MENU

U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
584841 Kl. 12:15 Oversidder BK Skjold 4
584842 Kl. 12:15 Bk Fix 3 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
1
584843 Kl. 12:40 Oversidder B 93 3
584844 Kl. 12:40 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
B 1903 2 1
584845 Kl. 13:05 B 93 3 Bk Fix 3
584954 Kl. 13:05 B 1903 2 BK Skjold 4
584955 Kl. 13:30 Bk Fix 3 Oversidder
584956 Kl. 13:30 BK Skjold 4 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
1
584957 Kl. 13:55 B 93 3 B 1903 2
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
584967 Kl. 12:00 Jægersborg BK 3 Oversidder
584968 Kl. 12:00 Østerbro IF 3 FB 3
584969 Kl. 12:25 Jægersborg BK 3 BK Stefan 2
584970 Kl. 12:25 FB 3 Oversidder
584971 Kl. 12:50 BK Stefan 2 Østerbro IF 3
584972 Kl. 12:50 Oversidder Oversidder
584973 Kl. 13:15 Østerbro IF 3 Jægersborg BK 3
584974 Kl. 13:15 Oversidder FB 3
584975 Kl. 13:40 BK Stefan 2 Oversidder
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
584958 Kl. 10:00 Nørrebro United 7 Oversidder 1
584959 Kl. 10:00 HB 3 HIK 3
584960 Kl. 10:25 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
B 1908 4 1
584961 Kl. 10:25 HIK 3 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
584962 Kl. 10:50 B 1908 4 HB 3
584963 Kl. 10:50 Aakanden GF 2 Oversidder 1
584964 Kl. 11:15 HB 3 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
1
584965 Kl. 11:15 Oversidder HIK 3
584966 Kl. 11:40 B 1908 4 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
584985 Kl. 14:30 B 93 3 BK Stefan 2
584986 Kl. 14:30 B 1908 4 Oversidder
585081 Kl. 14:55 B 93 3 BK Skjold 4
585082 Kl. 14:55 Oversidder Oversidder
585083 Kl. 15:20 BK Skjold 4 B 1908 4
585084 Kl. 15:20 Oversidder BK Stefan 2
585085 Kl. 15:45 B 1908 4 B 93 3
585086 Kl. 15:45 BK Stefan 2 Oversidder
585087 Kl. 16:10 BK Skjold 4 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
584976 Kl. 10:00 Oversidder Jægersborg BK 3
584977 Kl. 10:00 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
HIK 3 1
584978 Kl. 10:25 Oversidder CIK 3
584979 Kl. 10:25 HIK 3 FB 3
584980 Kl. 10:50 CIK 3 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
1
584981 Kl. 10:50 FB 3 Jægersborg BK 3
584982 Kl. 11:15 Nørrebro United 7 Oversidder 1
584983 Kl. 11:15 Jægersborg BK 3 HIK 3
584984 Kl. 11:40 CIK 3 FB 3
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
585089 Kl. 10:00 Bk Fix 3 Østerbro IF 3
585090 Kl. 10:00 HB 3 Aakanden GF 2
585318 Kl. 10:25 Bk Fix 3 B 1903 2
585319 Kl. 10:25 Aakanden GF 2 Oversidder
585331 Kl. 10:50 B 1903 2 HB 3
585333 Kl. 10:50 Oversidder Østerbro IF 3
585334 Kl. 11:15 HB 3 Bk Fix 3
585335 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 Aakanden GF 2
585336 Kl. 11:40 B 1903 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
585379 Kl. 10:00 Oversidder BK Stefan 2 Bane 5B
585380 Kl. 10:00 HIK 3 B 1908 4
!
NB: B 1908 4 er taberdømt
Bane 5A
585381 Kl. 10:25 Oversidder B 1903 2 Bane 5A
585382 Kl. 10:25 B 1908 4 FB 3 Bane 5B
585383 Kl. 10:50 B 1903 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 5A
585384 Kl. 10:50 FB 3 BK Stefan 2 Bane 5B
585385 Kl. 11:15 HIK 3 Oversidder Bane 5A
585386 Kl. 11:15 BK Stefan 2 B 1908 4 Bane 5B
585751 Kl. 11:40 B 1903 2 FB 3 Bane 5A
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
585337 Kl. 10:00 B 93 3 Jægersborg BK 3
585338 Kl. 10:00 Oversidder HB 3
585339 Kl. 10:25 B 93 3 CIK 3
585340 Kl. 10:25 HB 3 Oversidder
585341 Kl. 10:50 CIK 3 Oversidder
585342 Kl. 10:50 Oversidder Jægersborg BK 3
585343 Kl. 11:15 Oversidder B 93 3
585344 Kl. 11:15 Jægersborg BK 3 HB 3
!
NB: HB 3 er taberdømt
1
585345 Kl. 11:40 CIK 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
585346 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Østerbro IF 3
585347 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 Nørrebro United 7
585350 Kl. 10:25 BK Skjold 4 Bk Fix 3
585375 Kl. 10:25 Nørrebro United 7 Oversidder
585376 Kl. 10:50 Bk Fix 3 Aakanden GF 2
585377 Kl. 10:50 Oversidder Østerbro IF 3
585378 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 Nørrebro United 7
585348 Kl. 11:15 Aakanden GF 2 BK Skjold 4
585349 Kl. 11:40 Bk Fix 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
585988 Kl. 12:15 B 93 3 Nørrebro United 7
585989 Kl. 12:15 Oversidder B 1903 2
585990 Kl. 12:40 B 93 3 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
585991 Kl. 12:40 B 1903 2 BK Stefan 2
585992 Kl. 13:05 Aakanden GF 2 Oversidder
585996 Kl. 13:05 BK Stefan 2 Nørrebro United 7
585997 Kl. 13:30 Oversidder B 93 3
585998 Kl. 13:30 Nørrebro United 7 B 1903 2
585999 Kl. 13:55 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
BK Stefan 2 1
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
586000 Kl. 10:00 BK Skjold 4 HIK 3
586001 Kl. 10:00 FB 3 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
1
586002 Kl. 10:25 BK Skjold 4 HB 3
586003 Kl. 10:25 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
Østerbro IF 3 1
586004 Kl. 10:50 HB 3 FB 3
586005 Kl. 10:50 Østerbro IF 3 HIK 3
586006 Kl. 11:15 FB 3 BK Skjold 4
586007 Kl. 11:15 HIK 3 CIK 3
!
NB: CIK 3 er taberdømt
1
586009 Kl. 11:40 HB 3 Østerbro IF 3
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
585752 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
585753 Kl. 10:00 Oversidder Bk Fix 3
585754 Kl. 10:25 Oversidder B 1908 4
585981 Kl. 10:25 Bk Fix 3 Jægersborg BK 3
!
NB: Jægersborg BK 3 er taberdømt
1
585983 Kl. 10:50 B 1908 4 Oversidder
585984 Kl. 10:50 Jægersborg BK 3 Oversidder 1
585985 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
585986 Kl. 11:15 Oversidder Bk Fix 3
585987 Kl. 11:40 B 1908 4
!
NB: B 1908 4 er taberdømt
Jægersborg BK 3 1
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Bane 5B - Øst 8M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
586031 Kl. 10:00 B 1903 2 B 1908 4 Bane 5B - Øst 8M
586032 Kl. 10:00 Jægersborg BK 3 CIK 3 Bane 5B - Øst 8M
586033 Kl. 10:25 B 1903 2 Aakanden GF 2 Bane 5B - Øst 8M
586034 Kl. 10:25 CIK 3 Oversidder Bane 5B - Øst 8M
586038 Kl. 10:50 Aakanden GF 2 Jægersborg BK 3 Bane 5B - Øst 8M
586039 Kl. 10:50 Oversidder B 1908 4 Bane 5B - Øst 8M
586076 Kl. 11:15 Jægersborg BK 3 B 1903 2 Bane 5B - Øst 8M
586077 Kl. 11:15 B 1908 4 CIK 3 Bane 5B - Øst 8M
586078 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 Oversidder Bane 5A - Øst 8M
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
586020 Kl. 10:00 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Nørrebro United 7 1
586021 Kl. 10:00 BK Stefan 2 Bk Fix 3
586024 Kl. 10:25 BK Skjold 4 Oversidder
586025 Kl. 10:25 Bk Fix 3 FB 3
586026 Kl. 10:50 Oversidder BK Stefan 2
586027 Kl. 10:50 FB 3 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
1
586028 Kl. 11:15 BK Stefan 2 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
1
586029 Kl. 11:15 Nørrebro United 7
!
NB: Nørrebro United 7 er taberdømt
Bk Fix 3 1
586030 Kl. 11:40 Oversidder FB 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
586079 Kl. 15:00 Oversidder HB 3
586080 Kl. 15:00 Østerbro IF 3 B 93 3
586081 Kl. 15:25 Oversidder HIK 3
586082 Kl. 15:25 B 93 3 Oversidder
586083 Kl. 15:50 HIK 3 Østerbro IF 3
586084 Kl. 15:50 Oversidder HB 3
586085 Kl. 16:15 Østerbro IF 3 Oversidder
586086 Kl. 16:15 HB 3 B 93 3
586087 Kl. 16:40 HIK 3 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind