MENU

U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mandsgræs A Kløvermarksvej 50 2300 København S
661350 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Brønshøj BK 2 3 mandsgræs A
661351 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Fremad Valby 2 3 mandsgræs B
661352 Kl. 10:25 Sundby BK 3 BK Skjold 3 3 mands græs C
661353 Kl. 10:25 Fremad Valby 2 B 1903 3 3 mands græs D
661354 Kl. 10:50 BK Skjold 3 BK Rødovre 1 3 mands græs C
661355 Kl. 10:50 B 1903 3 Brønshøj BK 2 3 mands græs D
661356 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 Sundby BK 3 3 mands græs C
661357 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 2 3 mands græs D
661358 Kl. 11:40 BK Skjold 3 B 1903 3 3 mands græs D
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
632864 Kl. 12:00 B 1908 3 Tårnby FF 2 Kunst 4 A
632865 Kl. 12:00 GVI 4 Ørestad IF 3 Kunst 4 B
632866 Kl. 12:25 B 1908 3 FB 4 Kunst 4 A
632867 Kl. 12:25 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2 Kunst 4 B
632868 Kl. 12:50 FB 4 GVI 4 Kunst 4 B
632869 Kl. 12:50 Østerbro IF 2 Tårnby FF 2 Kunst 4 A
632870 Kl. 13:15 GVI 4 B 1908 3 Kunst 4 A
661348 Kl. 13:15 Tårnby FF 2 Ørestad IF 3 Kunst 4 B
661349 Kl. 13:40 FB 4 Østerbro IF 2 Kunst 4 A
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
661359 Kl. 10:00 B 1908 3 Ørestad IF 3
662690 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Fremad Valby 2
662691 Kl. 10:25 B 1908 3 Østerbro IF 2
662692 Kl. 10:25 Fremad Valby 2 Sundby BK 3
662693 Kl. 10:50 Østerbro IF 2 BK Skjold 3
662694 Kl. 10:50 Sundby BK 3 Ørestad IF 3
662695 Kl. 11:15 BK Skjold 3 B 1908 3
663134 Kl. 11:15 Ørestad IF 3 Fremad Valby 2
663135 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 Sundby BK 3
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
663136 Kl. 10:00 FB 4 Brønshøj BK 2
663137 Kl. 10:00 B 1903 3 BK Rødovre 1
663138 Kl. 10:25 FB 4 Tårnby FF 2
663139 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 GVI 4
663140 Kl. 10:50 Tårnby FF 2 B 1903 3
663141 Kl. 10:50 GVI 4 Brønshøj BK 2
663142 Kl. 11:15 B 1903 3 FB 4
663143 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 BK Rødovre 1
663144 Kl. 11:40 Tårnby FF 2 GVI 4
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
663154 Kl. 14:00 FB 4 BK Rødovre 1
663155 Kl. 14:00 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
663156 Kl. 14:25 FB 4 Ørestad IF 3
663157 Kl. 14:25 Tårnby FF 2 Fremad Valby 2
663158 Kl. 14:50 Ørestad IF 3 Sundby BK 3
663159 Kl. 14:50 Fremad Valby 2 BK Rødovre 1
663160 Kl. 15:15 Sundby BK 3 FB 4
663161 Kl. 15:15 BK Rødovre 1 Tårnby FF 2
740871 Kl. 15:40 Ørestad IF 3 Fremad Valby 2
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
663145 Kl. 10:00 GVI 4 BK Skjold 3
663146 Kl. 10:00 B 1903 3 B 1908 3
663147 Kl. 10:25 GVI 4 Østerbro IF 2
663148 Kl. 10:25 B 1908 3 Brønshøj BK 2
663149 Kl. 10:50 Østerbro IF 2 B 1903 3
663150 Kl. 10:50 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
663151 Kl. 11:15 B 1903 3 GVI 4
663152 Kl. 11:15 BK Skjold 3 B 1908 3
663153 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 2
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
910316 Kl. 10:00 B 1908 3 Fremad Valby 2
910317 Kl. 10:00 Sundby BK 3 GVI 4
910318 Kl. 10:25 B 1908 3 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
910319 Kl. 10:25 GVI 4 Østerbro IF 2
910320 Kl. 10:50 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Sundby BK 3 1
910321 Kl. 10:50 Østerbro IF 2 Fremad Valby 2
910322 Kl. 11:15 Sundby BK 3 B 1908 3
910323 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 GVI 4
910324 Kl. 11:40 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Østerbro IF 2 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
910325 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 Tårnby FF 2
910326 Kl. 10:00 BK Skjold 3 FB 4
910327 Kl. 10:25 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
910328 Kl. 10:25 FB 4 BK Rødovre 1
910329 Kl. 10:50 Ørestad IF 3 BK Skjold 3
910330 Kl. 10:50 BK Rødovre 1 Tårnby FF 2
910331 Kl. 11:15 BK Skjold 3 Brønshøj BK 2
910332 Kl. 11:15 Tårnby FF 2 FB 4
910333 Kl. 11:40 Ørestad IF 3 BK Rødovre 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
910334 Kl. 12:15 B 1908 3 Tårnby FF 2
910335 Kl. 12:15 BK Rødovre 1 BK Skjold 3
910336 Kl. 12:40 B 1908 3 Østerbro IF 2
910337 Kl. 12:40 BK Skjold 3 Sundby BK 3
910338 Kl. 13:05 Østerbro IF 2 BK Rødovre 1
663162 Kl. 13:05 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
663163 Kl. 13:30 BK Rødovre 1 B 1908 3
668983 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 BK Skjold 3
668984 Kl. 13:55 Østerbro IF 2 Sundby BK 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
B1903 Bane 6A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
668985 Kl. 10:00 FB 4 Fremad Valby 2 Bane 6A
668986 Kl. 10:00 Ørestad IF 3 B 1903 3 Bane 6B
668987 Kl. 10:25 FB 4 GVI 4 Bane 6A
668988 Kl. 10:25 B 1903 3 Brønshøj BK 2 Bane 6B
668989 Kl. 10:50 GVI 4 Ørestad IF 3 Bane 6A
668990 Kl. 10:50 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 2 Bane 6B
668991 Kl. 11:15 Ørestad IF 3 FB 4 Bane 6A
668992 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 B 1903 3 Bane 6B
668993 Kl. 11:40 GVI 4 Brønshøj BK 2 Bane 6A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind