MENU

U17 Drenge 1 (05) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
982931
23-04 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Vestia HIK
11
-
0
982932
23-04 2022
Kl. 12:00
B.1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
982929
23-04 2022
Kl. 12:00
Hellas KB 3 Engdraget
1
-
1
982923
24-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder Fremad Amager 2
982928
24-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder Skovshoved IF
982957
30-04 2022
Kl. 14:00
Vestia B.1908 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
982973
01-05 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
983158
01-05 2022
Kl. 14:00
KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
982958
01-05 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 HIK 2 Sundby I P. Opvisn.
1
-
5
983207
01-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Hellas
983216 on
04-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
983213 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder KB 3
983231
on
04-05 2022
Kl. 19:00
B.1908 2 Hellas Sundby Idrætspark
2
-
3
983211
on
04-05 2022
Kl. 20:00
Vestia Fremad Amager 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
0
983240
07-05 2022
Kl. 10:00
Hellas Oversidder Engdraget
983241
08-05 2022
Kl. 10:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
983238
08-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 B.1908 2 Sundby I P. Opvisn.
5
-
0
983239
08-05 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Vestia Skovshoved I P
3
-
2
983242
08-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
983428
14-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Oversidder HIK
983420
14-05 2022
Kl. 14:00
Vestia KB 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
4
983422
15-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
983431
15-05 2022
Kl. 14:00
B.1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
983421
15-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Hellas
983227 on
18-05 2022
Kl. 20:30
HIK 2 Skovshoved IF Gentofte Sportspark Vest
Udehold taberdømt
983444
21-05 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF B.1908 2 Skovshoved I P
Udehold taberdømt
983445
21-05 2022
Kl. 12:00
Hellas HIK 2 Engdraget
2
-
3
983435
21-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
983447
22-05 2022
Kl. 10:00
KB 3 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
983452
22-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Vestia
984491
28-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Oversidder HIK
983616
28-05 2022
Kl. 12:00
Vestia Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
4
984349
28-05 2022
Kl. 17:00
Skovshoved IF KB 3 Skovshoved I P
Udehold taberdømt
983617
29-05 2022
Kl. 11:45
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby I P. Opvisn.
984492
29-05 2022
Kl. 12:00
B.1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
984496 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
B.1908 2 KB 3 Sundby Idrætspark
0
-
4
984495
04-06 2022
Kl. 14:00
Hellas Fremad Amager 2 Engdraget
Udehold taberdømt
984507
04-06 2022
Kl. 16:00
Oversidder Skovshoved IF
984493
05-06 2022
Kl. 16:00
Oversidder HIK 2
984494
05-06 2022
Kl. 16:00
Oversidder Vestia
984513
12-06 2022
Kl. 16:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
984514
12-06 2022
Kl. 16:00
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby I P. Opvisn.
984515
12-06 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
5
-
1
984516
12-06 2022
Kl. 16:00
HIK 2 B.1908 2 HIK
10
-
0
984517
12-06 2022
Kl. 16:00
KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind