U13 Drenge 1 (09) 8:8 Forår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
485109
fr08-04 2022
17:00 FB HIK 3 Jens Jessens Vej
4
-
2
08. apr 2022
17:00
FB
4
HIK 3
2
485110
09-04 2022
10:00 AB Tårnby 2 KB 4 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
0
09. apr 2022
10:00
AB Tårnby 2
3
KB 4
0
485111
09-04 2022
10:45 Hekla Valby 2 Hekla Park
4
-
5
09. apr 2022
10:45
Hekla
4
Valby 2
5
485112
09-04 2022
12:00 Frem 3 Fremad Amager 2 Valby Idrætspark
2
-
5
09. apr 2022
12:00
Frem 3
2
Fremad Amager 2
5
485074
10-04 2022
14:00 Vanløse 2 Skjold Vanløse Idrætspark
4
-
2
10. apr 2022
14:00
Vanløse 2
4
Skjold
2
485116
fr22-04 2022
17:45 KB 4 FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
22. apr 2022
17:45
KB 4
2
FB
4
485114
23-04 2022
13:45 Skjold Hekla Fælledparken
2
-
4
23. apr 2022
13:45
Skjold
2
Hekla
4
485115
24-04 2022
10:00 HIK 3 Vanløse 2 HIK
1
-
4
24. apr 2022
10:00
HIK 3
1
Vanløse 2
4
485117
24-04 2022
10:00 Fremad Amager 2 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
2
-
9
24. apr 2022
10:00
Fremad Amager 2
2
AB Tårnby 2
9
485113
24-04 2022
14:00 Valby 2 Frem 3 Valby Idrætspark
6
-
4
24. apr 2022
14:00
Valby 2
6
Frem 3
4
485118
on27-04 2022
18:00 Valby 2 Skjold Valby Idrætspark
9
-
3
27. apr 2022
18:00
Valby 2
9
Skjold
3
485121
30-04 2022
09:30 Hekla HIK 3 Hekla Park
1
-
5
30. apr 2022
09:30
Hekla
1
HIK 3
5
485120
01-05 2022
10:00 FB Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
3
-
6
01. maj 2022
10:00
FB
3
Fremad Amager 2
6
485205
01-05 2022
11:00 Frem 3 AB Tårnby 2 Valby Idrætspark
0
-
3
01. maj 2022
11:00
Frem 3
0
AB Tårnby 2
3
485119
01-05 2022
11:15 Vanløse 2 KB 4 Vanløse Idrætspark
4
-
0
01. maj 2022
11:15
Vanløse 2
4
KB 4
0
485297
fr06-05 2022
17:45 KB 4 Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
06. maj 2022
17:45
KB 4
4
Hekla
2
485262
07-05 2022
10:00 AB Tårnby 2 FB Vestamager Idrætsanlæg
1
-
0
07. maj 2022
10:00
AB Tårnby 2
1
FB
0
485206
08-05 2022
14:00 Skjold Frem 3 Fælledparken
5
-
2
08. maj 2022
14:00
Skjold
5
Frem 3
2
485259
08-05 2022
14:00 HIK 3 Valby 2 HIK
3
-
0
08. maj 2022
14:00
HIK 3
3
Valby 2
0
485298
08-05 2022
14:00 Fremad Amager 2 Vanløse 2 Sundby Idrætspark
9
-
2
08. maj 2022
14:00
Fremad Amager 2
9
Vanløse 2
2
485302
14-05 2022
09:30 Hekla Fremad Amager 2 Hekla Park
1
-
6
14. maj 2022
09:30
Hekla
1
Fremad Amager 2
6
485303
14-05 2022
10:00 Frem 3 FB Valby Idrætspark
2
-
2
14. maj 2022
10:00
Frem 3
2
FB
2
485300
14-05 2022
12:00 Vanløse 2 AB Tårnby 2 Vanløse Idrætspark
2
-
0
14. maj 2022
12:00
Vanløse 2
2
AB Tårnby 2
0
485301
14-05 2022
13:45 Skjold HIK 3 Fælledparken
6
-
2
14. maj 2022
13:45
Skjold
6
HIK 3
2
485299
15-05 2022
11:30 Valby 2 KB 4 Valby Idrætspark
3
-
3
15. maj 2022
11:30
Valby 2
3
KB 4
3
485309
fr20-05 2022
17:45 KB 4 Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
3
20. maj 2022
17:45
KB 4
8
Skjold
3
485308
21-05 2022
10:00 AB Tårnby 2 Hekla Vestamager Idrætsanlæg
6
-
0
21. maj 2022
10:00
AB Tårnby 2
6
Hekla
0
485307
21-05 2022
14:00 HIK 3 Frem 3 HIK
12
-
0
21. maj 2022
14:00
HIK 3
12
Frem 3
0
485306
22-05 2022
10:00 FB Vanløse 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
22. maj 2022
10:00
FB
3
Vanløse 2
1
485310
22-05 2022
14:00 Fremad Amager 2 Valby 2 Sundby Idrætspark
9
-
2
22. maj 2022
14:00
Fremad Amager 2
9
Valby 2
2
485314
28-05 2022
09:30 Hekla FB Hekla Park
HHT
28. maj 2022
09:30
Hekla
FB
HHT
485312
28-05 2022
13:45 Skjold Fremad Amager 2 Fælledparken
2
-
4
28. maj 2022
13:45
Skjold
2
Fremad Amager 2
4
485311
29-05 2022
10:00 AB Tårnby 2 Valby 2 Tårnby Stadion
UHT
29. maj 2022
10:00
AB Tårnby 2
Valby 2
UHT
485313
29-05 2022
10:30 HIK 3 KB 4 HIK
3
-
3
29. maj 2022
10:30
HIK 3
3
KB 4
3
485317
ti31-05 2022
19:00 FB Valby 2 Jens Jessens Vej
4
-
4
31. maj 2022
19:00
FB
4
Valby 2
4
485315
on01-06 2022
17:30 Frem 3 Vanløse 2 Valby Idrætspark
3
-
3
01. jun 2022
17:30
Frem 3
3
Vanløse 2
3
485316
to02-06 2022
17:30 Vanløse 2 Hekla Vanløse Idrætspark
6
-
0
02. jun 2022
17:30
Vanløse 2
6
Hekla
0
485320
fr03-06 2022
18:00 Fremad Amager 2 HIK 3 Sundby Idrætspark
UHT
03. jun 2022
18:00
Fremad Amager 2
HIK 3
UHT
485318
04-06 2022
10:00 AB Tårnby 2 Skjold Vestamager Idrætsanlæg
2
-
1
04. jun 2022
10:00
AB Tårnby 2
2
Skjold
1
485319
05-06 2022
10:00 Frem 3 KB 4 Valby Idrætspark
3
-
3
05. jun 2022
10:00
Frem 3
3
KB 4
3
485326
11-06 2022
10:00 Hekla Frem 3 Hekla Park
0
-
5
11. jun 2022
10:00
Hekla
0
Frem 3
5
485327
11-06 2022
11:30 KB 4 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
9
11. jun 2022
11:30
KB 4
2
Fremad Amager 2
9
485322
11-06 2022
13:45 Skjold FB Fælledparken
1
-
2
11. jun 2022
13:45
Skjold
1
FB
2
485325
12-06 2022
10:00 HIK 3 AB Tårnby 2 HIK
0
-
8
12. jun 2022
10:00
HIK 3
0
AB Tårnby 2
8
485321
12-06 2022
11:00 Valby 2 Vanløse 2 Valby Idrætspark
HHT
12. jun 2022
11:00
Valby 2
Vanløse 2
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind