U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
266947
27-08 2022
10:00 BK Hellas 3 Fremad Valby 2 Engdraget
27. aug 2022
10:00
BK Hellas 3
Fremad Valby 2
266949
27-08 2022
10:00 Oversidder KB 6
27. aug 2022
10:00
Oversidder
KB 6
266950
27-08 2022
10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
BK Vestia 2 Sundby Idrætspark
27. aug 2022
10:00
B 1908 2
BK Vestia 2
266948
28-08 2022
10:00 Valby BK 2 Nørrebro United 3 Valby Idrætspark
28. aug 2022
10:00
Valby BK 2
Nørrebro United 3
266953
03-09 2022
10:00 KB 6 Valby BK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
03. sep 2022
10:00
KB 6
Valby BK 2
266952
03-09 2022
11:30 Nørrebro United 3 Oversidder Nørrebroparken
03. sep 2022
11:30
Nørrebro United 3
Oversidder
266951
03-09 2022
13:30 Fremad Valby 2 B 1908 2 Valby Idrætspark
03. sep 2022
13:30
Fremad Valby 2
B 1908 2
266954
03-09 2022
14:00 BK Vestia 2 BK Hellas 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
03. sep 2022
14:00
BK Vestia 2
BK Hellas 3
266957
10-09 2022
10:00 Oversidder Fremad Valby 2
10. sep 2022
10:00
Oversidder
Fremad Valby 2
266958
10-09 2022
10:00 B 1908 2 KB 6 Sundby Idrætspark
10. sep 2022
10:00
B 1908 2
KB 6
266955
10-09 2022
12:00 BK Hellas 3 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Engdraget
10. sep 2022
12:00
BK Hellas 3
Nørrebro United 3
266956
11-09 2022
10:00 Valby BK 2 BK Vestia 2 Valby Idrætspark
11. sep 2022
10:00
Valby BK 2
BK Vestia 2
266961
fr16-09 2022
17:43 KB 6 BK Hellas 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
16. sep 2022
17:43
KB 6
BK Hellas 3
266959
17-09 2022
10:00 Fremad Valby 2 Valby BK 2 Valby Idrætspark
17. sep 2022
10:00
Fremad Valby 2
Valby BK 2
266960
17-09 2022
11:30 Nørrebro United 3 B 1908 2 Nørrebroparken
17. sep 2022
11:30
Nørrebro United 3
B 1908 2
266962
18-09 2022
12:00 BK Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
18. sep 2022
12:00
BK Vestia 2
Oversidder
266963
24-09 2022
10:00 BK Hellas 3 Valby BK 2 Engdraget
24. sep 2022
10:00
BK Hellas 3
Valby BK 2
266965
24-09 2022
10:00 Oversidder B 1908 2
24. sep 2022
10:00
Oversidder
B 1908 2
266966
24-09 2022
10:00 KB 6 BK Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
24. sep 2022
10:00
KB 6
BK Vestia 2
266964
24-09 2022
12:00 Fremad Valby 2 Nørrebro United 3 Valby Idrætspark
24. sep 2022
12:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 3
266969
01-10 2022
10:00 B 1908 2 BK Hellas 3 Sundby Idrætspark
01. okt 2022
10:00
B 1908 2
BK Hellas 3
266970
01-10 2022
12:00 BK Vestia 2 Fremad Valby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
01. okt 2022
12:00
BK Vestia 2
Fremad Valby 2
266968
02-10 2022
11:30 Nørrebro United 3 KB 6 Nørrebroparken
02. okt 2022
11:30
Nørrebro United 3
KB 6
266967
02-10 2022
13:30 Valby BK 2 Oversidder Valby Idrætspark
02. okt 2022
13:30
Valby BK 2
Oversidder
266973
fr07-10 2022
17:45 KB 6 Fremad Valby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. okt 2022
17:45
KB 6
Fremad Valby 2
266972
08-10 2022
10:00 Oversidder BK Hellas 3
08. okt 2022
10:00
Oversidder
BK Hellas 3
266974
08-10 2022
10:00 B 1908 2 Valby BK 2 Sundby Idrætspark
08. okt 2022
10:00
B 1908 2
Valby BK 2
266971
08-10 2022
11:30 Nørrebro United 3 BK Vestia 2 Nørrebroparken
08. okt 2022
11:30
Nørrebro United 3
BK Vestia 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind