MENU

U6 Drenge (16) 3v3 Forår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 5 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
128651 Kl. 12:30 B 1903 5 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 5
128652 Kl. 12:30 BK Pioneren 1 Bispebjerg BK 1 Bane 5
128665 Kl. 12:55 B 1903 5 BK Rødovre 1 Bane 5
128666 Kl. 12:55 Bispebjerg BK 1 Ørestad IF 1 Bane 5
128667 Kl. 13:20 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1 Bane 5
128668 Kl. 13:20 Ørestad IF 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 5
128669 Kl. 13:45 BK Pioneren 1 B 1903 5 Bane 5
128670 Kl. 13:45 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 5
128671 Kl. 14:10 BK Rødovre 1 Ørestad IF 1 Bane 5
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
128672 Kl. 10:00 BK Hekla 1 KB 5 1
128673 Kl. 10:00 BK Frem 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
1
128674 Kl. 10:25 BK Hekla 1 FA 2000 5 1
128675 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
KB 9 1
128676 Kl. 10:50 FA 2000 5 BK Frem 1 1
128685 Kl. 10:50 KB 9
!
NB: KB 9 er taberdømt
KB 5 1
128687 Kl. 11:15 BK Frem 1 BK Hekla 1 1
128698 Kl. 11:15 KB 5 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
1
128704 Kl. 11:40 FA 2000 5 KB 9
!
NB: KB 9 er taberdømt
1
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
591799 Kl. 12:15 BK Rødovre 1 KB 5 1
591800 Kl. 12:15 KB 9 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
1
591801 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 Østerbro IF 1 1
591802 Kl. 12:40 BK Frem 1 BK Pioneren 1
!
NB: BK Pioneren 1 er taberdømt
1
591803 Kl. 13:05 Østerbro IF 1 KB 9 1
591804 Kl. 13:05 BK Pioneren 1
!
NB: BK Pioneren 1 er taberdømt
KB 5 1
591805 Kl. 13:30 KB 9 BK Rødovre 1 1
591806 Kl. 13:30 KB 5 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
1
591807 Kl. 13:55 Østerbro IF 1 BK Pioneren 1
!
NB: BK Pioneren 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
128706 Kl. 10:00 B 1903 5 Bispebjerg BK 1
591791 Kl. 10:00 FA 2000 5 Jægersborg BK 1
591792 Kl. 10:25 B 1903 5 Ørestad IF 1
591793 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 BK Hekla 1
591794 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 FA 2000 5
591795 Kl. 10:50 BK Hekla 1 Bispebjerg BK 1
591796 Kl. 11:15 FA 2000 5 B 1903 5
591797 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
591798 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 1
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
591817 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 BK Frem 1
591818 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Østerbro IF 1
591819 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Bispebjerg BK 1
591820 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 Jægersborg BK 1
591821 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1 BK Hekla 1
591822 Kl. 10:50 Jægersborg BK 1 BK Frem 1
591823 Kl. 11:15 BK Hekla 1 BK Rødovre 1
591824 Kl. 11:15 BK Frem 1 Østerbro IF 1
591825 Kl. 11:40 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
591808 Kl. 10:00 BK Pioneren 1 FA 2000 5
591809 Kl. 10:00 KB 9 B 1903 5
591810 Kl. 10:25 BK Pioneren 1 Ørestad IF 1
591811 Kl. 10:25 B 1903 5 KB 5
591812 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 KB 9
591813 Kl. 10:50 KB 5 FA 2000 5
591814 Kl. 11:15 KB 9 BK Pioneren 1
591815 Kl. 11:15 FA 2000 5 B 1903 5
591816 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 KB 5
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Rødovre Stadion 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
591839 Kl. 10:00 KB 5 Østerbro IF 1 1
591840 Kl. 10:00 FA 2000 5 BK Rødovre 1 1
591841 Kl. 10:25 KB 5 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
1
591842 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 BK Frem 1 1
591843 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
FA 2000 5 1
591844 Kl. 10:50 BK Frem 1 Østerbro IF 1 1
591845 Kl. 11:15 FA 2000 5 KB 5 1
591846 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 BK Rødovre 1 1
591847 Kl. 11:40 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
BK Frem 1 1
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
591826 Kl. 14:30 B 1903 5 Jægersborg BK 1
591827 Kl. 14:30 BK Hekla 1 BK Pioneren 1
591828 Kl. 14:55 B 1903 5 KB 9
591829 Kl. 14:55 BK Pioneren 1 Ørestad IF 1
591830 Kl. 15:20 KB 9 BK Hekla 1
591831 Kl. 15:20 Ørestad IF 1 Jægersborg BK 1
591832 Kl. 15:45 BK Hekla 1 B 1903 5
591833 Kl. 15:45 Jægersborg BK 1 BK Pioneren 1
591834 Kl. 16:10 KB 9 Ørestad IF 1
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Bane 5B - Øst 8M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
591893 Kl. 14:30 BK Rødovre 1 Jægersborg BK 1 Bane 5B - Øst 8M
591894 Kl. 14:30 Bispebjerg BK 1 KB 9 Bane 5B - Øst 8M
591895 Kl. 14:55 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1 Bane 5B - Øst 8M
591900 Kl. 14:55 KB 9 KB 5 Bane 5B - Øst 8M
591901 Kl. 15:20 BK Pioneren 1 Bispebjerg BK 1 Bane 5B - Øst 8M
591902 Kl. 15:20 KB 5 Jægersborg BK 1 Bane 5B - Øst 8M
591903 Kl. 15:45 Bispebjerg BK 1 BK Rødovre 1 Bane 5B - Øst 8M
591904 Kl. 15:45 Jægersborg BK 1 KB 9 Bane 5B - Øst 8M
591905 Kl. 16:10 BK Pioneren 1 KB 5 Bane 5B - Øst 8M
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
591848 Kl. 11:00 B 1903 5 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
591849 Kl. 11:00 BK Frem 1 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
591850 Kl. 11:25 B 1903 5 Ørestad IF 1 Nandrupsvej Bane 1-3
591851 Kl. 11:25 FA 2000 5 BK Hekla 1 Nandrupsvej Bane 1-3
591852 Kl. 11:50 Ørestad IF 1 BK Frem 1 Nandrupsvej Bane 1-3
591853 Kl. 11:50 BK Hekla 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
591890 Kl. 12:15 BK Frem 1 B 1903 5 Nandrupsvej Bane 1-3
591891 Kl. 12:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
591892 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 1 Nandrupsvej Bane 1-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind