Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
2
FB 31
6
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Valby 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:30
Østerbro IF 9
0
Champeinz United
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:15
Fremad Valby 12
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
20:30
Champeinz United
2
Hellas 4
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
20:00
Vestia 2
2
Valby 6
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
FB 31
4
Østerbro IF 9
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Oversidder
De Tunge Drenge FC
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Oversidder
Fremad Valby 12
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Hellas 4
1
FB 31
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
20:00
Fremad Valby 12
8
De Tunge Drenge FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:15
Valby 6
1
Champeinz United
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:30
Østerbro IF 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Oversidder
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:30
FB 31
6
Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:30
Champeinz United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:30
Oversidder
Hellas 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
Vestia 2
2
Fremad Valby 12
9
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:30
De Tunge Drenge FC
6
Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
20:30
Fremad Valby 12
9
Østerbro IF 9
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:30
Oversidder
FB 31
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:15
Valby 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:00
Hellas 4
2
De Tunge Drenge FC
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:00
Vestia 2
1
Champeinz United
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:00
De Tunge Drenge FC
8
Østerbro IF 9
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:30
Østerbro IF 9
5
Hellas 4
6
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
20:30
Champeinz United
1
Fremad Valby 12
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
20:00
Hellas 4
4
Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:15
FB 31
Vestia 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Fremad Valby 12
2
Hellas 4
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Valby 6
3
Østerbro IF 9
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
20:30
Champeinz United
0
FB 31
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:30
Vestia 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Oversidder
De Tunge Drenge FC
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
20:30
De Tunge Drenge FC
8
Vestia 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:30
Østerbro IF 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Fremad Valby 12
8
FB 31
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:30
Oversidder
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:15
Valby 6
2
Fremad Valby 12
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Hellas 4
8
Vestia 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Oversidder
Hellas 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Vestia 2
Østerbro IF 9
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Champeinz United
3
De Tunge Drenge FC
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
FB 31
Oversidder
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen