U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
290151 13:00 B 93 2 BK Stefan 1 Kunst 7
13:00
B 93 2
BK Stefan 1
290152 13:00 GVI 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Kunst 7
13:00
GVI 2
GVI 3
290153 13:25 B 93 2 FA 2000 4 Kunst 7
13:25
B 93 2
FA 2000 4
290154 13:25 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
KB 5 Kunst 7
13:25
GVI 3
KB 5
290155 13:50 FA 2000 4 GVI 2 Kunst 7
13:50
FA 2000 4
GVI 2
290156 13:50 KB 5 BK Stefan 1 Kunst 7
13:50
KB 5
BK Stefan 1
290157 14:15 GVI 2 B 93 2 Kunst 7
14:15
GVI 2
B 93 2
290158 14:15 BK Stefan 1 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Kunst 7
14:15
BK Stefan 1
GVI 3
290159 14:40 FA 2000 4 KB 5 Kunst 7
14:40
FA 2000 4
KB 5
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Skovshoved I P 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
290160 09:00 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Fix 2 1
09:00
Østerbro IF 2
BK Fix 2
290165 09:00 BK Skjold 3 Skovshoved IF 1 Græs 1
09:00
BK Skjold 3
Skovshoved IF 1
290166 09:25 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
FA 2000 3 1
09:25
Østerbro IF 2
FA 2000 3
291383 09:25 Skovshoved IF 1 HIK 2 Græs 1
09:25
Skovshoved IF 1
HIK 2
291384 09:50 FA 2000 3 BK Skjold 3 Græs 1
09:50
FA 2000 3
BK Skjold 3
291385 09:50 HIK 2 BK Fix 2 Græs 1
09:50
HIK 2
BK Fix 2
291387 10:15 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
10:15
BK Skjold 3
Østerbro IF 2
291388 10:15 BK Fix 2 Skovshoved IF 1 Græs 1
10:15
BK Fix 2
Skovshoved IF 1
291389 10:40 FA 2000 3 HIK 2 Græs 1
10:40
FA 2000 3
HIK 2
291390 11:15 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 1903 1 1
11:15
KB 6
B 1903 1
291391 11:15 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
BK Fix 3 1
11:15
KSV
BK Fix 3
291392 11:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Skovshoved IF 2 1
11:40
KB 6
Skovshoved IF 2
291393 11:40 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Græs 1
11:40
BK Fix 3
Hvidovre IF 2
291394 12:05 Skovshoved IF 2 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
1
12:05
Skovshoved IF 2
KSV
291395 12:05 Hvidovre IF 2 B 1903 1 Græs 1
12:05
Hvidovre IF 2
B 1903 1
291424 12:30 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
KB 6 1
12:30
KSV
KB 6
291425 12:30 B 1903 1 BK Fix 3 Græs 1
12:30
B 1903 1
BK Fix 3
291426 12:55 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2 Græs 1
12:55
Skovshoved IF 2
Hvidovre IF 2
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
291447 10:00 GVI 2 KSV 1
10:00
GVI 2
KSV
291448 10:00 BK Skjold 3 HIK 2 1
10:00
BK Skjold 3
HIK 2
291450 10:25 GVI 2 KB 5 1
10:25
GVI 2
KB 5
291451 10:25 HIK 2 Hvidovre IF 2 1
10:25
HIK 2
Hvidovre IF 2
291452 10:50 KB 5 BK Skjold 3 1
10:50
KB 5
BK Skjold 3
291453 10:50 Hvidovre IF 2 KSV 1
10:50
Hvidovre IF 2
KSV
291454 11:15 BK Skjold 3 GVI 2 1
11:15
BK Skjold 3
GVI 2
291455 11:15 KSV HIK 2 1
11:15
KSV
HIK 2
291456 11:40 KB 5 Hvidovre IF 2 1
11:40
KB 5
Hvidovre IF 2
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
291428 12:15 B 93 2 KB 6
12:15
B 93 2
KB 6
291429 12:15 Østerbro IF 2 Skovshoved IF 1
12:15
Østerbro IF 2
Skovshoved IF 1
291430 12:40 B 93 2 GVI 3
12:40
B 93 2
GVI 3
291431 12:40 Skovshoved IF 1 BK Fix 3
12:40
Skovshoved IF 1
BK Fix 3
291432 13:05 GVI 3 Østerbro IF 2
13:05
GVI 3
Østerbro IF 2
291433 13:05 BK Fix 3 KB 6
13:05
BK Fix 3
KB 6
291434 13:30 Østerbro IF 2 B 93 2
13:30
Østerbro IF 2
B 93 2
291435 13:30 KB 6 Skovshoved IF 1
13:30
KB 6
Skovshoved IF 1
291436 13:55 GVI 3 BK Fix 3
13:55
GVI 3
BK Fix 3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
HIK Græs 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
291437 12:15 FA 2000 4 Skovshoved IF 2 Græs 1
12:15
FA 2000 4
Skovshoved IF 2
291438 12:15 FA 2000 3 BK Fix 2
12:15
FA 2000 3
BK Fix 2
291439 12:40 FA 2000 4 BK Stefan 1
12:40
FA 2000 4
BK Stefan 1
291440 12:40 BK Fix 2 B 1903 1
12:40
BK Fix 2
B 1903 1
291441 13:05 BK Stefan 1 FA 2000 3
13:05
BK Stefan 1
FA 2000 3
291442 13:05 B 1903 1 Skovshoved IF 2 Græs 1
13:05
B 1903 1
Skovshoved IF 2
291443 13:30 FA 2000 3 FA 2000 4
13:30
FA 2000 3
FA 2000 4
291444 13:30 Skovshoved IF 2 BK Fix 2 Græs 1
13:30
Skovshoved IF 2
BK Fix 2
291445 13:55 BK Stefan 1 B 1903 1
13:55
BK Stefan 1
B 1903 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
291610 14:30 FA 2000 4 KB 6
14:30
FA 2000 4
KB 6
291611 14:30 BK Fix 2 BK Skjold 3
14:30
BK Fix 2
BK Skjold 3
291612 14:55 FA 2000 4 GVI 3
14:55
FA 2000 4
GVI 3
291613 14:55 BK Skjold 3 Hvidovre IF 2
14:55
BK Skjold 3
Hvidovre IF 2
291614 15:20 GVI 3 BK Fix 2
15:20
GVI 3
BK Fix 2
291615 15:20 Hvidovre IF 2 KB 6
15:20
Hvidovre IF 2
KB 6
291616 15:45 BK Fix 2 FA 2000 4
15:45
BK Fix 2
FA 2000 4
291617 15:45 KB 6 BK Skjold 3
15:45
KB 6
BK Skjold 3
291618 16:10 GVI 3 Hvidovre IF 2
16:10
GVI 3
Hvidovre IF 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
291630 10:00 B 93 2 Skovshoved IF 2 Kunst
10:00
B 93 2
Skovshoved IF 2
291631 10:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 3 Kunst
10:00
Skovshoved IF 1
FA 2000 3
291632 10:25 B 93 2 KB 5 Kunst
10:25
B 93 2
KB 5
291633 10:25 FA 2000 3 BK Fix 3 Kunst
10:25
FA 2000 3
BK Fix 3
291635 10:50 KB 5 Skovshoved IF 1 Kunst
10:50
KB 5
Skovshoved IF 1
291940 10:50 BK Fix 3 Skovshoved IF 2 Kunst
10:50
BK Fix 3
Skovshoved IF 2
291941 11:15 Skovshoved IF 1 B 93 2 Kunst
11:15
Skovshoved IF 1
B 93 2
291942 11:15 Skovshoved IF 2 FA 2000 3 Kunst
11:15
Skovshoved IF 2
FA 2000 3
291943 11:40 KB 5 BK Fix 3 Kunst
11:40
KB 5
BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
291619 14:30 BK Stefan 1 KSV
14:30
BK Stefan 1
KSV
291620 14:30 HIK 2 Østerbro IF 2
14:30
HIK 2
Østerbro IF 2
291621 14:55 HIK 2 BK Stefan 1
14:55
HIK 2
BK Stefan 1
291622 14:55 GVI 2 B 1903 1
14:55
GVI 2
B 1903 1
291623 15:20 BK Stefan 1 GVI 2
15:20
BK Stefan 1
GVI 2
291624 15:20 Østerbro IF 2 B 1903 1
15:20
Østerbro IF 2
B 1903 1
291626 15:45 GVI 2 HIK 2
15:45
GVI 2
HIK 2
291628 15:45 B 1903 1 KSV
15:45
B 1903 1
KSV
291629 16:10 KSV Østerbro IF 2
16:10
KSV
Østerbro IF 2
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
291962 14:30 BK Stefan 1 Skovshoved IF 1
14:30
BK Stefan 1
Skovshoved IF 1
291963 14:30 BK Fix 3 GVI 3
14:30
BK Fix 3
GVI 3
291964 14:55 BK Stefan 1 BK Skjold 3
14:55
BK Stefan 1
BK Skjold 3
291965 14:55 GVI 3 KSV
14:55
GVI 3
KSV
291996 15:20 BK Skjold 3 BK Fix 3
15:20
BK Skjold 3
BK Fix 3
291997 15:20 KSV Skovshoved IF 1
15:20
KSV
Skovshoved IF 1
291998 15:45 BK Fix 3 BK Stefan 1
15:45
BK Fix 3
BK Stefan 1
291999 15:45 Skovshoved IF 1 GVI 3
15:45
Skovshoved IF 1
GVI 3
292000 16:10 BK Skjold 3 KSV
16:10
BK Skjold 3
KSV
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
291944 12:15 B 93 2 BK Fix 2
12:15
B 93 2
BK Fix 2
291945 12:15 Hvidovre IF 2 GVI 2
12:15
Hvidovre IF 2
GVI 2
291946 12:40 B 93 2 FA 2000 3
12:40
B 93 2
FA 2000 3
291947 12:40 GVI 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
12:40
GVI 2
KB 6
291948 13:05 FA 2000 3 Hvidovre IF 2
13:05
FA 2000 3
Hvidovre IF 2
291949 13:05 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Fix 2 1
13:05
KB 6
BK Fix 2
291950 13:30 Hvidovre IF 2 B 93 2
13:30
Hvidovre IF 2
B 93 2
291951 13:30 BK Fix 2 GVI 2
13:30
BK Fix 2
GVI 2
291952 13:55 FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
13:55
FA 2000 3
KB 6
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
291953 09:15 FA 2000 4 Østerbro IF 2 Bane 1A-2
09:15
FA 2000 4
Østerbro IF 2
291954 09:15 B 1903 1 KB 5 Bane 1A-1
09:15
B 1903 1
KB 5
291955 09:40 FA 2000 4 HIK 2 Bane 1A-1
09:40
FA 2000 4
HIK 2
291956 09:40 KB 5 Skovshoved IF 2 Bane 1A-2
09:40
KB 5
Skovshoved IF 2
291957 10:05 HIK 2 B 1903 1 Bane 1A-2
10:05
HIK 2
B 1903 1
291958 10:05 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2 Bane 1A-1
10:05
Skovshoved IF 2
Østerbro IF 2
291959 10:30 B 1903 1 FA 2000 4 Bane 1A-1
10:30
B 1903 1
FA 2000 4
291960 10:30 Østerbro IF 2 KB 5 Bane 1A-2
10:30
Østerbro IF 2
KB 5
291961 10:55 HIK 2 Skovshoved IF 2 Bane 1A-1
10:55
HIK 2
Skovshoved IF 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
292001 12:15 BK Stefan 1 Østerbro IF 2
12:15
BK Stefan 1
Østerbro IF 2
292002 12:15 Skovshoved IF 2 GVI 2
12:15
Skovshoved IF 2
GVI 2
292022 12:15 KB 5 FA 2000 3
12:15
KB 5
FA 2000 3
292023 12:15 KB 6 GVI 3
12:15
KB 6
GVI 3
292036 12:40 KB 5 HIK 2
12:40
KB 5
HIK 2
292037 12:40 GVI 3 B 1903 1
12:40
GVI 3
B 1903 1
292015 12:40 BK Stefan 1 BK Fix 2
12:40
BK Stefan 1
BK Fix 2
292016 12:40 GVI 2 BK Fix 3
12:40
GVI 2
BK Fix 3
292017 13:05 BK Fix 2 Skovshoved IF 2
13:05
BK Fix 2
Skovshoved IF 2
292018 13:05 BK Fix 3 Østerbro IF 2
13:05
BK Fix 3
Østerbro IF 2
292038 13:05 HIK 2 KB 6
13:05
HIK 2
KB 6
292039 13:05 B 1903 1 FA 2000 3
13:05
B 1903 1
FA 2000 3
292040 13:30 KB 6 KB 5
13:30
KB 6
KB 5
292041 13:30 FA 2000 3 GVI 3
13:30
FA 2000 3
GVI 3
292019 13:30 Skovshoved IF 2 BK Stefan 1
13:30
Skovshoved IF 2
BK Stefan 1
292020 13:30 Østerbro IF 2 GVI 2
13:30
Østerbro IF 2
GVI 2
292021 13:55 BK Fix 2 BK Fix 3
13:55
BK Fix 2
BK Fix 3
292042 13:55 HIK 2 B 1903 1
13:55
HIK 2
B 1903 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
292043 10:00 B 93 2 BK Skjold 3 Bane 3
10:00
B 93 2
BK Skjold 3
292044 10:00 KSV FA 2000 4 Bane 3
10:00
KSV
FA 2000 4
292045 10:25 B 93 2 Skovshoved IF 1 Bane 3
10:25
B 93 2
Skovshoved IF 1
292046 10:25 FA 2000 4 Hvidovre IF 2 Bane 3
10:25
FA 2000 4
Hvidovre IF 2
292047 10:50 Skovshoved IF 1 KSV Bane 3
10:50
Skovshoved IF 1
KSV
292060 10:50 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3 Bane 3
10:50
Hvidovre IF 2
BK Skjold 3
292061 11:15 KSV B 93 2 Bane 3
11:15
KSV
B 93 2
292062 11:15 BK Skjold 3 FA 2000 4 Bane 3
11:15
BK Skjold 3
FA 2000 4
292063 11:40 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 2 Bane 3
11:40
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind