MENU

U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
174329
23-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder BK Rødovre 1
174330
23-04 2022
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Tårnby FF 1 Rådvadsvej
174517
23-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sundby BK 2
174328
23-04 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Valby BK 1 Tårnby Stadion
174327
24-04 2022
Kl. 10:00
B 93 3 BK Vestia 2 B 93 Svanemølleanlæg.
197963
30-04 2022
Kl. 10:00
Valby BK 1 B 93 3 Kunst, Valby IP, tribunen
176339
30-04 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 2 BK Stefan 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
197965
01-05 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
174518
01-05 2022
Kl. 11:30
Tårnby FF 1 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
198766
07-05 2022
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Valby BK 1 Rådvadsvej
198767
07-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
197968
07-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Sundby BK 2 Tårnby Stadion
197966
08-05 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 BK Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
197967
08-05 2022
Kl. 10:00
B 93 3 BK Rødovre 1 B 93 Svanemølleanlæg.
198769
21-05 2022
Kl. 10:00
Valby BK 1 Tårnby FF 1 Kunst, Valby IP, tribunen
199384
21-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder AB Tårnby 2
198768
21-05 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
199385
21-05 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre 1 BK Stefan 1 Rødovre Stadion
199386
22-05 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 B 93 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
197964
28-05 2022
Kl. 12:00
BK Rødovre 1 AB Tårnby 2 Rødovre Stadion
199391 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
BK Stefan 1 Sundby BK 2 Rådvadsvej
199392 fr
03-06 2022
Kl. 17:45
Oversidder AB Tårnby 2
199387
04-06 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 BK Rødovre 1 Vestamager Idrætsanlæg
199388
04-06 2022
Kl. 11:30
B 93 3 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
199390
05-06 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 2 Valby BK 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
199404
11-06 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre 1 BK Vestia 2 Rødovre Stadion
199401
11-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 B 93 3 Tårnby Stadion
199402
12-06 2022
Kl. 10:00
Valby BK 1 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
199405
12-06 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 Tårnby FF 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
199403
12-06 2022
Kl. 11:30
Oversidder BK Stefan 1
199410 fr
17-06 2022
Kl. 17:45
Oversidder B 93 3
199408
18-06 2022
Kl. 10:00
Valby BK 1 BK Rødovre 1 Kunst, Valby IP, tribunen
199409
18-06 2022
Kl. 10:00
BK Stefan 1 AB Tårnby 2 Rådvadsvej
199407
18-06 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 2 Sundby BK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
199406
19-06 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind