MENU

U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
273827 Kl. 10:00 KB 8 BK Skjold 1
273828 Kl. 10:00 FA 2000 3 FB 1
273829 Kl. 10:20 KB 8 B.1908 2
273830 Kl. 10:20 FB 1 Oversidder
273831 Kl. 10:40 B.1908 2 FA 2000 3
273832 Kl. 10:40 Oversidder BK Skjold 1
273833 Kl. 11:00 FA 2000 3 KB 8
273834 Kl. 11:00 BK Skjold 1 FB 1
273837 Kl. 11:20 B.1908 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
273818 Kl. 10:00 Oversidder Brønshøj BK 1
273819 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 B 93 4
273820 Kl. 10:20 Oversidder Vanløse IF 2
273821 Kl. 10:20 B 93 4 BK Frem 1
273822 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 BK Rødovre 1
273823 Kl. 10:40 BK Frem 1 Brønshøj BK 1
273824 Kl. 11:00 BK Rødovre 1 Oversidder
273825 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 B 93 4
273826 Kl. 11:20 Vanløse IF 2 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
273809 Kl. 14:00 Oversidder KB 6 1
273810 Kl. 14:00 Kastrup BK 2 Dragør BK 2
273811 Kl. 14:20 Oversidder FA 2000 2 1
273812 Kl. 14:20 Dragør BK 2 B 93 2
273813 Kl. 14:40 FA 2000 2 Kastrup BK 2
273814 Kl. 14:40 B 93 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
273815 Kl. 15:00 Kastrup BK 2 Oversidder 1
273816 Kl. 15:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Dragør BK 2 1
273817 Kl. 15:20 FA 2000 2 B 93 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
273838 Kl. 10:00 Oversidder KB 8 1
273840 Kl. 10:00 Oversidder B 93 4
273841 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 2 1
273844 Kl. 10:20 B 93 4 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
273845 Kl. 10:40 Dragør BK 2 Oversidder
273861 Kl. 10:40 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
KB 8 1
273862 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder
273863 Kl. 11:00 KB 8 B 93 4
273864 Kl. 11:20 Dragør BK 2 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
273865 Kl. 11:30 FA 2000 2 B.1908 2 Nandrupsvej Bane 1-3
273866 Kl. 11:30 Vanløse IF 2 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
273874 Kl. 11:30 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
FA 2000 3 Nandrupsvej Bane 1-3
273875 Kl. 11:30 BK Rødovre 1 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
273876 Kl. 11:50 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
B 93 2 Nandrupsvej Bane 1-3
273877 Kl. 11:50 BK Frem 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
273867 Kl. 11:50 FA 2000 2 KB 6 Nandrupsvej Bane 1-3
273868 Kl. 11:50 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1 Nandrupsvej Bane 1-3
273869 Kl. 12:10 KB 6 Vanløse IF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
273870 Kl. 12:10 BK Skjold 1 B.1908 2 Nandrupsvej Bane 1-3
273878 Kl. 12:10 B 93 2 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
273879 Kl. 12:10 Oversidder FA 2000 3 Nandrupsvej Bane 1-3
273880 Kl. 12:30 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
273881 Kl. 12:30 FA 2000 3 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
273871 Kl. 12:30 Vanløse IF 2 FA 2000 2 Nandrupsvej Bane 1-3
273872 Kl. 12:30 B.1908 2 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
273873 Kl. 12:50 KB 6 BK Skjold 1 Nandrupsvej Bane 1-3
273882 Kl. 12:50 B 93 2 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
273883 Kl. 12:00 FA 2000 2 KB 8
273884 Kl. 12:00 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1
273892 Kl. 12:00 KB 6 FA 2000 3
273893 Kl. 12:00 BK Frem 1 Oversidder
273894 Kl. 12:20 BK Frem 1 KB 6
273895 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 BK Skjold 1
273885 Kl. 12:20 FA 2000 2 Dragør BK 2
273886 Kl. 12:20 BK Rødovre 1 Oversidder
273887 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Brønshøj BK 1
273888 Kl. 12:40 Oversidder KB 8
273896 Kl. 12:40 KB 6 Kastrup BK 2
273897 Kl. 12:40 Oversidder BK Skjold 1
273898 Kl. 13:00 Kastrup BK 2 BK Frem 1
273899 Kl. 13:00 BK Skjold 1 FA 2000 3
273889 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 FA 2000 2
273890 Kl. 13:00 KB 8 BK Rødovre 1
273891 Kl. 13:20 Dragør BK 2 Oversidder
273900 Kl. 14:20 FA 2000 3 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
273901 Kl. 12:00 Oversidder B.1908 2 1
273902 Kl. 12:00 B 93 4 Vanløse IF 2
273915 Kl. 12:20 Oversidder B 93 2 1
273916 Kl. 12:20 Vanløse IF 2 FB 1
273917 Kl. 12:40 B 93 2 B 93 4
273918 Kl. 12:40 FB 1 B.1908 2
273919 Kl. 13:00 B 93 4 Oversidder 1
273920 Kl. 13:00 B.1908 2 Vanløse IF 2
273921 Kl. 13:20 B 93 2 FB 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
273931 Kl. 10:00 FA 2000 2 Oversidder
273932 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 93 2
273933 Kl. 10:20 FA 2000 2 BK Frem 1
273934 Kl. 10:20 B 93 2 B.1908 2
273935 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Skjold 1
273936 Kl. 10:40 B.1908 2 Oversidder
273937 Kl. 11:00 BK Skjold 1 FA 2000 2
273938 Kl. 11:00 Oversidder B 93 2
273939 Kl. 11:20 BK Frem 1 B.1908 2
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
273940 Kl. 12:00 KB 6 B 93 4 1
273941 Kl. 12:00 FB 1 Dragør BK 2 1
273942 Kl. 12:20 KB 6 BK Rødovre 1 1
273943 Kl. 12:20 Dragør BK 2 FA 2000 3 1
273944 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 FB 1 1
273945 Kl. 12:40 FA 2000 3 B 93 4 1
273946 Kl. 13:00 FB 1 KB 6 1
273947 Kl. 13:00 B 93 4 Dragør BK 2 1
273948 Kl. 13:20 BK Rødovre 1 FA 2000 3 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
273922 Kl. 10:00 Oversidder Brønshøj BK 1
273923 Kl. 10:00 Oversidder Kastrup BK 2
273924 Kl. 10:20 Oversidder Vanløse IF 2
273925 Kl. 10:20 Kastrup BK 2 KB 8
273926 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 Oversidder
273927 Kl. 10:40 KB 8 Brønshøj BK 1
273928 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder
273929 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 2
273930 Kl. 11:20 Vanløse IF 2 KB 8
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
274039 Kl. 10:00 Oversidder BK Rødovre 1
274040 Kl. 10:00 FA 2000 3 FA 2000 2
274041 Kl. 10:20 Oversidder B 93 4
274042 Kl. 10:20 FA 2000 2 Oversidder
274043 Kl. 10:40 B 93 4 FA 2000 3
274044 Kl. 10:40 Oversidder BK Rødovre 1
274045 Kl. 11:00 FA 2000 3 Oversidder
274046 Kl. 11:00 BK Rødovre 1 FA 2000 2
274047 Kl. 11:20 B 93 4 Oversidder
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
273949 Kl. 10:00 KB 6 Oversidder 1
273950 Kl. 10:00 B.1908 2 Kastrup BK 2 1
273951 Kl. 10:20 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Brønshøj BK 1 1
273952 Kl. 10:20 Kastrup BK 2 FB 1 1
273953 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 B.1908 2 1
273954 Kl. 10:40 FB 1 Oversidder 1
273955 Kl. 11:00 B.1908 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
273956 Kl. 11:00 Oversidder Kastrup BK 2 1
273957 Kl. 11:20 Brønshøj BK 1 FB 1 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
273958 Kl. 10:00 B 93 2 Vanløse IF 2 1
273959 Kl. 10:00 KB 8 Dragør BK 2 1
273960 Kl. 10:20 B 93 2 BK Frem 1 1
273961 Kl. 10:20 Dragør BK 2 BK Skjold 1 1
273962 Kl. 10:40 BK Frem 1 KB 8 1
273963 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Vanløse IF 2 1
273964 Kl. 11:00 KB 8 B 93 2 1
273965 Kl. 11:00 Vanløse IF 2 Dragør BK 2 1
273966 Kl. 11:20 BK Frem 1 BK Skjold 1 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind