MENU

U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 30-04 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
759381 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Valby BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759382 Kl. 11:00 BK Vestia 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759383 Kl. 11:25 BK Hekla 1 FA 2000 3 Nandrupsvej Bane 1-3
759384 Kl. 11:25 BK Hellas 1 Dragør BK 3 Nandrupsvej Bane 1-3
759385 Kl. 11:50 FA 2000 3 BK Vestia 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759386 Kl. 11:50 Dragør BK 3 Valby BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759387 Kl. 12:15 BK Vestia 1 BK Hekla 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759388 Kl. 12:15 Valby BK 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
759389 Kl. 12:40 FA 2000 3 Dragør BK 3 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
759399 Kl. 12:15 HIK 1 Oversidder
759400 Kl. 12:15 KB 8 BK Union 1
759401 Kl. 12:40 HIK 1 B 93 3
759402 Kl. 12:40 BK Union 1 BK Skjold 1
759403 Kl. 13:05 B 93 3 KB 8
759404 Kl. 13:05 BK Skjold 1 Oversidder
759405 Kl. 13:30 KB 8 HIK 1
759406 Kl. 13:30 Oversidder BK Union 1
759407 Kl. 13:55 B 93 3 BK Skjold 1
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
759390 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Kunst 4 A
759391 Kl. 10:00 KB 4 Fremad Valby 1 Kunst 4 B
759392 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 BK Frem 1 Kunst 4 A
759393 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Pioneren Kunst 4 B
759394 Kl. 10:50 BK Frem 1 KB 4 Kunst 4 A
759395 Kl. 10:50 Pioneren KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Kunst 4 B
759396 Kl. 11:15 KB 4 Østerbro IF 1 Kunst 4 A
759397 Kl. 11:15 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Fremad Valby 1 Kunst 4 B
759398 Kl. 11:40 BK Frem 1 Pioneren Kunst 4 A
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
759471 Kl. 12:15 BK Vestia 1 KB 8
759472 Kl. 12:15 KB 4 Pioneren
759473 Kl. 12:40 BK Vestia 1 Dragør BK 3
759474 Kl. 12:40 Pioneren BK Skjold 1
759475 Kl. 13:05 Dragør BK 3 KB 4
759476 Kl. 13:05 BK Skjold 1 KB 8
759477 Kl. 13:30 KB 4 BK Vestia 1
759478 Kl. 13:30 KB 8 Pioneren
759479 Kl. 13:55 Dragør BK 3 BK Skjold 1
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
759417 Kl. 10:00 FA 2000 3 B 93 3 1
759418 Kl. 10:00 BK Frem 1 KB 3 1
759419 Kl. 10:25 FA 2000 3 Valby BK 1 1
759420 Kl. 10:25 KB 3 Oversidder 1
759421 Kl. 10:50 Valby BK 1 BK Frem 1 1
759422 Kl. 10:50 Oversidder B 93 3 1
759423 Kl. 11:15 BK Frem 1 FA 2000 3 1
759469 Kl. 11:15 B 93 3 KB 3 1
759470 Kl. 11:40 Valby BK 1 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
759408 Kl. 10:00 BK Hekla 1 HIK 1
759409 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
759410 Kl. 10:25 BK Hekla 1 BK Hellas 1
759411 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 BK Union 1
759412 Kl. 10:50 BK Hellas 1 Østerbro IF 1
759413 Kl. 10:50 BK Union 1 HIK 1
759414 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 BK Hekla 1
759415 Kl. 11:15 HIK 1 Fremad Valby 1
759416 Kl. 11:40 BK Hellas 1 BK Union 1
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
759480 Kl. 10:00 FA 2000 3 HIK 1
759481 Kl. 10:00 KB 3 KB 4
759482 Kl. 10:25 FA 2000 3 BK Hellas 1
759483 Kl. 10:25 KB 4 BK Skjold 1
759484 Kl. 10:50 BK Hellas 1 KB 3
759485 Kl. 10:50 BK Skjold 1 HIK 1
759486 Kl. 11:15 KB 3 FA 2000 3
759487 Kl. 11:15 HIK 1 KB 4
759488 Kl. 11:40 BK Hellas 1 BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
759498 Kl. 12:15 BK Hekla 1 B 93 3
759499 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 BK Frem 1
759500 Kl. 12:40 BK Hekla 1 Dragør BK 3
759501 Kl. 12:40 BK Frem 1 BK Union 1
759502 Kl. 13:05 Dragør BK 3 Fremad Valby 1
759503 Kl. 13:05 BK Union 1 B 93 3
759504 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 BK Hekla 1
759505 Kl. 13:30 B 93 3 BK Frem 1
759506 Kl. 13:55 Dragør BK 3 BK Union 1
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
759489 Kl. 10:00 Valby BK 1 KB 8
759490 Kl. 10:00 Pioneren Østerbro IF 1
759493 Kl. 10:25 Valby BK 1 BK Vestia 1
759494 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 Oversidder
759495 Kl. 10:50 BK Vestia 1 Pioneren
759496 Kl. 10:50 Oversidder KB 8
759497 Kl. 11:15 KB 8 Østerbro IF 1
759491 Kl. 11:15 Pioneren Valby BK 1
759492 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
759525 Kl. 14:30 Valby BK 1 Fremad Valby 1 1
ANN

Kampen annulleret

759526 Kl. 14:30 BK Union 1 BK Hellas 1 1
ANN

Kampen annulleret

759527 Kl. 14:55 Valby BK 1 KB 4 1
ANN

Kampen annulleret

759528 Kl. 14:55 BK Hellas 1 KB 8 1
ANN

Kampen annulleret

759529 Kl. 15:20 KB 4 BK Union 1 1
ANN

Kampen annulleret

759530 Kl. 15:20 KB 8 Fremad Valby 1 1
ANN

Kampen annulleret

759531 Kl. 15:45 BK Union 1 Valby BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

759532 Kl. 15:45 Fremad Valby 1 BK Hellas 1 1
ANN

Kampen annulleret

759533 Kl. 16:10 KB 4 KB 8 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
759516 Kl. 14:30 FA 2000 3 Østerbro IF 1
759517 Kl. 14:30 Oversidder Dragør BK 3
759518 Kl. 14:55 FA 2000 3 Pioneren
759519 Kl. 14:55 Dragør BK 3 B 93 3
759520 Kl. 15:20 Pioneren Oversidder
759521 Kl. 15:20 B 93 3 Østerbro IF 1
759522 Kl. 15:45 Oversidder FA 2000 3
759523 Kl. 15:45 Østerbro IF 1 Dragør BK 3
759524 Kl. 16:10 Pioneren B 93 3
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
759507 Kl. 10:00 BK Hekla 1 KB 3
759508 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Vestia 1
759509 Kl. 10:25 BK Hekla 1 BK Frem 1
759510 Kl. 10:25 BK Vestia 1 HIK 1
759511 Kl. 10:50 BK Frem 1 BK Skjold 1
759512 Kl. 10:50 HIK 1 KB 3
759513 Kl. 11:15 BK Skjold 1 BK Hekla 1
759514 Kl. 11:15 KB 3 BK Vestia 1
759515 Kl. 11:40 BK Frem 1 HIK 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
759599 Kl. 10:00 Dragør BK 3 BK Frem 1
759600 Kl. 10:00 HIK 1 BK Hellas 1
759601 Kl. 10:25 Dragør BK 3 Pioneren
759602 Kl. 10:25 BK Hellas 1 Oversidder
759603 Kl. 10:50 Pioneren HIK 1
759604 Kl. 10:50 Oversidder BK Frem 1
759605 Kl. 11:15 HIK 1 Dragør BK 3
759606 Kl. 11:15 BK Frem 1 BK Hellas 1
759607 Kl. 11:40 Pioneren Oversidder
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
759608 Kl. 10:00 BK Hekla 1 KB 4
759609 Kl. 10:00 KB 8 FA 2000 3
759610 Kl. 10:25 BK Hekla 1 Fremad Valby 1
759611 Kl. 10:25 FA 2000 3 BK Skjold 1
759612 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 KB 8
759613 Kl. 10:50 BK Skjold 1 KB 4
759614 Kl. 11:15 KB 8 BK Hekla 1
759615 Kl. 11:15 KB 4 FA 2000 3
759616 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Lyngbyvej 110 2100 København Ø
759534 Kl. 10:00 Valby BK 1 Østerbro IF 1
759535 Kl. 10:00 B 93 3 BK Vestia 1
759536 Kl. 10:25 Valby BK 1 KB 3
759537 Kl. 10:25 BK Vestia 1 BK Union 1
759538 Kl. 10:50 KB 3 B 93 3
759539 Kl. 10:50 BK Union 1 Østerbro IF 1
759540 Kl. 11:15 B 93 3 Valby BK 1
759541 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 BK Vestia 1
759598 Kl. 11:40 KB 3 BK Union 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind