U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Skovshoved I P Græs 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
310583 13:30 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 3 Græs 1
13:30
Skovshoved IF 3
Nørrebro United 3
310584 13:30 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Skovshoved IF 4 1
13:30
GVI 5
Skovshoved IF 4
310585 13:55 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 4 Græs 1
13:55
Skovshoved IF 3
Nørrebro United 4
310586 13:55 Skovshoved IF 4 Oversidder
13:55
Skovshoved IF 4
Oversidder
310587 14:20 Nørrebro United 4 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
1
14:20
Nørrebro United 4
GVI 5
310588 14:20 Oversidder Nørrebro United 3
14:20
Oversidder
Nørrebro United 3
310589 14:45 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Skovshoved IF 3 1
14:45
GVI 5
Skovshoved IF 3
310590 14:45 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 4 Græs 1
14:45
Nørrebro United 3
Skovshoved IF 4
310591 15:10 Nørrebro United 4 Oversidder
15:10
Nørrebro United 4
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
310546 10:00 Østerbro IF 3 HIK 3
10:00
Østerbro IF 3
HIK 3
310547 10:00 B 1903 2 BK Fix 4
10:00
B 1903 2
BK Fix 4
310548 10:25 Østerbro IF 3 Oversidder
10:25
Østerbro IF 3
Oversidder
310549 10:25 BK Fix 4 Aakanden GF
10:25
BK Fix 4
Aakanden GF
310578 10:50 Oversidder B 1903 2
10:50
Oversidder
B 1903 2
310579 10:50 Aakanden GF HIK 3
10:50
Aakanden GF
HIK 3
310580 11:15 B 1903 2 Østerbro IF 3
11:15
B 1903 2
Østerbro IF 3
310581 11:15 HIK 3 BK Fix 4
11:15
HIK 3
BK Fix 4
310582 11:40 Oversidder Aakanden GF
11:40
Oversidder
Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
310592 10:00 Østerbro IF 3 BK Fix 4
10:00
Østerbro IF 3
BK Fix 4
310593 10:00 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 4
10:00
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 4
310601 10:00 Oversidder Nørrebro United 3
10:00
Oversidder
Nørrebro United 3
310602 10:00 Oversidder GVI 5
10:00
Oversidder
GVI 5
310603 10:25 Oversidder HIK 3
10:25
Oversidder
HIK 3
310604 10:25 GVI 5 B 1903 2
10:25
GVI 5
B 1903 2
310594 10:25 Østerbro IF 3 Aakanden GF
10:25
Østerbro IF 3
Aakanden GF
310595 10:25 Skovshoved IF 4 Skovshoved IF 3
10:25
Skovshoved IF 4
Skovshoved IF 3
310596 10:50 Aakanden GF Nørrebro United 4
10:50
Aakanden GF
Nørrebro United 4
310597 10:50 Skovshoved IF 3 BK Fix 4
10:50
Skovshoved IF 3
BK Fix 4
310605 10:50 HIK 3 Oversidder
10:50
HIK 3
Oversidder
310606 10:50 B 1903 2 Nørrebro United 3
10:50
B 1903 2
Nørrebro United 3
310607 11:15 Oversidder Oversidder
11:15
Oversidder
Oversidder
310608 11:15 Nørrebro United 3 GVI 5
11:15
Nørrebro United 3
GVI 5
310598 11:15 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
11:15
Nørrebro United 4
Østerbro IF 3
310599 11:15 BK Fix 4 Skovshoved IF 4
11:15
BK Fix 4
Skovshoved IF 4
310600 11:40 Aakanden GF Skovshoved IF 3
11:40
Aakanden GF
Skovshoved IF 3
310609 11:40 HIK 3 B 1903 2
11:40
HIK 3
B 1903 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
310610 12:15 B 1903 2 Nørrebro United 4
12:15
B 1903 2
Nørrebro United 4
310611 12:15 Oversidder Østerbro IF 3
12:15
Oversidder
Østerbro IF 3
310612 12:40 B 1903 2 Aakanden GF
12:40
B 1903 2
Aakanden GF
310613 12:40 Østerbro IF 3 Nørrebro United 3
12:40
Østerbro IF 3
Nørrebro United 3
310614 13:05 Aakanden GF Oversidder
13:05
Aakanden GF
Oversidder
310615 13:05 Nørrebro United 3 Nørrebro United 4
13:05
Nørrebro United 3
Nørrebro United 4
310616 13:30 Oversidder B 1903 2
13:30
Oversidder
B 1903 2
310617 13:30 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
13:30
Nørrebro United 4
Østerbro IF 3
310618 13:55 Aakanden GF Nørrebro United 3
13:55
Aakanden GF
Nørrebro United 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
310619 12:15 Oversidder GVI 5
12:15
Oversidder
GVI 5
310620 12:15 Skovshoved IF 3 HIK 3
12:15
Skovshoved IF 3
HIK 3
310621 12:40 Oversidder BK Fix 4
12:40
Oversidder
BK Fix 4
310622 12:40 HIK 3 Skovshoved IF 4
12:40
HIK 3
Skovshoved IF 4
310623 13:05 BK Fix 4 Skovshoved IF 3
13:05
BK Fix 4
Skovshoved IF 3
310624 13:05 Skovshoved IF 4 GVI 5
13:05
Skovshoved IF 4
GVI 5
310625 13:30 Skovshoved IF 3 Oversidder
13:30
Skovshoved IF 3
Oversidder
310626 13:30 GVI 5 HIK 3
13:30
GVI 5
HIK 3
310627 13:55 BK Fix 4 Skovshoved IF 4
13:55
BK Fix 4
Skovshoved IF 4
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
310649 10:00 Nørrebro United 3 HIK 3 1
10:00
Nørrebro United 3
HIK 3
310650 10:00 Nørrebro United 4 Oversidder 1
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
310651 10:25 Nørrebro United 3 BK Fix 4 1
10:25
Nørrebro United 3
BK Fix 4
310652 10:25 Oversidder GVI 5 1
10:25
Oversidder
GVI 5
310653 10:50 BK Fix 4 Nørrebro United 4 1
10:50
BK Fix 4
Nørrebro United 4
310654 10:50 GVI 5 HIK 3 1
10:50
GVI 5
HIK 3
310655 11:15 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 1
11:15
Nørrebro United 4
Nørrebro United 3
310656 11:15 HIK 3 Oversidder 1
11:15
HIK 3
Oversidder
310657 11:40 BK Fix 4 GVI 5 1
11:40
BK Fix 4
GVI 5
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1B-1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
310628 09:15 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 4 Bane 1B-1
09:15
Østerbro IF 3
Skovshoved IF 4
310629 09:15 Skovshoved IF 3 B 1903 2 Bane 1B-2
09:15
Skovshoved IF 3
B 1903 2
310630 09:40 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1B-2
09:40
Østerbro IF 3
Oversidder
310631 09:40 B 1903 2 Aakanden GF Bane 1B-1
09:40
B 1903 2
Aakanden GF
310635 10:05 Oversidder Skovshoved IF 3 Bane 1B-1
10:05
Oversidder
Skovshoved IF 3
310636 10:05 Aakanden GF Skovshoved IF 4 Bane 1B-2
10:05
Aakanden GF
Skovshoved IF 4
310646 10:30 Skovshoved IF 3 Østerbro IF 3 Bane 1B-2
10:30
Skovshoved IF 3
Østerbro IF 3
310647 10:30 Skovshoved IF 4 B 1903 2 Bane 1B-1
10:30
Skovshoved IF 4
B 1903 2
310648 10:55 Oversidder Aakanden GF Bane 1B-1
10:55
Oversidder
Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
310667 14:45 Oversidder Skovshoved IF 4 Bane 1A-2
14:45
Oversidder
Skovshoved IF 4
310668 14:45 BK Fix 4 Oversidder Bane 1A-1
14:45
BK Fix 4
Oversidder
310683 15:10 Oversidder B 1903 2 Bane 1A-2
15:10
Oversidder
B 1903 2
310684 15:10 Oversidder Nørrebro United 3 Bane 1A-1
15:10
Oversidder
Nørrebro United 3
310685 15:35 B 1903 2 BK Fix 4 Bane 1A-2
15:35
B 1903 2
BK Fix 4
310686 15:35 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 4 Bane 1A-1
15:35
Nørrebro United 3
Skovshoved IF 4
310687 16:00 BK Fix 4 Oversidder Bane 1A-1
16:00
BK Fix 4
Oversidder
310688 16:00 Skovshoved IF 4 Oversidder Bane 1A-2
16:00
Skovshoved IF 4
Oversidder
310689 16:25 B 1903 2 Nørrebro United 3 Bane 1A-1
16:25
B 1903 2
Nørrebro United 3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
310658 12:30 Østerbro IF 3 HIK 3
12:30
Østerbro IF 3
HIK 3
310659 12:30 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
12:30
GVI 5
Nørrebro United 4
310660 12:55 Østerbro IF 3 Aakanden GF
12:55
Østerbro IF 3
Aakanden GF
310661 12:55 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 3
12:55
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 3
310662 13:20 Aakanden GF GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
1
13:20
Aakanden GF
GVI 5
310663 13:20 Skovshoved IF 3 HIK 3
13:20
Skovshoved IF 3
HIK 3
310664 13:45 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Østerbro IF 3 1
13:45
GVI 5
Østerbro IF 3
310665 13:45 HIK 3 Nørrebro United 4
13:45
HIK 3
Nørrebro United 4
310666 14:10 Aakanden GF Skovshoved IF 3
14:10
Aakanden GF
Skovshoved IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind