MENU

U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
582681 Kl. 10:00 BK Frem 1 Valby BK 1
582682 Kl. 10:00 HIK 1 FB 1
582683 Kl. 10:25 BK Frem 1 BK Fix 1
582684 Kl. 10:25 FB 1 Hvidovre IF 1
582685 Kl. 10:50 BK Fix 1 HIK 1
582686 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 Valby BK 1
582687 Kl. 11:15 HIK 1 BK Frem 1
582688 Kl. 11:15 Valby BK 1 FB 1
582689 Kl. 11:40 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
582690 Kl. 12:30 CIK 1 BK Hekla 1
582691 Kl. 12:30 KB 3 KB 4
582692 Kl. 12:55 CIK 1 Skovshoved IF 1
582693 Kl. 12:55 KB 4 Oversidder
582694 Kl. 13:20 Skovshoved IF 1 KB 3
582695 Kl. 13:20 Oversidder BK Hekla 1
582696 Kl. 13:45 KB 3 CIK 1
582697 Kl. 13:45 BK Hekla 1 KB 4
582698 Kl. 14:10 Skovshoved IF 1 Oversidder
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
582699 Kl. 10:00 BK Frem 1 FB 1
582700 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 KB 4 Kunst 6
582701 Kl. 10:25 BK Frem 1 Hvidovre IF 1
582702 Kl. 10:25 KB 4 CIK 1
582703 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 Skovshoved IF 1
582704 Kl. 10:50 CIK 1 FB 1
582705 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 BK Frem 1
582706 Kl. 11:15 FB 1 KB 4
582707 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 CIK 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
582708 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Hekla 1
582709 Kl. 10:00 Oversidder KB 3 1
582710 Kl. 10:25 BK Fix 1 Valby BK 1
582711 Kl. 10:25 KB 3 HIK 1
582712 Kl. 10:50 Valby BK 1 Oversidder 1
582713 Kl. 10:50 HIK 1 BK Hekla 1
582714 Kl. 11:15 Oversidder BK Fix 1 1
582715 Kl. 11:15 BK Hekla 1 KB 3
582716 Kl. 11:40 Valby BK 1 HIK 1
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
582736 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 3 1
582737 Kl. 10:00 CIK 1 Valby BK 1 1
582738 Kl. 10:25 BK Fix 1 FB 1 1
582739 Kl. 10:25 Valby BK 1 KB 4
582740 Kl. 10:50 FB 1 CIK 1 1
582741 Kl. 10:50 KB 4 KB 3 1
582742 Kl. 11:15 CIK 1 BK Fix 1 1
582743 Kl. 11:15 KB 3 Valby BK 1 1
582744 Kl. 11:40 FB 1 KB 4 1
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
582717 Kl. 10:00 HIK 1 Skovshoved IF 1 Bane 3
582718 Kl. 10:00 Oversidder BK Frem 1 Bane 3
582719 Kl. 10:25 HIK 1 Hvidovre IF 1 Bane 3
582720 Kl. 10:25 BK Frem 1 BK Hekla 1 Bane 3
582721 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 Oversidder Bane 3
582722 Kl. 10:50 BK Hekla 1 Skovshoved IF 1 Bane 3
582723 Kl. 11:15 Oversidder HIK 1 Bane 3
582724 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 BK Frem 1 Bane 3
582725 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1 Bane 3
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
582745 Kl. 10:00 BK Frem 1 KB 4
582746 Kl. 10:00 CIK 1 HIK 1
582747 Kl. 10:25 BK Frem 1 Oversidder 1
582748 Kl. 10:25 HIK 1 Hvidovre IF 1
582749 Kl. 10:50 Oversidder CIK 1 1
582750 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 KB 4
582751 Kl. 11:15 CIK 1 BK Frem 1
582752 Kl. 11:15 KB 4 HIK 1
582753 Kl. 11:40 Oversidder Hvidovre IF 1 1
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Skovshoved I P Græs 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
582754 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Valby BK 1 Græs 1
582755 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 BK Fix 1 Græs 1
582757 Kl. 10:25 BK Hekla 1 FB 1 Græs 1
582758 Kl. 10:25 BK Fix 1 KB 3 Græs 1
582759 Kl. 10:50 FB 1 Skovshoved IF 1 Græs 1
582760 Kl. 10:50 KB 3 Valby BK 1 Græs 1
582761 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1 Græs 1
582762 Kl. 11:15 Valby BK 1 BK Fix 1 Græs 1
582763 Kl. 11:40 FB 1 KB 3 Græs 1
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
582774 Kl. 12:00 BK Fix 1 KB 4 1
582775 Kl. 12:00 FB 1 Oversidder 1
582776 Kl. 12:25 BK Fix 1 HIK 1 1
582777 Kl. 12:25 Oversidder BK Hekla 1 1
582778 Kl. 12:50 HIK 1 FB 1 1
582779 Kl. 12:50 BK Hekla 1 KB 4 1
582781 Kl. 13:15 FB 1 BK Fix 1 1
582782 Kl. 13:15 KB 4 Oversidder 1
582784 Kl. 13:40 HIK 1 BK Hekla 1 1
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
582764 Kl. 10:00 BK Frem 1 Valby BK 1
582765 Kl. 10:00 KB 3 Skovshoved IF 1
582766 Kl. 10:25 BK Frem 1 Hvidovre IF 1
582767 Kl. 10:25 Skovshoved IF 1 CIK 1
582769 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 KB 3
582770 Kl. 10:50 CIK 1 Valby BK 1
582771 Kl. 11:15 KB 3 BK Frem 1
582772 Kl. 11:15 Valby BK 1 Skovshoved IF 1
582773 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 CIK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind