MENU

U15 Drenge 3 (07) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
891626 fr
08-04 2022
Kl. 17:00
FB 2 FA 2000 4 Jens Jessens Vej
3
-
2
892362
09-04 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 AB Tårnby 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
891624
10-04 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 B 1903 2 Sundby Idrætspark
2
-
2
891658
10-04 2022
Kl. 10:00
KB 4 GVI 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
8
891625
10-04 2022
Kl. 12:00
Kastrup 3 B93 5 Kastrup IA ved Røllikevej
Udehold taberdømt
892364
23-04 2022
Kl. 10:00
B93 5 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
892363
24-04 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 KB 4 Tårnby Stadion
Hjemmehold taberdømt
892366
24-04 2022
Kl. 10:00
GVI 3 CIK GVI. Nymosen
3
-
8
892367
24-04 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Hvidovre IF 3 B1903
3
-
5
892368
24-04 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
1
-
9
892370 fr
29-04 2022
Kl. 17:00
FB 2 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
0
-
3
892369 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Kastrup 3 GVI 3 Kastrup IA ved Røllikevej
10
-
3
892372
30-04 2022
Kl. 10:00
CIK AB Tårnby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
892374
30-04 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 FA 2000 4 Avedøre Stadion Kunstgræs
7
-
5
892373
01-05 2022
Kl. 10:00
KB 4 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
906706 ma
02-05 2022
Kl. 20:15
GVI 3 B93 5 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
906709 on
04-05 2022
Kl. 17:45
FA 2000 4 KB 4 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
906707 on
04-05 2022
Kl. 18:45
B 1903 2 CIK B1903
4
-
0
892376 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Fremad Amager 2 Hvidovre IF 3 Sundby Idrætspark
6
-
3
892375
to
05-05 2022
Kl. 19:00
AB Tårnby 3 Kastrup 3 Tårnby Stadion
2
-
3
906711 fr
06-05 2022
Kl. 17:00
FB 2 Hvidovre IF 3 Jens Jessens Vej
1
-
3
918141
07-05 2022
Kl. 10:00
CIK FA 2000 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
11
-
0
918140
07-05 2022
Kl. 12:00
B93 5 AB Tårnby 3 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
918143
07-05 2022
Kl. 14:00
KB 4 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
7
918142
08-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 GVI 3 Fælledparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
906710
08-05 2022
Kl. 12:00
Kastrup 3 B 1903 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
1
918212 on
11-05 2022
Kl. 17:30
B 1903 2 B93 5 B1903
9
-
1
918211
14-05 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 KB 4 Avedøre Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
918144
15-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 Skjold 3 Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
918146
15-05 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 CIK Sundby Idrætspark
3
-
3
918213
15-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 Kastrup 3 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
918210
15-05 2022
Kl. 12:00
GVI 3 FB 2 GVI. Nymosen
0
-
8
918263
ti
17-05 2022
Kl. 20:15
GVI 3 AB Tårnby 3 GVI. Nymosen
1
-
9
918226 on
18-05 2022
Kl. 18:00
CIK Hvidovre IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
918215 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Kastrup 3 Fremad Amager 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
6
918225 on
18-05 2022
Kl. 19:00
B93 5 FA 2000 4 B 93 Svanemølleanlæg.
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
918224
on
18-05 2022
Kl. 19:30
FB 2 KB 4 Jens Jessens Vej
1
-
4
918806
21-05 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 Kastrup 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
0
918805
21-05 2022
Kl. 14:00
KB 4 CIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
2
918333
22-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 FB 2 Tårnby Stadion
2
-
1
918804
22-05 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 B93 5 Sundby Idrætspark
4
-
0
918888
22-05 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 GVI 3 B1903
5
-
2
918889
22-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 FA 2000 4 Fælledparken
2
-
5
918890
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 B 1903 2 Tårnby Stadion
2
-
1
918896
28-05 2022
Kl. 11:30
B93 5 Hvidovre IF 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
918898
29-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 Fremad Amager 2 Fælledparken
2
-
2
918899
29-05 2022
Kl. 10:00
GVI 3 FA 2000 4 GVI. Nymosen
1
-
18
918891
29-05 2022
Kl. 12:00
Kastrup 3 KB 4 Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
1
918258 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Skjold 3 B 1903 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
2
918902
04-06 2022
Kl. 10:00
CIK Kastrup 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
918921
04-06 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 Skjold 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
8
-
1
918900
05-06 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 GVI 3 Sundby Idrætspark
9
-
1
918920
05-06 2022
Kl. 10:00
KB 4 B93 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
0
918922
05-06 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 AB Tårnby 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
918901
on
08-06 2022
Kl. 19:30
FB 2 B 1903 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
918926
11-06 2022
Kl. 12:00
Skjold 3 KB 4 Fælledparken
7
-
5
918923
12-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Fremad Amager 2 Tårnby Stadion
4
-
5
918924
12-06 2022
Kl. 12:00
Kastrup 3 FB 2 Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
2
918927
12-06 2022
Kl. 12:00
GVI 3 Hvidovre IF 3 GVI. Nymosen
2
-
4
918928
12-06 2022
Kl. 12:00
B 1903 2 FA 2000 4 B1903
Udehold taberdømt
918925
12-06 2022
Kl. 14:00
B93 5 CIK B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
892365 on
15-06 2022
Kl. 18:00
Skjold 3 Kastrup 3 Fælledparken
6
-
6
918892 on
15-06 2022
Kl. 19:30
FB 2 CIK Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
892377
19-06 2022
Kl. 12:00
Skjold 3 FB 2 Fælledparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
891657 to
30-06 2022
Kl. 22:00
CIK Skjold 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kamp annulleret
892371 to
30-06 2022
Kl. 22:00
B93 5 Skjold 3 B 93 Svanemølleanlæg.
Begge hold taberdømt pga manglende holdkort
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind