby 4
1
B 1903 2
1
592808
29-05 2022
11:30 Skjold 7 Fremad Valby 6 Lundehusparken
5
-
0
29. maj 2022
11:30
Skjold 7
5
Fremad Valby 6
0
592813
ti31-05 2022
20:30 KB 5 Valby 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
4
31. maj 2022
20:30
KB 5
0
Valby 4
4
593222
to02-06 2022
19:00 Frem 2 Skovshoved IF Valby Idrætspark
3
-
1
02. jun 2022
19:00
Frem 2
3
Skovshoved IF
1
593187
to02-06 2022
20:15 B 1903 2 Skjold 7 B1903
HHT
02. jun 2022
20:15
B 1903 2
Skjold 7
HHT
593220
to02-06 2022
20:30 FB 12 FB 18 Jens Jessens Vej
5
-
5
02. jun 2022
20:30
FB 12
5
FB 18
5
592790
05-06 2022
12:00 B 1903 2 Frem 2 B1903
2
-
10
05. jun 2022
12:00
B 1903 2
2
Frem 2
10
593216
05-06 2022
14:00 Fremad Valby 6 HB 7 Valby Idrætspark
2
-
1
05. jun 2022
14:00
Fremad Valby 6
2
HB 7
1
592809
to09-06 2022
19:30 HB 7 Frem 2 Fælledparken
2
-
7
09. jun 2022
19:30
HB 7
2
Frem 2
7
593227
11-06 2022
15:00 Skjold 7 KB 5 Valby Idrætspark
5
-
0
11. jun 2022
15:00
Skjold 7
5
KB 5
0
593424
11-06 2022
15:00 HB 7 B 1903 2 Valby Idrætspark
UHT
11. jun 2022
15:00
HB 7
B 1903 2
UHT
593428
11-06 2022
15:00 Skovshoved IF Fremad Valby 6 Valby Idrætspark
8
-
1
11. jun 2022
15:00
Skovshoved IF
8
Fremad Valby 6
1
593456
11-06 2022
15:00 Valby 4 FB 12 Valby Idrætspark
1
-
4
11. jun 2022
15:00
Valby 4
1
FB 12
4
593458
11-06 2022
15:00 FB 18 Frem 2 Valby Idrætspark
10
-
0
11. jun 2022
15:00
FB 18
10
Frem 2
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Læs mere om afsluttende 7M dag for kvinder og herrer den 11. juni 2022 i Valby IP

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 6 puljer samt de fire dårligste nr. 8 rykker ned

Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 

Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølg

Log ind