MENU

U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
488796 Kl. 09:15 Oversidder AB Tårnby 1 Bane 1A-2
488797 Kl. 09:15 B 1903 1 KB 7 Bane 1A-1
488810 Kl. 09:40 Oversidder KB 8 Bane 1A-1
488811 Kl. 09:40 KB 7 B 93 3 Bane 1A-2
488812 Kl. 10:05 KB 8 B 1903 1 Bane 1A-1
488813 Kl. 10:05 B 93 3 AB Tårnby 1 Bane 1A-2
488814 Kl. 10:30 B 1903 1 Oversidder Bane 1A-1
488827 Kl. 10:30 AB Tårnby 1 KB 7 Bane 1A-2
488828 Kl. 10:55 KB 8 B 93 3 Bane 1A-1
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
488829 Kl. 12:15 FB 1 Skovshoved IF 1
489572 Kl. 12:15 GVI 1 BK Hellas 1
489573 Kl. 12:40 FB 1 Fremad Amager 1
489574 Kl. 12:40 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
489575 Kl. 13:05 Fremad Amager 1 GVI 1
489585 Kl. 13:05 Nørrebro United 1 Skovshoved IF 1
489586 Kl. 13:30 GVI 1 FB 1
489587 Kl. 13:30 Skovshoved IF 1 BK Hellas 1
489588 Kl. 13:55 Fremad Amager 1 Nørrebro United 1
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
489598 Kl. 12:15 KB 8 Skovshoved IF 1
489599 Kl. 12:15 Nørrebro United 1 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
1
489600 Kl. 12:40 KB 8 AB Tårnby 1
489601 Kl. 12:40 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
B 1903 1 1
489602 Kl. 13:05 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
489603 Kl. 13:05 B 1903 1 Skovshoved IF 1
489604 Kl. 13:30 Nørrebro United 1 KB 8
489605 Kl. 13:30 Skovshoved IF 1 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
1
489606 Kl. 13:55 AB Tårnby 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
489589 Kl. 13:00 Oversidder KB 7
489590 Kl. 13:00 Fremad Amager 1 BK Hellas 1
489591 Kl. 13:25 Oversidder B 93 3
489592 Kl. 13:25 BK Hellas 1 FB 1
489593 Kl. 13:50 B 93 3 Fremad Amager 1
489594 Kl. 13:50 FB 1 KB 7
489595 Kl. 14:15 Fremad Amager 1 Oversidder
489596 Kl. 14:15 KB 7 BK Hellas 1
489597 Kl. 14:40 B 93 3 FB 1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
489930 Kl. 12:15 KB 8 GVI 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
489931 Kl. 12:15 FB 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
489932 Kl. 12:40 KB 8 KB 7 Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
489933 Kl. 12:40 AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Gemmas 5-mandsbane 3
490061 Kl. 13:05 KB 7 FB 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
490083 Kl. 13:05 BK Hellas 1 GVI 1 Gemmas 5-mandsbane 3
490084 Kl. 13:30 FB 1 KB 8 Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
490085 Kl. 13:30 GVI 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
490086 Kl. 13:55 KB 7 BK Hellas 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - lille kunst - tættest på klubben
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
489607 Kl. 10:00 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Fremad Amager 1 1
489608 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Oversidder
489918 Kl. 10:25 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
B 93 3 1
489919 Kl. 10:25 Oversidder Skovshoved IF 1
489920 Kl. 10:50 B 93 3 Nørrebro United 1
489921 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 Fremad Amager 1
489922 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
1
489928 Kl. 11:15 Fremad Amager 1 Oversidder
489929 Kl. 11:40 B 93 3 Skovshoved IF 1
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
490087 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 1
490088 Kl. 10:00 FB 1 B 1903 1
490089 Kl. 10:25 Oversidder Nørrebro United 1
490431 Kl. 10:25 B 1903 1 B 93 3
490432 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 FB 1
490433 Kl. 10:50 B 93 3 BK Hellas 1
490434 Kl. 11:15 FB 1 Oversidder
490435 Kl. 11:15 BK Hellas 1 B 1903 1
490436 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 B 93 3
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Skovshoved I P Græs 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
490437 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 AB Tårnby 1 Græs 1
490438 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 KB 8 Græs 1
490439 Kl. 10:25 Skovshoved IF 1 KB 7 Græs 1
490440 Kl. 10:25 KB 8 GVI 1 Græs 1
491372 Kl. 10:50 KB 7 Fremad Amager 1 Græs 1
491373 Kl. 10:50 GVI 1 AB Tårnby 1 Græs 1
491374 Kl. 11:15 Fremad Amager 1 Skovshoved IF 1 Græs 1
491375 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 KB 8 Græs 1
491385 Kl. 11:40 KB 7 GVI 1 Græs 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
536861 Kl. 12:15 KB 8 BK Hellas 1
536862 Kl. 12:15 KB 7 Nørrebro United 1
536863 Kl. 12:40 KB 8 B 1903 1
536864 Kl. 12:40 Nørrebro United 1 Skovshoved IF 1
536865 Kl. 13:05 B 1903 1 KB 7
536866 Kl. 13:05 Skovshoved IF 1 BK Hellas 1
536867 Kl. 13:30 KB 7 KB 8
536868 Kl. 13:30 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
536903 Kl. 13:55 B 1903 1 Skovshoved IF 1
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
536745 Kl. 10:00 Oversidder AB Tårnby 1
536746 Kl. 10:00 GVI 1 Fremad Amager 1
536747 Kl. 10:25 Oversidder B 93 3
536748 Kl. 10:25 Fremad Amager 1 FB 1
536749 Kl. 10:50 B 93 3 GVI 1
536857 Kl. 10:50 FB 1 AB Tårnby 1
536858 Kl. 11:15 GVI 1 Oversidder
536859 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
536860 Kl. 11:40 B 93 3 FB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind