U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
295655 10:00 BK Pioneren 1 Tårnby FF 1
10:00
BK Pioneren 1
Tårnby FF 1
Runde 2
295656 10:00 BK Rødovre 1 BK Hekla 2
10:00
BK Rødovre 1
BK Hekla 2
Runde 1
295646 10:00 Kastrup BK 2 Kastrup BK 1
10:00
Kastrup BK 2
Kastrup BK 1
Runde 1
295647 10:00 Sundby BK 2 KB 5
10:00
Sundby BK 2
KB 5
Runde 1
295648 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
10:25
Kastrup BK 2
Dragør BK 1
Runde 1
295649 10:25 KB 5 B 1908 2
10:25
KB 5
B 1908 2
Runde 2
295657 10:25 BK Pioneren 1 Hvidovre IF 2
10:25
BK Pioneren 1
Hvidovre IF 2
Runde 2
295658 10:25 BK Hekla 2 Dragør BK 2
10:25
BK Hekla 2
Dragør BK 2
Runde 2
295659 10:50 Hvidovre IF 2 BK Rødovre 1
10:50
Hvidovre IF 2
BK Rødovre 1
Runde 2
295660 10:50 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
10:50
Dragør BK 2
Tårnby FF 1
Runde 1
295650 10:50 Dragør BK 1 Sundby BK 2
10:50
Dragør BK 1
Sundby BK 2
Runde 1
295651 10:50 B 1908 2 Kastrup BK 1
10:50
B 1908 2
Kastrup BK 1
Runde 1
295652 11:15 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
11:15
Sundby BK 2
Kastrup BK 2
Runde 1
295653 11:15 Kastrup BK 1 KB 5
11:15
Kastrup BK 1
KB 5
Runde 2
295661 11:15 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1
11:15
BK Rødovre 1
BK Pioneren 1
Runde 2
295662 11:15 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
11:15
Tårnby FF 1
BK Hekla 2
Runde 2
295663 11:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 2
11:40
Hvidovre IF 2
Dragør BK 2
Runde 1
295654 11:40 Dragør BK 1 B 1908 2
11:40
Dragør BK 1
B 1908 2
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
295664 12:00 Kastrup BK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
12:00
Kastrup BK 2
KB 5
Runde 3
295665 12:00 Hvidovre IF 2 BK Hekla 2
12:00
Hvidovre IF 2
BK Hekla 2
Runde 3
295666 12:25 Kastrup BK 2 B 1908 2
12:25
Kastrup BK 2
B 1908 2
Runde 3
295667 12:25 BK Hekla 2 BK Pioneren 1
12:25
BK Hekla 2
BK Pioneren 1
Runde 3
295668 12:50 B 1908 2 Hvidovre IF 2
12:50
B 1908 2
Hvidovre IF 2
Runde 3
295669 12:50 BK Pioneren 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
12:50
BK Pioneren 1
KB 5
Runde 3
295670 13:15 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 2
13:15
Hvidovre IF 2
Kastrup BK 2
Runde 3
295671 13:15 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hekla 2 1
13:15
KB 5
BK Hekla 2
Runde 3
295672 13:40 B 1908 2 BK Pioneren 1
13:40
B 1908 2
BK Pioneren 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
295673 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 1 Kunst 5 mands 2A
10:00
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
Runde 4
295674 10:00 Dragør BK 2 BK Rødovre 1 Kunst 5 mands 2B
10:00
Dragør BK 2
BK Rødovre 1
Runde 4
295675 10:25 Dragør BK 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2A
10:25
Dragør BK 1
Kastrup BK 1
Runde 4
295676 10:25 BK Rødovre 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
10:25
BK Rødovre 1
Sundby BK 2
Runde 4
295677 10:50 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
10:50
Kastrup BK 1
Dragør BK 2
Runde 4
295678 10:50 Sundby BK 2 Tårnby FF 1 Kunst 5 mands 2B
10:50
Sundby BK 2
Tårnby FF 1
Runde 4
295679 11:15 Dragør BK 2 Dragør BK 1 Kunst 5 mands 2A
11:15
Dragør BK 2
Dragør BK 1
Runde 4
295680 11:15 Tårnby FF 1 BK Rødovre 1 Kunst 5 mands 2B
11:15
Tårnby FF 1
BK Rødovre 1
Runde 4
295681 11:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
11:40
Kastrup BK 1
Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
295682 10:00 Sundby BK 2 Hvidovre IF 2
10:00
Sundby BK 2
Hvidovre IF 2
Runde 5
295683 10:00 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
10:00
Dragør BK 2
Kastrup BK 2
Runde 6
295695 10:00 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
10:00
Dragør BK 1
BK Rødovre 1
Runde 6
295696 10:00 BK Pioneren 1 Kastrup BK 1
10:00
BK Pioneren 1
Kastrup BK 1
Runde 6
295697 10:25 Dragør BK 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
10:25
Dragør BK 1
KB 5
Runde 6
295698 10:25 Kastrup BK 1 BK Hekla 2
10:25
Kastrup BK 1
BK Hekla 2
Runde 5
295684 10:25 Sundby BK 2 B 1908 2
10:25
Sundby BK 2
B 1908 2
Runde 5
295685 10:25 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1
10:25
Kastrup BK 2
Tårnby FF 1
Runde 5
295690 10:50 B 1908 2 Dragør BK 2
10:50
B 1908 2
Dragør BK 2
Runde 5
295691 10:50 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 2
10:50
Tårnby FF 1
Hvidovre IF 2
Runde 6
295699 10:50 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Pioneren 1 1
10:50
KB 5
BK Pioneren 1
Runde 6
295710 10:50 BK Hekla 2 BK Rødovre 1
10:50
BK Hekla 2
BK Rødovre 1
Runde 6
295711 11:15 BK Pioneren 1 Dragør BK 1
11:15
BK Pioneren 1
Dragør BK 1
Runde 6
295712 11:15 BK Rødovre 1 Kastrup BK 1
11:15
BK Rødovre 1
Kastrup BK 1
Runde 5
295692 11:15 Dragør BK 2 Sundby BK 2
11:15
Dragør BK 2
Sundby BK 2
Runde 5
295693 11:15 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 2
11:15
Hvidovre IF 2
Kastrup BK 2
Runde 5
295694 11:40 B 1908 2 Tårnby FF 1
11:40
B 1908 2
Tårnby FF 1
Runde 6
295713 11:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hekla 2 1
11:40
KB 5
BK Hekla 2
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
295723 14:30 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
14:30
Tårnby FF 1
Kastrup BK 1
Runde 8
295724 14:30 Hvidovre IF 2 Dragør BK 1
14:30
Hvidovre IF 2
Dragør BK 1
Runde 8
295725 14:55 Tårnby FF 1 KB 5
14:55
Tårnby FF 1
KB 5
Runde 8
295726 14:55 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
14:55
Dragør BK 1
BK Rødovre 1
Runde 8
295727 15:20 KB 5 Hvidovre IF 2
15:20
KB 5
Hvidovre IF 2
Runde 8
295728 15:20 BK Rødovre 1 Kastrup BK 1
15:20
BK Rødovre 1
Kastrup BK 1
Runde 8
295729 15:45 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 1
15:45
Hvidovre IF 2
Tårnby FF 1
Runde 8
295738 15:45 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
15:45
Kastrup BK 1
Dragør BK 1
Runde 8
295739 16:10 KB 5 BK Rødovre 1
16:10
KB 5
BK Rødovre 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
295714 10:00 Kastrup BK 2 BK Hekla 2 Bane 5
10:00
Kastrup BK 2
BK Hekla 2
Runde 7
295715 10:00 BK Pioneren 1 Sundby BK 2 Bane 6
10:00
BK Pioneren 1
Sundby BK 2
Runde 7
295716 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 2 Bane 5
10:25
Kastrup BK 2
Dragør BK 2
Runde 7
295717 10:25 Sundby BK 2 B 1908 2 Bane 6
10:25
Sundby BK 2
B 1908 2
Runde 7
295718 10:50 Dragør BK 2 BK Pioneren 1 Bane 5
10:50
Dragør BK 2
BK Pioneren 1
Runde 7
295719 10:50 B 1908 2 BK Hekla 2 Bane 6
10:50
B 1908 2
BK Hekla 2
Runde 7
295720 11:15 BK Pioneren 1 Kastrup BK 2 Bane 6
11:15
BK Pioneren 1
Kastrup BK 2
Runde 7
295721 11:15 BK Hekla 2 Sundby BK 2 Bane 5
11:15
BK Hekla 2
Sundby BK 2
Runde 7
295722 11:40 Dragør BK 2 B 1908 2 Bane 6
11:40
Dragør BK 2
B 1908 2
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
295740 12:15 Kastrup BK 2 Kastrup BK 1
12:15
Kastrup BK 2
Kastrup BK 1
Runde 9
295741 12:15 BK Rødovre 1 Hvidovre IF 2
12:15
BK Rødovre 1
Hvidovre IF 2
Runde 9
295742 12:40 Kastrup BK 2 B 1908 2
12:40
Kastrup BK 2
B 1908 2
Runde 9
295743 12:40 Hvidovre IF 2 BK Pioneren 1
12:40
Hvidovre IF 2
BK Pioneren 1
Runde 9
295744 13:05 B 1908 2 BK Rødovre 1
13:05
B 1908 2
BK Rødovre 1
Runde 9
295745 13:05 BK Pioneren 1 Kastrup BK 1
13:05
BK Pioneren 1
Kastrup BK 1
Runde 9
295746 13:30 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
13:30
BK Rødovre 1
Kastrup BK 2
Runde 9
295747 13:30 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 2
13:30
Kastrup BK 1
Hvidovre IF 2
Runde 9
295748 13:55 B 1908 2 BK Pioneren 1
13:55
B 1908 2
BK Pioneren 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
295749 10:00 Dragør BK 1 BK Hekla 2
10:00
Dragør BK 1
BK Hekla 2
Runde 10
295750 10:00 KB 5 Dragør BK 2
10:00
KB 5
Dragør BK 2
Runde 10
295751 10:25 Dragør BK 1 Sundby BK 2
10:25
Dragør BK 1
Sundby BK 2
Runde 10
295752 10:25 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
10:25
Dragør BK 2
Tårnby FF 1
Runde 10
295753 10:50 Sundby BK 2 KB 5
10:50
Sundby BK 2
KB 5
Runde 10
295754 10:50 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
10:50
Tårnby FF 1
BK Hekla 2
Runde 10
295755 11:15 KB 5 Dragør BK 1
11:15
KB 5
Dragør BK 1
Runde 10
295756 11:15 BK Hekla 2 Dragør BK 2
11:15
BK Hekla 2
Dragør BK 2
Runde 10
295757 11:40 Sundby BK 2 Tårnby FF 1
11:40
Sundby BK 2
Tårnby FF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind