U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310036 10:00 B 1908 3 Dragør BK 3
10:00
B 1908 3
Dragør BK 3
310047 10:00 FA 2000 4 Dragør BK 2
10:00
FA 2000 4
Dragør BK 2
310048 10:25 B 1908 3 CIK 1
10:25
B 1908 3
CIK 1
310049 10:25 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
10:25
Dragør BK 2
Kastrup BK 2
310050 10:50 CIK 1 FA 2000 4
10:50
CIK 1
FA 2000 4
310051 10:50 Kastrup BK 2 Dragør BK 3
10:50
Kastrup BK 2
Dragør BK 3
310052 11:15 FA 2000 4 B 1908 3
11:15
FA 2000 4
B 1908 3
310053 11:15 Dragør BK 3 Dragør BK 2
11:15
Dragør BK 3
Dragør BK 2
310054 11:40 CIK 1 Kastrup BK 2
11:40
CIK 1
Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
310055 10:00 Vanløse IF 3 Oversidder
10:00
Vanløse IF 3
Oversidder
310056 10:00 KB 9 Sundby BK 3
10:00
KB 9
Sundby BK 3
310057 10:25 Vanløse IF 3 AB Tårnby 3
10:25
Vanløse IF 3
AB Tårnby 3
310058 10:25 Sundby BK 3 BK Hekla 2
10:25
Sundby BK 3
BK Hekla 2
310059 10:50 AB Tårnby 3 KB 9
10:50
AB Tårnby 3
KB 9
310060 10:50 BK Hekla 2 Oversidder
10:50
BK Hekla 2
Oversidder
310061 11:15 KB 9 Vanløse IF 3
11:15
KB 9
Vanløse IF 3
310062 11:15 Oversidder Sundby BK 3
11:15
Oversidder
Sundby BK 3
310063 11:40 AB Tårnby 3 BK Hekla 2
11:40
AB Tårnby 3
BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310113 10:00 CIK 1 Oversidder Kunst 8B
10:00
CIK 1
Oversidder
310114 10:00 BK Hekla 2 KB 9 Kunst 8B
10:00
BK Hekla 2
KB 9
310115 10:25 CIK 1 Dragør BK 3 Kunst 8B
10:25
CIK 1
Dragør BK 3
310116 10:25 KB 9 FA 2000 4 Kunst 8B
10:25
KB 9
FA 2000 4
310117 10:50 Dragør BK 3 BK Hekla 2 Kunst 8B
10:50
Dragør BK 3
BK Hekla 2
310118 10:50 FA 2000 4 Oversidder Kunst 8B
10:50
FA 2000 4
Oversidder
310119 11:15 BK Hekla 2 CIK 1 Kunst 8B
11:15
BK Hekla 2
CIK 1
310120 11:15 Oversidder KB 9 Kunst 8B
11:15
Oversidder
KB 9
310121 11:40 Dragør BK 3 FA 2000 4 Kunst 8B
11:40
Dragør BK 3
FA 2000 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
310064 10:00 B 1908 3 Dragør BK 2
10:00
B 1908 3
Dragør BK 2
310065 10:00 AB Tårnby 3 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
1
10:00
AB Tårnby 3
Sundby BK 3
310066 10:25 B 1908 3 Kastrup BK 2
10:25
B 1908 3
Kastrup BK 2
310067 10:25 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Vanløse IF 3 1
10:25
Sundby BK 3
Vanløse IF 3
310068 10:50 Kastrup BK 2 AB Tårnby 3
10:50
Kastrup BK 2
AB Tårnby 3
310070 10:50 Vanløse IF 3 Dragør BK 2
10:50
Vanløse IF 3
Dragør BK 2
310071 11:15 AB Tårnby 3 B 1908 3
11:15
AB Tårnby 3
B 1908 3
310111 11:15 Dragør BK 2 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
1
11:15
Dragør BK 2
Sundby BK 3
310112 11:40 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
11:40
Kastrup BK 2
Vanløse IF 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
310122 10:00 FA 2000 4 AB Tårnby 3 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:00
FA 2000 4
AB Tårnby 3
310123 10:00 BK Hekla 2 B 1908 3 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
10:00
BK Hekla 2
B 1908 3
310124 10:25 FA 2000 4 Kastrup BK 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:25
FA 2000 4
Kastrup BK 2
310125 10:25 B 1908 3 Oversidder
10:25
B 1908 3
Oversidder
310126 10:50 Kastrup BK 2 BK Hekla 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:50
Kastrup BK 2
BK Hekla 2
310127 10:50 Oversidder AB Tårnby 3
10:50
Oversidder
AB Tårnby 3
310128 11:15 BK Hekla 2 FA 2000 4 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
11:15
BK Hekla 2
FA 2000 4
310129 11:15 AB Tårnby 3 B 1908 3 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
11:15
AB Tårnby 3
B 1908 3
310130 11:40 Kastrup BK 2 Oversidder
11:40
Kastrup BK 2
Oversidder
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310131 12:15 CIK 1 KB 9
12:15
CIK 1
KB 9
310132 12:15 Vanløse IF 3 Dragør BK 3
12:15
Vanløse IF 3
Dragør BK 3
310133 12:40 CIK 1 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
1
12:40
CIK 1
Dragør BK 2
310134 12:40 Dragør BK 3 Sundby BK 3
12:40
Dragør BK 3
Sundby BK 3
310135 13:05 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Vanløse IF 3 1
13:05
Dragør BK 2
Vanløse IF 3
310136 13:05 Sundby BK 3 KB 9
13:05
Sundby BK 3
KB 9
310137 13:30 Vanløse IF 3 CIK 1
13:30
Vanløse IF 3
CIK 1
310138 13:30 KB 9 Dragør BK 3
13:30
KB 9
Dragør BK 3
310139 13:55 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Sundby BK 3 1
13:55
Dragør BK 2
Sundby BK 3
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
310149 12:15 Oversidder Dragør BK 3 1
12:15
Oversidder
Dragør BK 3
310150 12:15 AB Tårnby 3 CIK 1 1
12:15
AB Tårnby 3
CIK 1
310151 12:40 Oversidder Dragør BK 2 1
12:40
Oversidder
Dragør BK 2
310152 12:40 CIK 1 KB 9 1
12:40
CIK 1
KB 9
310153 13:05 Dragør BK 2 AB Tårnby 3 1
13:05
Dragør BK 2
AB Tårnby 3
310154 13:05 KB 9 Dragør BK 3 1
13:05
KB 9
Dragør BK 3
310155 13:30 AB Tårnby 3 Oversidder 1
13:30
AB Tårnby 3
Oversidder
310156 13:30 Dragør BK 3 CIK 1 1
13:30
Dragør BK 3
CIK 1
310157 13:55 Dragør BK 2 KB 9 1
13:55
Dragør BK 2
KB 9
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
310140 10:00 B 1908 3 Sundby BK 3
10:00
B 1908 3
Sundby BK 3
310141 10:00 Vanløse IF 3 FA 2000 4
10:00
Vanløse IF 3
FA 2000 4
310142 10:25 B 1908 3 BK Hekla 2
10:25
B 1908 3
BK Hekla 2
310143 10:25 FA 2000 4 Kastrup BK 2
10:25
FA 2000 4
Kastrup BK 2
310144 10:50 BK Hekla 2 Vanløse IF 3
10:50
BK Hekla 2
Vanløse IF 3
310145 10:50 Kastrup BK 2 Sundby BK 3
10:50
Kastrup BK 2
Sundby BK 3
310146 11:15 Vanløse IF 3 B 1908 3
11:15
Vanløse IF 3
B 1908 3
310147 11:15 Sundby BK 3 FA 2000 4
11:15
Sundby BK 3
FA 2000 4
310148 11:40 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
11:40
BK Hekla 2
Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
310158 12:15 B 1908 3 Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 1
12:15
B 1908 3
Dragør BK 3
310159 12:15 KB 9 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 3
12:15
KB 9
AB Tårnby 3
310160 12:40 B 1908 3 Kastrup BK 2 Gemmas 5-mandsbane 2
12:40
B 1908 3
Kastrup BK 2
310161 12:40 AB Tårnby 3 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 3
12:40
AB Tårnby 3
Vanløse IF 3
310162 13:05 Kastrup BK 2 KB 9 Gemmas 5-mandsbane 2
13:05
Kastrup BK 2
KB 9
310163 13:05 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 3
13:05
Vanløse IF 3
Dragør BK 3
310164 13:30 KB 9 B 1908 3 Gemmas 5-mandsbane 3
13:30
KB 9
B 1908 3
310165 13:30 Dragør BK 3 AB Tårnby 3 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
13:30
Dragør BK 3
AB Tårnby 3
310166 13:55 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
13:55
Kastrup BK 2
Vanløse IF 3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 8 Artillerivej 190 2300 København S
310167 10:00 CIK 1 Sundby BK 3 Bane 8
10:00
CIK 1
Sundby BK 3
310168 10:00 Dragør BK 2 BK Hekla 2 Bane 7
10:00
Dragør BK 2
BK Hekla 2
310169 10:25 CIK 1 FA 2000 4 Bane 7
10:25
CIK 1
FA 2000 4
310170 10:25 BK Hekla 2 Oversidder Bane 8
10:25
BK Hekla 2
Oversidder
310171 10:50 FA 2000 4 Dragør BK 2 Bane 7
10:50
FA 2000 4
Dragør BK 2
310172 10:50 Oversidder Sundby BK 3 Bane 8
10:50
Oversidder
Sundby BK 3
310173 11:15 Dragør BK 2 CIK 1 Bane 7
11:15
Dragør BK 2
CIK 1
310174 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2 Bane 8
11:15
Sundby BK 3
BK Hekla 2
310175 11:40 FA 2000 4 Oversidder Bane 6
11:40
FA 2000 4
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind