MENU

U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
299295 Kl. 10:00 BK Frem 2 Kastrup BK 3
299296 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 Nørrebro United 2
299297 Kl. 10:25 BK Frem 2 Nørrebro United 3
299298 Kl. 10:25 Nørrebro United 2 CIK 1
299299 Kl. 10:50 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3
299300 Kl. 10:50 CIK 1 Kastrup BK 3
299301 Kl. 11:15 Fremad Valby 3 BK Frem 2
299302 Kl. 11:15 Kastrup BK 3 Nørrebro United 2
299303 Kl. 11:40 Nørrebro United 3 CIK 1
299304 Kl. 12:15 Nørrebro United 4 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
299305 Kl. 12:15 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Valby BK 2 1
299334 Kl. 12:40 Nørrebro United 4 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
1
299335 Kl. 12:40 Valby BK 2 B 1908 5
299336 Kl. 13:05 BK Hekla 3 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
1
299337 Kl. 13:05 B 1908 5 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
299338 Kl. 13:30 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
299339 Kl. 13:30 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Valby BK 2 1
299340 Kl. 13:55 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
B 1908 5 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
299341 Kl. 10:00 BK Frem 2 Nørrebro United 2
299342 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Valby BK 2
299343 Kl. 10:25 BK Frem 2 CIK 1
299344 Kl. 10:25 Valby BK 2 Nørrebro United 4
299345 Kl. 10:50 CIK 1 BK Hekla 3
299346 Kl. 10:50 Nørrebro United 4 Nørrebro United 2
299347 Kl. 11:15 BK Hekla 3 BK Frem 2
299348 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 Valby BK 2
299349 Kl. 11:40 CIK 1 Nørrebro United 4
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
299350 Kl. 14:30 Nørrebro United 3 Tårnby FF 2
299351 Kl. 14:30 B 1908 5 BK Hellas 4
299352 Kl. 14:55 Nørrebro United 3 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
1
299353 Kl. 14:55 BK Hellas 4 Fremad Valby 3
299354 Kl. 15:20 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
B 1908 5 1
299355 Kl. 15:20 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2
299356 Kl. 15:45 B 1908 5 Nørrebro United 3
299357 Kl. 15:45 Tårnby FF 2 BK Hellas 4
299358 Kl. 16:10 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Fremad Valby 3 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
299359 Kl. 12:15 Fremad Valby 3 BK Hekla 3 1
299360 Kl. 12:15 B 1908 5 BK Frem 2 1
299361 Kl. 12:40 Fremad Valby 3 CIK 1 1
299362 Kl. 12:40 BK Frem 2 Tårnby FF 2 1
299363 Kl. 13:05 CIK 1 B 1908 5 1
299418 Kl. 13:05 Tårnby FF 2 BK Hekla 3 1
299419 Kl. 13:30 B 1908 5 Fremad Valby 3 1
299420 Kl. 13:30 BK Hekla 3 BK Frem 2 1
299421 Kl. 13:55 CIK 1 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
299422 Kl. 12:15 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Hellas 4 1
299423 Kl. 12:15 Nørrebro United 4 Kastrup BK 3
299424 Kl. 12:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
299425 Kl. 12:40 Kastrup BK 3 Valby BK 2
299426 Kl. 13:05 Nørrebro United 2 Nørrebro United 4
299427 Kl. 13:05 Valby BK 2 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
1
299428 Kl. 13:30 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
1
299429 Kl. 13:30 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Kastrup BK 3 1
299430 Kl. 13:55 Nørrebro United 2 Valby BK 2
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
299440 Kl. 12:15 Tårnby FF 2 Kastrup BK 3
299441 Kl. 12:15 BK Hekla 3 Nørrebro United 3
299442 Kl. 12:40 Tårnby FF 2 Nørrebro United 2
299443 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 BK Hellas 4
299444 Kl. 13:05 Nørrebro United 2 BK Hekla 3
299445 Kl. 13:05 BK Hellas 4 Kastrup BK 3
299446 Kl. 13:30 BK Hekla 3 Tårnby FF 2
299476 Kl. 13:30 Kastrup BK 3 Nørrebro United 3
299477 Kl. 13:55 Nørrebro United 2 BK Hellas 4
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
299431 Kl. 10:00 BK Frem 2 Valby BK 2 Bane 22
299432 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 Fremad Valby 3
299433 Kl. 10:25 BK Frem 2 B 1908 5
299434 Kl. 10:25 Fremad Valby 3 CIK 1
299435 Kl. 10:50 B 1908 5 Nørrebro United 4
299436 Kl. 10:50 CIK 1 Valby BK 2
299437 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 BK Frem 2
299438 Kl. 11:15 Valby BK 2 Fremad Valby 3
299439 Kl. 11:40 B 1908 5 CIK 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
299478 Kl. 10:00 BK Frem 2 Kastrup BK 3
299479 Kl. 10:00 BK Hellas 4 BK Hekla 3
299480 Kl. 10:25 BK Frem 2 CIK 1
299481 Kl. 10:25 BK Hekla 3 Nørrebro United 4
299482 Kl. 10:50 CIK 1 BK Hellas 4
299483 Kl. 10:50 Nørrebro United 4 Kastrup BK 3
299484 Kl. 11:15 BK Hellas 4 BK Frem 2
299485 Kl. 11:15 Kastrup BK 3 BK Hekla 3
299486 Kl. 11:40 CIK 1 Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
299487 Kl. 12:15 Nørrebro United 3 Valby BK 2 Bane 5
299488 Kl. 12:15 Nørrebro United 2 B 1908 5 Bane 6
299489 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3 Bane 5
299490 Kl. 12:40 B 1908 5 Tårnby FF 2 Bane 6
299491 Kl. 13:05 Fremad Valby 3 Nørrebro United 2 Bane 5
299492 Kl. 13:05 Tårnby FF 2 Valby BK 2 Bane 6
299493 Kl. 13:30 Nørrebro United 2 Nørrebro United 3 Bane 5
299494 Kl. 13:30 Valby BK 2 B 1908 5 Bane 6
299495 Kl. 13:55 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2 Bane 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind