Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2022
20:00
Stefan 6
4
FB 23
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
20:15
B 1903 4
3
Union 5
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
20:30
Internazionale SIKBH 1889
4
FA 2000 8
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
16:00
FB 25
6
Sønderbro Fight 2
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Frem 9
6
Jægersborg
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
20:00
Union 5
3
Internazionale SIKBH 1889
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
FB 23
4
B 1903 4
7
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Sønderbro Fight 2
1
Stefan 6
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
FA 2000 8
3
Frem 9
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:30
Frem 9
0
Union 5
8
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Jægersborg
0
FB 25
7
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
20:15
B 1903 4
6
Sønderbro Fight 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:30
Internazionale SIKBH 1889
12
FB 23
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
FB 25
3
Stefan 6
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Jægersborg
FA 2000 8
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Stefan 6
3
FA 2000 8
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:00
Union 5
Jægersborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:30
Sønderbro Fight 2
2
Internazionale SIKBH 1889
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
FB 23
3
Frem 9
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
FA 2000 8
4
FB 25
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:30
Frem 9
3
Sønderbro Fight 2
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
20:30
Internazionale SIKBH 1889
4
Stefan 6
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Jægersborg
FB 23
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
FA 2000 8
2
Union 5
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
FB 25
3
B 1903 4
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
20:00
Stefan 6
3
Frem 9
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
20:15
B 1903 4
2
Internazionale SIKBH 1889
6
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
20:00
Union 5
6
FB 25
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
20:00
Stefan 6
3
B 1903 4
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:30
Sønderbro Fight 2
Jægersborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:00
FB 23
7
FA 2000 8
11
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Frem 9
2
B 1903 4
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
20:00
Union 5
8
FB 23
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
FB 25
0
Internazionale SIKBH 1889
7
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Jægersborg
Stefan 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
16:00
FA 2000 8
6
Sønderbro Fight 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Internazionale SIKBH 1889
5
Frem 9
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
20:15
B 1903 4
Jægersborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
FB 25
FB 23
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:30
Sønderbro Fight 2
3
Union 5
6
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
20:15
B 1903 4
7
FA 2000 8
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
Jægersborg
Internazionale SIKBH 1889
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
Union 5
3
Stefan 6
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
Frem 9
1
FB 25
10
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
FB 23
1
Sønderbro Fight 2
11
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned.