U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
318125
ma22-08 2022
22:00 Oversidder Oversidder
22. aug 2022
22:00
Oversidder
Oversidder
318124
27-08 2022
10:00 B 1908 3 Dragør BK 3 Sundby Idrætspark
27. aug 2022
10:00
B 1908 3
Dragør BK 3
318123
27-08 2022
16:00 Ørestad IF 1 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
27. aug 2022
16:00
Ørestad IF 1
BK Rødovre
318122
28-08 2022
10:00 Kastrup BK 2 Sundby BK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
28. aug 2022
10:00
Kastrup BK 2
Sundby BK 2
318126
ma29-08 2022
22:00 Sundby BK 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
29. aug 2022
22:00
Sundby BK 2
Oversidder
318129
ma29-08 2022
22:00 Oversidder Kastrup BK 2
29. aug 2022
22:00
Oversidder
Kastrup BK 2
318128
03-09 2022
10:00 Dragør BK 3 Ørestad IF 1 Dragør Bk
03. sep 2022
10:00
Dragør BK 3
Ørestad IF 1
318131
ma05-09 2022
22:00 Ørestad IF 1 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
05. sep 2022
22:00
Ørestad IF 1
Oversidder
318133
ma05-09 2022
22:00 Oversidder Dragør BK 3
05. sep 2022
22:00
Oversidder
Dragør BK 3
318132
10-09 2022
10:00 B 1908 3 Sundby BK 2 Sundby Idrætspark
10. sep 2022
10:00
B 1908 3
Sundby BK 2
318130
11-09 2022
10:00 Kastrup BK 2 BK Rødovre Kastrup IA ved Røllikevej
11. sep 2022
10:00
Kastrup BK 2
BK Rødovre
318135
ma12-09 2022
22:00 BK Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
12. sep 2022
22:00
BK Rødovre
Oversidder
318137
ma12-09 2022
22:00 Oversidder B 1908 3
12. sep 2022
22:00
Oversidder
B 1908 3
318127
ti13-09 2022
17:15 BK Rødovre B 1908 3 Rødovre Stadion
13. sep 2022
17:15
BK Rødovre
B 1908 3
318136
17-09 2022
10:00 Dragør BK 3 Kastrup BK 2 Dragør Bk
17. sep 2022
10:00
Dragør BK 3
Kastrup BK 2
318134
18-09 2022
10:00 Sundby BK 2 Ørestad IF 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. sep 2022
10:00
Sundby BK 2
Ørestad IF 1
318140
ma19-09 2022
22:00 B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
19. sep 2022
22:00
B 1908 3
Oversidder
318141
ma19-09 2022
22:00 Dragør BK 3 Oversidder Dragør Bk
19. sep 2022
22:00
Dragør BK 3
Oversidder
318138
24-09 2022
11:15 Kastrup BK 2 Ørestad IF 1 Kastrup IA ved Røllikevej
24. sep 2022
11:15
Kastrup BK 2
Ørestad IF 1
318139
25-09 2022
10:00 Sundby BK 2 BK Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. sep 2022
10:00
Sundby BK 2
BK Rødovre
318142
01-10 2022
14:15 Ørestad IF 1 B 1908 3 Kalvebod Fælled Skole
01. okt 2022
14:15
Ørestad IF 1
B 1908 3
318144
02-10 2022
22:00 Oversidder Kastrup BK 2
02. okt 2022
22:00
Oversidder
Kastrup BK 2
318145
02-10 2022
22:00 Oversidder Sundby BK 2
02. okt 2022
22:00
Oversidder
Sundby BK 2
318673
ma03-10 2022
22:00 BK Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
03. okt 2022
22:00
BK Rødovre
Oversidder
318676
ma03-10 2022
22:00 Oversidder Ørestad IF 1
03. okt 2022
22:00
Oversidder
Ørestad IF 1
318143
ti04-10 2022
17:15 BK Rødovre Dragør BK 3 Rødovre Stadion
04. okt 2022
17:15
BK Rødovre
Dragør BK 3
318674
08-10 2022
10:00 B 1908 3 Kastrup BK 2 Sundby Idrætspark
08. okt 2022
10:00
B 1908 3
Kastrup BK 2
318675
08-10 2022
10:00 Dragør BK 3 Sundby BK 2 Dragør Bk
08. okt 2022
10:00
Dragør BK 3
Sundby BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind