MENU

U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
321340 on
24-08 2022
Kl. 17:15
BK Hekla 2 B.1908 2 Hekla Park
321343
27-08 2022
Kl. 11:45
CIK 2 Oversidder Holmens IA
321341
28-08 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Kastrup BK 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
321357
28-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder BK Hekla 2
321342
28-08 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 3 Dragør BK 2 Sundby Idrætspark
321344
03-09 2022
Kl. 10:00
B.1908 2 CIK 2 Sundby Idrætspark
321346
03-09 2022
Kl. 11:15
Dragør BK 2 Sundby BK 1 Dragør Bk
321345
04-09 2022
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Fremad Amager 3 Kastrup IA ved Røllikevej
321358
10-09 2022
Kl. 10:00
BK Hekla 2 Kastrup BK 1 Hekla Park
321360
10-09 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 3 B.1908 2 Sundby Idrætspark
321359
11-09 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
321361
11-09 2022
Kl. 10:00
CIK 2 Dragør BK 2 Holmens IA
321362
17-09 2022
Kl. 10:00
B.1908 2 Sundby BK 1 Sundby Idrætspark
321366
17-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Fremad Amager 3
321364
17-09 2022
Kl. 11:15
Dragør BK 2 BK Hekla 2 Dragør Bk
321363
18-09 2022
Kl. 10:30
Kastrup BK 1 CIK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
321374
24-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder B.1908 2
321367
24-09 2022
Kl. 13:15
BK Hekla 2 Sundby BK 1 Hekla Park
321368
25-09 2022
Kl. 10:00
B.1908 2 Kastrup BK 1 Sundby Idrætspark
321370
25-09 2022
Kl. 10:00
Dragør BK 2 Oversidder Dragør Bk
321369
25-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 3 CIK 2 Sundby Idrætspark
321372
01-10 2022
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Dragør BK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
321371
02-10 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Fremad Amager 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
321373
02-10 2022
Kl. 10:00
CIK 2 BK Hekla 2 Holmens IA
321375
08-10 2022
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
321378
08-10 2022
Kl. 10:00
CIK 2 Sundby BK 1 Holmens IA
321377
08-10 2022
Kl. 11:15
Dragør BK 2 B.1908 2 Dragør Bk
321376
09-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 3 BK Hekla 2 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind