U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
310690 12:15 Nørrebro United 5 BK Hellas 2
12:15
Nørrebro United 5
BK Hellas 2
310691 12:15 Vanløse IF 6 Vanløse IF 5
12:15
Vanløse IF 6
Vanløse IF 5
310692 12:40 Nørrebro United 5 KB 10
12:40
Nørrebro United 5
KB 10
310693 12:40 Vanløse IF 5 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
1
12:40
Vanløse IF 5
Nørrebro United 6
310694 13:05 KB 10 Vanløse IF 6
13:05
KB 10
Vanløse IF 6
310695 13:05 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
BK Hellas 2 1
13:05
Nørrebro United 6
BK Hellas 2
310696 13:30 Vanløse IF 6 Nørrebro United 5
13:30
Vanløse IF 6
Nørrebro United 5
310697 13:30 BK Hellas 2 Vanløse IF 5
13:30
BK Hellas 2
Vanløse IF 5
310698 13:55 KB 10 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
1
13:55
KB 10
Nørrebro United 6
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310699 10:00 BK Stefan 3 FB 1 Kunst 7
10:00
BK Stefan 3
FB 1
310700 10:00 FA 2000 5 FB 2 Kunst 7
10:00
FA 2000 5
FB 2
310708 10:00 BK Stefan 2 FA 2000 6 Kunst 7
10:00
BK Stefan 2
FA 2000 6
310709 10:00 KB 9 Oversidder Kunst 7
10:00
KB 9
Oversidder
310710 10:25 BK Stefan 2 Nørrebro United 2 Kunst 7
10:25
BK Stefan 2
Nørrebro United 2
310711 10:25 Oversidder Oversidder Kunst 7
10:25
Oversidder
Oversidder
310701 10:25 BK Stefan 3 GVI 4 Kunst 7
10:25
BK Stefan 3
GVI 4
310702 10:25 FB 2 Bispebjerg BK 1 Kunst 7
10:25
FB 2
Bispebjerg BK 1
310703 10:50 GVI 4 FA 2000 5 Kunst 7
10:50
GVI 4
FA 2000 5
310704 10:50 Bispebjerg BK 1 FB 1 Kunst 7
10:50
Bispebjerg BK 1
FB 1
310712 10:50 Nørrebro United 2 KB 9 Kunst 7
10:50
Nørrebro United 2
KB 9
310713 10:50 Oversidder FA 2000 6 Kunst 7
10:50
Oversidder
FA 2000 6
310714 11:15 KB 9 BK Stefan 2 Kunst 7
11:15
KB 9
BK Stefan 2
310715 11:15 FA 2000 6 Oversidder Kunst 7
11:15
FA 2000 6
Oversidder
310705 11:15 FA 2000 5 BK Stefan 3 Kunst 7
11:15
FA 2000 5
BK Stefan 3
310706 11:15 FB 1 FB 2 Kunst 7
11:15
FB 1
FB 2
310707 11:40 GVI 4 Bispebjerg BK 1 Kunst 7
11:40
GVI 4
Bispebjerg BK 1
310716 11:40 Nørrebro United 2 Oversidder Kunst 7
11:40
Nørrebro United 2
Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
310726 12:15 KB 10 Nørrebro United 2
12:15
KB 10
Nørrebro United 2
310727 12:15 GVI 4 FB 1
12:15
GVI 4
FB 1
310728 12:40 KB 10 BK Hellas 2
12:40
KB 10
BK Hellas 2
310729 12:40 FB 1 FA 2000 6
12:40
FB 1
FA 2000 6
310730 13:05 BK Hellas 2 GVI 4
13:05
BK Hellas 2
GVI 4
310731 13:05 FA 2000 6 Nørrebro United 2
13:05
FA 2000 6
Nørrebro United 2
310732 13:30 GVI 4 KB 10
13:30
GVI 4
KB 10
310733 13:30 Nørrebro United 2 FB 1
13:30
Nørrebro United 2
FB 1
310734 13:55 BK Hellas 2 FA 2000 6
13:55
BK Hellas 2
FA 2000 6
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310717 10:00 Nørrebro United 5 BK Stefan 2
10:00
Nørrebro United 5
BK Stefan 2
310718 10:00 BK Stefan 3 FB 2
10:00
BK Stefan 3
FB 2
310735 10:00 Vanløse IF 6 KB 9
10:00
Vanløse IF 6
KB 9
310736 10:00 FA 2000 5 Bispebjerg BK 1
10:00
FA 2000 5
Bispebjerg BK 1
310800 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 6
10:25
Vanløse IF 6
Nørrebro United 6
310801 10:25 Bispebjerg BK 1 Oversidder
10:25
Bispebjerg BK 1
Oversidder
310719 10:25 Nørrebro United 5 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
1
10:25
Nørrebro United 5
Vanløse IF 5
310720 10:25 FB 2 Oversidder
10:25
FB 2
Oversidder
310721 10:50 Vanløse IF 5 BK Stefan 3
10:50
Vanløse IF 5
BK Stefan 3
310722 10:50 Oversidder BK Stefan 2
10:50
Oversidder
BK Stefan 2
310802 10:50 Nørrebro United 6 FA 2000 5
10:50
Nørrebro United 6
FA 2000 5
310803 10:50 Oversidder KB 9
10:50
Oversidder
KB 9
310804 11:15 FA 2000 5 Vanløse IF 6
11:15
FA 2000 5
Vanløse IF 6
310805 11:15 KB 9 Bispebjerg BK 1
11:15
KB 9
Bispebjerg BK 1
310723 11:15 BK Stefan 3 Nørrebro United 5
11:15
BK Stefan 3
Nørrebro United 5
310724 11:15 BK Stefan 2 FB 2
11:15
BK Stefan 2
FB 2
310725 11:40 Vanløse IF 5 Oversidder
11:40
Vanløse IF 5
Oversidder
310806 11:40 Nørrebro United 6 Oversidder
11:40
Nørrebro United 6
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
310846 10:00 BK Hellas 2 KB 9
10:00
BK Hellas 2
KB 9
310847 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Stefan 3
10:00
Bispebjerg BK 1
BK Stefan 3
310848 10:25 Bispebjerg BK 1 BK Hellas 2
10:25
Bispebjerg BK 1
BK Hellas 2
310849 10:25 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
FA 2000 6 1
10:25
Vanløse IF 6
FA 2000 6
310850 10:50 BK Hellas 2 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
1
10:50
BK Hellas 2
Vanløse IF 6
310851 10:50 BK Stefan 3 FA 2000 6
10:50
BK Stefan 3
FA 2000 6
310852 11:15 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 1
11:15
Vanløse IF 6
Bispebjerg BK 1
310853 11:15 FA 2000 6 KB 9
11:15
FA 2000 6
KB 9
310854 11:40 KB 9 BK Stefan 3
11:40
KB 9
BK Stefan 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310807 10:00 KB 10 BK Stefan 2 Kunst 7A
10:00
KB 10
BK Stefan 2
310808 10:00 FB 1 FA 2000 5 Kunst 7A
10:00
FB 1
FA 2000 5
310809 10:25 KB 10 Vanløse IF 5 Kunst 7A
10:25
KB 10
Vanløse IF 5
310810 10:25 FA 2000 5 Oversidder Kunst 7A
10:25
FA 2000 5
Oversidder
310811 10:50 Vanløse IF 5 FB 1 Kunst 7A
10:50
Vanløse IF 5
FB 1
310812 10:50 Oversidder BK Stefan 2 Kunst 7A
10:50
Oversidder
BK Stefan 2
310813 11:15 FB 1 KB 10 Kunst 7A
11:15
FB 1
KB 10
310844 11:15 BK Stefan 2 FA 2000 5 Kunst 7A
11:15
BK Stefan 2
FA 2000 5
310845 11:40 Vanløse IF 5 Oversidder Kunst 7A
11:40
Vanløse IF 5
Oversidder
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
310885 12:15 Nørrebro United 5 Nørrebro United 2
12:15
Nørrebro United 5
Nørrebro United 2
310886 12:15 FB 2 GVI 4
12:15
FB 2
GVI 4
310887 12:40 Nørrebro United 5 Nørrebro United 6
12:40
Nørrebro United 5
Nørrebro United 6
310888 12:40 GVI 4 Oversidder
12:40
GVI 4
Oversidder
310889 13:05 Nørrebro United 6 FB 2
13:05
Nørrebro United 6
FB 2
310890 13:05 Oversidder Nørrebro United 2
13:05
Oversidder
Nørrebro United 2
310891 13:30 FB 2 Nørrebro United 5
13:30
FB 2
Nørrebro United 5
310892 13:30 Nørrebro United 2 GVI 4
13:30
Nørrebro United 2
GVI 4
310893 13:55 Nørrebro United 6 Oversidder
13:55
Nørrebro United 6
Oversidder
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310894 12:15 Nørrebro United 5 FB 1 Kunstbane 11
12:15
Nørrebro United 5
FB 1
310895 12:15 Oversidder Vanløse IF 6 Kunstbane 11
12:15
Oversidder
Vanløse IF 6
310912 12:15 BK Hellas 2 FB 2 Kunstbane 11
12:15
BK Hellas 2
FB 2
310913 12:15 Oversidder Vanløse IF 5 Kunstbane 11
12:15
Oversidder
Vanløse IF 5
310914 12:40 BK Hellas 2 FA 2000 5 Kunstbane 11
12:40
BK Hellas 2
FA 2000 5
310947 12:40 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
KB 9 Kunstbane 11
12:40
Vanløse IF 5
KB 9
310896 12:40 Nørrebro United 5 GVI 4 Kunstbane 11
12:40
Nørrebro United 5
GVI 4
310897 12:40 Vanløse IF 6 BK Stefan 2 Kunstbane 11
12:40
Vanløse IF 6
BK Stefan 2
310898 13:05 GVI 4 Oversidder Kunstbane 11
13:05
GVI 4
Oversidder
310899 13:05 BK Stefan 2 FB 1 Kunstbane 11
13:05
BK Stefan 2
FB 1
310948 13:05 FA 2000 5 Oversidder Kunstbane 11
13:05
FA 2000 5
Oversidder
310949 13:05 KB 9 FB 2 Kunstbane 11
13:05
KB 9
FB 2
310950 13:30 Oversidder BK Hellas 2 Kunstbane 11
13:30
Oversidder
BK Hellas 2
310951 13:30 FB 2 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Kunstbane 11
13:30
FB 2
Vanløse IF 5
310900 13:30 Oversidder Nørrebro United 5 Kunstbane 11
13:30
Oversidder
Nørrebro United 5
310901 13:30 FB 1 Vanløse IF 6 Kunstbane 11
13:30
FB 1
Vanløse IF 6
310902 13:55 GVI 4 BK Stefan 2 Kunstbane 11
13:55
GVI 4
BK Stefan 2
310952 13:55 FA 2000 5 KB 9 Kunstbane 11
13:55
FA 2000 5
KB 9
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
310903 12:15 KB 10 BK Stefan 3
12:15
KB 10
BK Stefan 3
310904 12:15 FA 2000 6 Nørrebro United 6
12:15
FA 2000 6
Nørrebro United 6
310905 12:40 KB 10 Bispebjerg BK 1
12:40
KB 10
Bispebjerg BK 1
310906 12:40 Nørrebro United 6 Nørrebro United 2
12:40
Nørrebro United 6
Nørrebro United 2
310907 13:05 Bispebjerg BK 1 FA 2000 6
13:05
Bispebjerg BK 1
FA 2000 6
310908 13:05 Nørrebro United 2 BK Stefan 3
13:05
Nørrebro United 2
BK Stefan 3
310909 13:30 FA 2000 6 KB 10
13:30
FA 2000 6
KB 10
310910 13:30 BK Stefan 3 Nørrebro United 6
13:30
BK Stefan 3
Nørrebro United 6
310911 13:55 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 2
13:55
Bispebjerg BK 1
Nørrebro United 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
310981 10:00 Nørrebro United 5 FA 2000 5
10:00
Nørrebro United 5
FA 2000 5
310982 10:00 KB 9 KB 10 Kunst 6
10:00
KB 9
KB 10
310983 10:25 Nørrebro United 5 FB 2
10:25
Nørrebro United 5
FB 2
310984 10:25 KB 10 Oversidder
10:25
KB 10
Oversidder
310985 10:50 FB 2 KB 9
10:50
FB 2
KB 9
310986 10:50 Oversidder FA 2000 5
10:50
Oversidder
FA 2000 5
310987 11:15 KB 9 Nørrebro United 5
11:15
KB 9
Nørrebro United 5
310988 11:15 FA 2000 5 KB 10
11:15
FA 2000 5
KB 10
310989 11:40 FB 2 Oversidder
11:40
FB 2
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
310972 10:00 Nørrebro United 6 GVI 4
10:00
Nørrebro United 6
GVI 4
310973 10:00 BK Stefan 2 Vanløse IF 5
10:00
BK Stefan 2
Vanløse IF 5
310974 10:25 Nørrebro United 6 Bispebjerg BK 1
10:25
Nørrebro United 6
Bispebjerg BK 1
310975 10:25 Vanløse IF 5 FA 2000 6
10:25
Vanløse IF 5
FA 2000 6
310976 10:50 Bispebjerg BK 1 BK Stefan 2
10:50
Bispebjerg BK 1
BK Stefan 2
310977 10:50 FA 2000 6 GVI 4
10:50
FA 2000 6
GVI 4
310978 11:15 BK Stefan 2 Nørrebro United 6
11:15
BK Stefan 2
Nørrebro United 6
310979 11:15 GVI 4 Vanløse IF 5
11:15
GVI 4
Vanløse IF 5
310980 11:40 Bispebjerg BK 1 FA 2000 6
11:40
Bispebjerg BK 1
FA 2000 6
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310953 10:00 BK Hellas 2 BK Stefan 3
10:00
BK Hellas 2
BK Stefan 3
310954 10:00 Nørrebro United 2 Vanløse IF 6
10:00
Nørrebro United 2
Vanløse IF 6
310955 10:25 BK Hellas 2 FB 1
10:25
BK Hellas 2
FB 1
310956 10:25 Vanløse IF 6 Oversidder
10:25
Vanløse IF 6
Oversidder
310967 10:50 FB 1 Nørrebro United 2
10:50
FB 1
Nørrebro United 2
310968 10:50 Oversidder BK Stefan 3
10:50
Oversidder
BK Stefan 3
310969 11:15 Nørrebro United 2 BK Hellas 2
11:15
Nørrebro United 2
BK Hellas 2
310970 11:15 BK Stefan 3 Vanløse IF 6
11:15
BK Stefan 3
Vanløse IF 6
310971 11:40 FB 1 Oversidder
11:40
FB 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind