MENU

U14 Drenge 2 (08) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
918955
23-04 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Kastrup 2 Skovshoved I P
4
-
0
919195
24-04 2022
Kl. 10:00
Stefan B 1908 3 Rådvadsvej
3
-
6
919196
24-04 2022
Kl. 10:00
Skjold Hekla 2 Fælledparken
3
-
5
919194
24-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Union 2
919197
24-04 2022
Kl. 14:00
KB 4 Sundby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
919202 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Sundby 2 Stefan Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
919201
30-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
919198
30-04 2022
Kl. 11:00
Hekla 2 KB 4 Hekla Park
5
-
1
919199
30-04 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Skjold Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
3
919200
01-05 2022
Kl. 16:00
Union 2 Skovshoved IF Genforeningspladsen
2
-
6
919207 ma
02-05 2022
Kl. 17:45
KB 4 Stefan Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
919204
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF B 1908 3 Skovshoved I P
4
-
1
919205 on
04-05 2022
Kl. 17:45
Oversidder Sundby 2
919206 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Skjold Union 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
919223
07-05 2022
Kl. 12:00
Union 2 Hekla 2 Genforeningspladsen
2
-
3
919225
07-05 2022
Kl. 14:00
B 1908 3 Skjold Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
919224
08-05 2022
Kl. 10:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
919203
08-05 2022
Kl. 12:30
Hekla 2 Kastrup 2 Hekla Park
5
-
4
919222 on
11-05 2022
Kl. 17:45
Kastrup 2 KB 4 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
1
919235
14-05 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Stefan Skovshoved I P
7
-
3
919387
14-05 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Union 2 Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
1
919234
14-05 2022
Kl. 12:30
Hekla 2 B 1908 3 Hekla Park
2
-
0
919393
15-05 2022
Kl. 10:00
Skjold Sundby 2 Kunst, Fælledparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
919394
15-05 2022
Kl. 10:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
919428 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Sundby 2 Hekla 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
919405
21-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skovshoved IF
919426
21-05 2022
Kl. 10:00
Stefan Skjold Rådvadsvej
6
-
2
919427
21-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 Kastrup 2 Sundby Idrætspark
1
-
2
919232
22-05 2022
Kl. 12:00
Sundby 2 Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
6
919425
22-05 2022
Kl. 16:00
Union 2 KB 4 Genforeningspladsen
4
-
3
921787 on
25-05 2022
Kl. 17:40
KB 4 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
919429
28-05 2022
Kl. 11:00
Hekla 2 Stefan Hekla Park
1
-
2
919430
28-05 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Sundby 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
4
921785
29-05 2022
Kl. 12:00
Union 2 B 1908 3 Grøndal Multicenter
5
-
3
921786
29-05 2022
Kl. 12:00
Skjold Oversidder Fælledparken
921790 to
02-06 2022
Kl. 17:30
Stefan Kastrup 2 Rådvadsvej
Udehold taberdømt
921793
fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Sundby 2 Union 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
5
921789
04-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hekla 2
921791 on
08-06 2022
Kl. 17:40
KB 4 B 1908 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
0
921788 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF Skjold Skovshoved I P
8
-
0
921794
12-06 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Skovshoved IF Hekla Park
1
-
5
921795
12-06 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
921800
12-06 2022
Kl. 10:00
Skjold KB 4 Kunst, Fælledparken
Udehold taberdømt
921796
12-06 2022
Kl. 12:00
Union 2 Stefan Grøndal Multicenter
2
-
0
921801
12-06 2022
Kl. 14:00
B 1908 3 Sundby 2 Sundby Idrætspark
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind