MENU

U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mandsgræs A Kløvermarksvej 50 2300 København S
317781 Kl. 10:00 Sundby BK 4 Brønshøj BK 3 3 mandsgræs A
317782 Kl. 10:00 BK Rødovre 2 Fremad Valby 3 3 mandsgræs B
317783 Kl. 10:25 Sundby BK 4 BK Skjold 4 3 mandsgræs A
317784 Kl. 10:25 Fremad Valby 3 B 1903 4 3 mandsgræs B
317785 Kl. 10:50 BK Skjold 4 BK Rødovre 2 3 mandsgræs A
317786 Kl. 10:50 B 1903 4 Brønshøj BK 3 3 mandsgræs B
317787 Kl. 11:15 BK Rødovre 2 Sundby BK 4 3 mandsgræs A
317788 Kl. 11:15 Brønshøj BK 3 Fremad Valby 3 3 mandsgræs B
317789 Kl. 11:40 BK Skjold 4 B 1903 4 3 mands græs C
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
668994 Kl. 14:00 B 1908 4 Tårnby FF 3 Kunst 4 A
668995 Kl. 14:00 Fremad Valby 4 Ørestad IF 4 Kunst 4 B
668996 Kl. 14:25 B 1908 4 Vanløse IF 3 Kunst 4 B
668997 Kl. 14:25 Ørestad IF 4 Østerbro IF 4 Kunst 4 A
668998 Kl. 14:50 Vanløse IF 3 Fremad Valby 4 Kunst 4 B
668999 Kl. 14:50 Østerbro IF 4 Tårnby FF 3 Kunst 4 A
669000 Kl. 15:15 Fremad Valby 4 B 1908 4 Kunst 4 A
669005 Kl. 15:15 Tårnby FF 3 Ørestad IF 4 Kunst 4 B
316887 Kl. 15:40 Vanløse IF 3 Østerbro IF 4 Kunst 4 A
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
317790 Kl. 10:00 B 1908 4 Ørestad IF 4
317791 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Fremad Valby 3
318156 Kl. 10:25 B 1908 4 Østerbro IF 4
318157 Kl. 10:25 Fremad Valby 3 Sundby BK 4
318158 Kl. 10:50 Østerbro IF 4 BK Skjold 4
318159 Kl. 10:50 Sundby BK 4 Ørestad IF 4
318160 Kl. 11:15 BK Skjold 4 B 1908 4
318161 Kl. 11:15 Ørestad IF 4 Fremad Valby 3
318162 Kl. 11:40 Østerbro IF 4 Sundby BK 4
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
318163 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Brønshøj BK 3
318164 Kl. 10:00 B 1903 4 BK Rødovre 2
318165 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Tårnby FF 3
318166 Kl. 10:25 BK Rødovre 2 Fremad Valby 4
318167 Kl. 10:50 Tårnby FF 3 B 1903 4
318168 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Brønshøj BK 3
318169 Kl. 11:15 B 1903 4 Vanløse IF 3
318170 Kl. 11:15 Brønshøj BK 3 BK Rødovre 2
318171 Kl. 11:40 Tårnby FF 3 Fremad Valby 4
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
318181 Kl. 12:15 Vanløse IF 3 BK Rødovre 2
318182 Kl. 12:15 Sundby BK 4 Tårnby FF 3
318183 Kl. 12:40 Vanløse IF 3 Ørestad IF 4
318184 Kl. 12:40 Tårnby FF 3 Fremad Valby 3
318185 Kl. 13:05 Ørestad IF 4 Sundby BK 4
318493 Kl. 13:05 Fremad Valby 3 BK Rødovre 2
318494 Kl. 13:30 Sundby BK 4 Vanløse IF 3
318495 Kl. 13:30 BK Rødovre 2 Tårnby FF 3
318496 Kl. 13:55 Ørestad IF 4 Fremad Valby 3
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
318172 Kl. 10:00 Fremad Valby 4 BK Skjold 4
318173 Kl. 10:00 B 1903 4 B 1908 4
318174 Kl. 10:25 Fremad Valby 4 Østerbro IF 4
318175 Kl. 10:25 B 1908 4 Brønshøj BK 3
318176 Kl. 10:50 Østerbro IF 4 B 1903 4
318177 Kl. 10:50 Brønshøj BK 3 BK Skjold 4
318178 Kl. 11:15 B 1903 4 Fremad Valby 4
318179 Kl. 11:15 BK Skjold 4 B 1908 4
318180 Kl. 11:40 Østerbro IF 4 Brønshøj BK 3
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
318497 Kl. 12:15 B 1908 4 Fremad Valby 3
318498 Kl. 12:15 Sundby BK 4 Fremad Valby 4
318499 Kl. 12:40 B 1908 4 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
318500 Kl. 12:40 Fremad Valby 4 Østerbro IF 4
318501 Kl. 13:05 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Sundby BK 4 1
318502 Kl. 13:05 Østerbro IF 4 Fremad Valby 3
318503 Kl. 13:30 Sundby BK 4 B 1908 4
318504 Kl. 13:30 Fremad Valby 3 Fremad Valby 4
318505 Kl. 13:55 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Østerbro IF 4 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
318506 Kl. 10:00 Brønshøj BK 3 Tårnby FF 3
318507 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Vanløse IF 3
318508 Kl. 10:25 Brønshøj BK 3 Ørestad IF 4
318509 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 BK Rødovre 2
318510 Kl. 10:50 Ørestad IF 4 BK Skjold 4
318511 Kl. 10:50 BK Rødovre 2 Tårnby FF 3
318512 Kl. 11:15 BK Skjold 4 Brønshøj BK 3
318513 Kl. 11:15 Tårnby FF 3 Vanløse IF 3
318514 Kl. 11:40 Ørestad IF 4 BK Rødovre 2
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
318515 Kl. 12:15 B 1908 4 Tårnby FF 3
318516 Kl. 12:15 BK Rødovre 2 BK Skjold 4
318517 Kl. 12:40 B 1908 4 Østerbro IF 4
318518 Kl. 12:40 BK Skjold 4 Sundby BK 4
318519 Kl. 13:05 Østerbro IF 4 BK Rødovre 2
318520 Kl. 13:05 Sundby BK 4 Tårnby FF 3
318521 Kl. 13:30 BK Rødovre 2 B 1908 4
318522 Kl. 13:30 Tårnby FF 3 BK Skjold 4
318523 Kl. 13:55 Østerbro IF 4 Sundby BK 4
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
318524 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Fremad Valby 3 Bane 5A
318525 Kl. 10:00 Ørestad IF 4 B 1903 4 Bane 5B
318526 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Fremad Valby 4 Bane 5A
318527 Kl. 10:25 B 1903 4 Brønshøj BK 3 Bane 5B
318528 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Ørestad IF 4 Bane 5A
318529 Kl. 10:50 Brønshøj BK 3 Fremad Valby 3 Bane 5B
318530 Kl. 11:15 Ørestad IF 4 Vanløse IF 3 Bane 5A
318531 Kl. 11:15 Fremad Valby 3 B 1903 4 Bane 5B
318532 Kl. 11:40 Fremad Valby 4 Brønshøj BK 3 Bane 5A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind