MENU

U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
592496
03-04 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 Rødovre 2 Valby IP, tribunen
1
-
4
592487
03-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Vestia
592494
09-04 2022
Kl. 10:00
FB 4 Hvidovre IF 3 Jens Jessens Vej
2
-
3
592497
10-04 2022
Kl. 10:00
GVI 3 B 1908 4 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
592498 ma
18-04 2022
Kl. 10:00
Rødovre 2 GVI 3 Rødovre Stadion Kunst
Udehold taberdømt
592501
fr
22-04 2022
Kl. 17:45
Jægersborg FB 4 Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
592697
23-04 2022
Kl. 12:30
Oversidder Jægersborg
592687
24-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 AB Tårnby 4 Sundby Idrætspark
3
-
0
592499
24-04 2022
Kl. 10:30
Vestia Fremad Valby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
7
592500
24-04 2022
Kl. 11:15
Hvidovre IF 3 Oversidder Hvidovre IF's baner
592698
30-04 2022
Kl. 10:00
FB 4 B 1908 4 Jens Jessens Vej
3
-
4
592696
30-04 2022
Kl. 12:00
Rødovre 2 Vestia Rødovre Stadion
3
-
1
592699
30-04 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 Hvidovre IF 3 Valby IP, tribunen
2
-
1
592705
01-05 2022
Kl. 14:00
GVI 3 AB Tårnby 4 GVI. Nymosen
1
-
4
592707
07-05 2022
Kl. 11:15
Hvidovre IF 3 Rødovre 2 Hvidovre IF's baner
5
-
1
592708
07-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 FB 4 Tårnby Stadion
4
-
0
592709
07-05 2022
Kl. 12:00
Jægersborg Fremad Valby 2 Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
592706
07-05 2022
Kl. 13:30
Vestia GVI 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
12
-
4
592710
07-05 2022
Kl. 14:30
B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark
592712
08-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 4
592711
ma
09-05 2022
Kl. 18:00
Rødovre 2 Jægersborg Rødovre Stadion
1
-
4
592715
14-05 2022
Kl. 10:00
GVI 3 FB 4 GVI. Nymosen
1
-
8
592495
14-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Jægersborg Tårnby Stadion
2
-
5
592714
14-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 B 1908 4 Valby IP, tribunen
4
-
0
592713
15-05 2022
Kl. 12:00
Vestia Hvidovre IF 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
6
592716
21-05 2022
Kl. 10:00
FB 4 Oversidder Jens Jessens Vej
592717
21-05 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 GVI 3 Hvidovre IF's baner
9
-
0
592719
21-05 2022
Kl. 10:00
Jægersborg Vestia Gentofte Sportspark Vest
10
-
2
592718
21-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Fremad Valby 2 Tårnby Stadion
6
-
4
592750
22-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Rødovre 2 Sundby Idrætspark
2
-
4
592751 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Rødovre 2 AB Tårnby 4 Rødovre Stadion
3
-
10
592769
28-05 2022
Kl. 10:00
GVI 3 Oversidder GVI. Nymosen
592754
28-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 FB 4 Valby IP, tribunen
3
-
0
592752
28-05 2022
Kl. 13:30
Vestia B 1908 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
592774
29-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Hvidovre IF 3 Sundby Idrætspark
3
-
5
592770
29-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Valby 2
592771
ma
30-05 2022
Kl. 19:15
FB 4 Rødovre 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
592753
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF 3 Jægersborg Frihedens Idrætscenter
2
-
5
592773
04-06 2022
Kl. 10:00
GVI 3 Jægersborg GVI. Nymosen
0
-
7
592772
04-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Vestia Tårnby Stadion
5
-
5
592775 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
Rødovre 2 Oversidder Rødovre Stadion
592776
11-06 2022
Kl. 10:30
Vestia FB 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
592779
11-06 2022
Kl. 14:00
Jægersborg B 1908 4 Gentofte Sportspark Vest
7
-
2
592777
12-06 2022
Kl. 12:30
Hvidovre IF 3 AB Tårnby 4 Hvidovre IF's baner
2
-
5
592778
12-06 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 GVI 3 Valby IP, tribunen
3
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind