MENU

U11 Drenge (11) 8v8 3 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
223397 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Tårnby FF 2 Østerbro IF 3 Vestamager Idrætsanlæg
223821 fr
22-04 2022
Kl. 17:00
FB 2 BK Rødovre 2 Jens Jessens Vej
223827
23-04 2022
Kl. 11:15
Vanløse IF 3 Nørrebro United 2 Vanløse Idrætspark
229138
24-04 2022
Kl. 11:00
Vanløse IF 3 Østerbro IF 3 Vanløse Idrætspark
213813
24-04 2022
Kl. 11:30
B 93 5 KB 7 B 93 Svanemølleanlæg.
223828
24-04 2022
Kl. 12:00
Aakanden GF 3 KB 6 Gentofte Sportspark Vest
228412
30-04 2022
Kl. 10:00
KB 7 Vanløse IF 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
228413
30-04 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 3 B 93 5 Ryparken Idrætsanlæg
228414
30-04 2022
Kl. 10:00
BK Rødovre 2 Tårnby FF 2 Rødovre Stadion
228415
30-04 2022
Kl. 10:00
KB 6 FB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
223829
01-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Aakanden GF 3 Kunst, Mimersparken
229137 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Tårnby FF 2 KB 6 Vestamager Idrætsanlæg
228416
08-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 KB 7 Kunst, Mimersparken
228474
08-05 2022
Kl. 11:30
B 93 5 BK Rødovre 2 B 93 Svanemølleanlæg.
229139
08-05 2022
Kl. 12:00
Aakanden GF 3 FB 2 Gentofte Sportspark Vest
229144 fr
20-05 2022
Kl. 17:45
KB 6 B 93 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
229143
21-05 2022
Kl. 10:00
BK Rødovre 2 Vanløse IF 3 Rødovre Stadion
229141
21-05 2022
Kl. 11:15
Østerbro IF 3 Nørrebro United 2 Ryparken Idrætsanlæg
229140
22-05 2022
Kl. 10:00
KB 7 Aakanden GF 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
229142
22-05 2022
Kl. 12:00
FB 2 Tårnby FF 2 Jens Jessens Vej
229148 fr
03-06 2022
Kl. 17:45
KB 7 Østerbro IF 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
229149
04-06 2022
Kl. 12:00
Vanløse IF 3 KB 6 Vanløse Idrætspark
229264
05-06 2022
Kl. 13:00
Aakanden GF 3 Tårnby FF 2 Gentofte Sportspark Vest
229145 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 BK Rødovre 2 Nørrebroparken
229265
11-06 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 B 93 5 Vestamager Idrætsanlæg
229267
11-06 2022
Kl. 10:00
FB 2 Vanløse IF 3 Jens Jessens Vej
229269
11-06 2022
Kl. 10:00
KB 6 Nørrebro United 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
229266
12-06 2022
Kl. 09:00
Østerbro IF 3 Aakanden GF 3 Ryparken Idrætsanlæg
229268
12-06 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre 2 KB 7 Rødovre Stadion
229146 on
15-06 2022
Kl. 17:45
B 93 5 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
229271 fr
17-06 2022
Kl. 17:45
KB 7 KB 6 Kunst, KB, P. Bangs Vej
229273
18-06 2022
Kl. 12:00
Vanløse IF 3 Tårnby FF 2 Vanløse Idrætspark
229270
19-06 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 FB 2 Kunst, Mimersparken
229272
19-06 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 3 BK Rødovre 2 Ryparken Idrætsanlæg
229274
19-06 2022
Kl. 12:00
Aakanden GF 3 B 93 5 Gentofte Sportspark Vest
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind