MENU

U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
746034 Kl. 12:00 Sundby BK 1 Brønshøj BK 1
746035 Kl. 12:00 Kastrup BK 1 B 93 1
746334 Kl. 12:25 Sundby BK 1 FA 2000 1
746335 Kl. 12:25 B 93 1 B 1903 1
746336 Kl. 12:50 FA 2000 1 Kastrup BK 1
746337 Kl. 12:50 B 1903 1 Brønshøj BK 1
746338 Kl. 13:15 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
746339 Kl. 13:15 Brønshøj BK 1 B 93 1
746340 Kl. 13:40 FA 2000 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
746025 Kl. 10:00 KB 1 BK Fix 1
746026 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 Dragør BK 1
746027 Kl. 10:25 KB 1 Hvidovre IF 2
746028 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Skovshoved IF 1
746029 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 Jægersborg BK 1
746030 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 BK Fix 1
746031 Kl. 11:15 Jægersborg BK 1 KB 1
746032 Kl. 11:15 BK Fix 1 Dragør BK 1
746033 Kl. 11:40 Hvidovre IF 2 Skovshoved IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
746350 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Brønshøj BK 1
746351 Kl. 10:00 B 1903 1 Kastrup BK 1
746352 Kl. 10:25 Hvidovre IF 2 BK Fix 1
746353 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Jægersborg BK 1
746354 Kl. 10:50 BK Fix 1 B 1903 1
746355 Kl. 10:50 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1
746356 Kl. 11:15 B 1903 1 Hvidovre IF 2
746357 Kl. 11:15 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 1
746358 Kl. 11:40 BK Fix 1 Jægersborg BK 1
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Skovshoved I P Græs 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
746341 Kl. 10:00 KB 1 Dragør BK 1 Græs 1
746342 Kl. 10:00 FA 2000 1 B 93 1 Græs 1
746343 Kl. 10:25 KB 1 Skovshoved IF 1 Græs 1
746344 Kl. 10:25 B 93 1 Sundby BK 1 Græs 1
746345 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 FA 2000 1 Græs 1
746346 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Dragør BK 1 Græs 1
746347 Kl. 11:15 FA 2000 1 KB 1 Græs 1
746348 Kl. 11:15 Dragør BK 1 B 93 1 Græs 1
746349 Kl. 11:40 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1 Græs 1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 6B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
746359 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 FA 2000 1 Bane 6B
746360 Kl. 10:00 B 1903 1 KB 1 Bane 6A
746361 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 6A
746362 Kl. 10:25 KB 1 Brønshøj BK 1 Bane 6B
746363 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 B 1903 1 Bane 6A
746364 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 FA 2000 1 Bane 6B
746365 Kl. 11:15 B 1903 1 Jægersborg BK 1 Bane 6A
746366 Kl. 11:15 FA 2000 1 KB 1 Bane 6B
746367 Kl. 11:40 Skovshoved IF 1 Brønshøj BK 1 Bane 6A
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
746368 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 1
746369 Kl. 10:00 Sundby BK 1 BK Fix 1
746370 Kl. 10:25 Hvidovre IF 2 Dragør BK 1
746371 Kl. 10:25 BK Fix 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
746372 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Sundby BK 1
746373 Kl. 10:50 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
746374 Kl. 11:15 Sundby BK 1 Hvidovre IF 2
746375 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 BK Fix 1
746376 Kl. 11:40 Dragør BK 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
746431 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
746432 Kl. 10:00 FA 2000 1 Hvidovre IF 2
746433 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Dragør BK 1
746434 Kl. 10:25 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 1
746435 Kl. 10:50 Dragør BK 1 FA 2000 1
746436 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 BK Fix 1
746437 Kl. 11:15 FA 2000 1 Brønshøj BK 1
746438 Kl. 11:15 BK Fix 1 Hvidovre IF 2
746439 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mands græs C Kløvermarksvej 50 2300 København S
746377 Kl. 10:00 KB 1 B 93 1 3 mands græs C
746378 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Jægersborg BK 1 3 mandsgræs A
746379 Kl. 10:25 KB 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
3 mandsgræs A
746380 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 1 3 mandsgræs B
746381 Kl. 10:50 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Sundby BK 1 3 mandsgræs A
746427 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 B 93 1 3 mandsgræs B
746428 Kl. 11:15 Sundby BK 1 KB 1 3 mandsgræs A
746429 Kl. 11:15 B 93 1 Jægersborg BK 1 3 mandsgræs B
746430 Kl. 11:40 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Skovshoved IF 1 3 mandsgræs A
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
746440 Kl. 11:00 KB 1 BK Fix 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746441 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746442 Kl. 11:25 KB 1 Skovshoved IF 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746443 Kl. 11:25 FA 2000 1 Sundby BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746444 Kl. 11:50 Skovshoved IF 1 Kastrup BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746445 Kl. 11:50 Sundby BK 1 BK Fix 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746446 Kl. 12:15 Kastrup BK 1 KB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746447 Kl. 12:15 BK Fix 1 FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
746448 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
746449 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
746450 Kl. 10:00 Dragør BK 1 B 1903 1
746451 Kl. 10:25 Hvidovre IF 2 Jægersborg BK 1
746452 Kl. 10:25 B 1903 1 Brønshøj BK 1
746453 Kl. 10:50 Jægersborg BK 1 Dragør BK 1
746454 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
746455 Kl. 11:15 Dragør BK 1 Hvidovre IF 2
746456 Kl. 11:15 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
B 1903 1 1
746457 Kl. 11:40 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind