MENU

U16 Drenge 2 (06) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
832004 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Hvidovre IF Brønshøj 2 Hvidovre IF's baner
8
-
1
832001 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
GVI FB 2 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
832007
23-04 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Oversidder Hekla Park
832012
24-04 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Tårnby FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
832020
24-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 2
832024 fr
29-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hvidovre IF
832023 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 GVI Tingbjerg Idrætspark
7
-
3
832025
01-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 2 Hekla 2 Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
832022
01-05 2022
Kl. 12:00
FB 2 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
2
-
12
832021
01-05 2022
Kl. 16:00
Tårnby FF 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
832026
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 FB 2 Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
832030 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Sundby Bk. Brønshøj 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
4
832031 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Hekla 2
832027 on
04-05 2022
Kl. 19:00
GVI Oversidder GVI. Nymosen
832028 to
05-05 2022
Kl. 18:00
Hvidovre IF Skjold 2 Hvidovre IF's baner
7
-
2
832033 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Tårnby FF 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
832049
07-05 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Hvidovre IF Hekla Park
0
-
6
832050
07-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sundby Bk.
832032
07-05 2022
Kl. 16:00
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
832051
08-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 2 GVI Fælledparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
832053 on
11-05 2022
Kl. 20:15
GVI Hekla 2 GVI. Nymosen
1
-
1
832072 fr
13-05 2022
Kl. 10:00
FB 2 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
0
-
19
832073
15-05 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Skjold 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
832074
15-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hvidovre IF
832052
15-05 2022
Kl. 16:00
Tårnby FF 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
832110 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
832112
21-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder FB 2
832111
21-05 2022
Kl. 12:00
Hekla 2 Sundby Bk. Hekla Park
5
-
1
832113
22-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 2 Tårnby FF 2 Fælledparken
2
-
6
832109 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF GVI Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
2
837060 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FB 2 Skjold 2 Jens Jessens Vej
2
-
6
837061 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
837062
29-05 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Hvidovre IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
837063
29-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder GVI
832114
ti
31-05 2022
Kl. 17:30
Tårnby FF 2 Hekla 2 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
0
837067
04-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
837066
04-06 2022
Kl. 12:30
Hekla 2 FB 2 Hekla Park
7
-
2
837068
05-06 2022
Kl. 10:00
Skjold 2 Brønshøj 2 Fælledparken
1
-
4
837064
05-06 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
2
837065
05-06 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Tårnby FF 2 Hvidovre IF's baner
5
-
0
837069
12-06 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 GVI Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
837072
12-06 2022
Kl. 10:00
FB 2 Hvidovre IF Jens Jessens Vej
0
-
11
837073
12-06 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Hekla 2 Tingbjerg Idrætspark
13
-
1
837074
12-06 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
837076
12-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind