U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
282770 14:30 B 1908 3 BK Vestia 2
14:30
B 1908 3
BK Vestia 2
282771 14:30 Tårnby FF 2 CIK 1
14:30
Tårnby FF 2
CIK 1
282772 14:50 B 1908 3 BK Hekla 2
14:50
B 1908 3
BK Hekla 2
282773 14:50 CIK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
14:50
CIK 1
Hvidovre IF 1
282774 15:10 BK Hekla 2 Tårnby FF 2
15:10
BK Hekla 2
Tårnby FF 2
282775 15:10 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
BK Vestia 2 1
15:10
Hvidovre IF 1
BK Vestia 2
282776 15:30 Tårnby FF 2 B 1908 3
15:30
Tårnby FF 2
B 1908 3
282777 15:30 BK Vestia 2 CIK 1
15:30
BK Vestia 2
CIK 1
282778 15:50 BK Hekla 2 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
15:50
BK Hekla 2
Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
282676 14:15 AB Tårnby 3 Fremad Amager 1
14:15
AB Tårnby 3
Fremad Amager 1
282677 14:15 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Ørestad IF 1 1
14:15
Hvidovre IF 3
Ørestad IF 1
282678 14:35 AB Tårnby 3 Sundby BK 2
14:35
AB Tårnby 3
Sundby BK 2
282730 14:35 Ørestad IF 1 Dragør BK 3
14:35
Ørestad IF 1
Dragør BK 3
282731 14:55 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
14:55
Sundby BK 2
Hvidovre IF 3
282732 14:55 Dragør BK 3 Fremad Amager 1
14:55
Dragør BK 3
Fremad Amager 1
282761 15:15 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
AB Tårnby 3 1
15:15
Hvidovre IF 3
AB Tårnby 3
282762 15:15 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
15:15
Fremad Amager 1
Ørestad IF 1
282769 15:35 Sundby BK 2 Dragør BK 3
15:35
Sundby BK 2
Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 2 Artillerivej 190 2300 København S
282779 12:00 AB Tårnby 3 Ørestad IF 1 Bane 2
12:00
AB Tårnby 3
Ørestad IF 1
282780 12:00 BK Hekla 2 CIK 1 Bane 3
12:00
BK Hekla 2
CIK 1
282781 12:20 AB Tårnby 3 Dragør BK 3 Bane 4
12:20
AB Tårnby 3
Dragør BK 3
282782 12:20 CIK 1 B 1908 3 Bane 3
12:20
CIK 1
B 1908 3
282783 12:40 Dragør BK 3 BK Hekla 2 Bane 3
12:40
Dragør BK 3
BK Hekla 2
282806 12:40 B 1908 3 Ørestad IF 1 Bane 4
12:40
B 1908 3
Ørestad IF 1
282875 13:00 BK Hekla 2 AB Tårnby 3 Bane 2
13:00
BK Hekla 2
AB Tårnby 3
282876 13:00 Ørestad IF 1 CIK 1 Bane 3
13:00
Ørestad IF 1
CIK 1
282877 13:20 Dragør BK 3 B 1908 3 Bane 4
13:20
Dragør BK 3
B 1908 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
282878 12:00 Sundby BK 2 BK Vestia 2
12:00
Sundby BK 2
BK Vestia 2
282879 12:00 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 2
12:00
Hvidovre IF 1
Tårnby FF 2
282880 12:20 Sundby BK 2 Fremad Amager 1
12:20
Sundby BK 2
Fremad Amager 1
282881 12:20 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
12:20
Tårnby FF 2
Hvidovre IF 3
282882 12:40 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1
12:40
Fremad Amager 1
Hvidovre IF 1
282883 12:40 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2
12:40
Hvidovre IF 3
BK Vestia 2
282884 13:00 Hvidovre IF 1 Sundby BK 2
13:00
Hvidovre IF 1
Sundby BK 2
282885 13:00 BK Vestia 2 Tårnby FF 2
13:00
BK Vestia 2
Tårnby FF 2
282886 13:20 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 3
13:20
Fremad Amager 1
Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
282887 12:00 Hvidovre IF 3 BK Hekla 2 Gemmas 5-mandsbane 1
12:00
Hvidovre IF 3
BK Hekla 2
282888 12:00 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 1
12:00
Hvidovre IF 1
AB Tårnby 3
282889 12:20 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 1
12:20
Hvidovre IF 3
Dragør BK 3
282890 12:20 AB Tårnby 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
12:20
AB Tårnby 3
BK Vestia 2
282891 12:40 Dragør BK 3 Hvidovre IF 1 Gemmas 5-mandsbane 1
12:40
Dragør BK 3
Hvidovre IF 1
282892 12:40 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
BK Hekla 2 Gemmas 5-mandsbane 2
12:40
BK Vestia 2
BK Hekla 2
282893 13:00 Hvidovre IF 1 Hvidovre IF 3 Gemmas 5-mandsbane 1
13:00
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF 3
282894 13:00 BK Hekla 2 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 1
13:00
BK Hekla 2
AB Tårnby 3
282895 13:20 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
13:20
Dragør BK 3
BK Vestia 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
282896 10:00 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
10:00
Sundby BK 2
Tårnby FF 2
282897 10:00 B 1908 3 Fremad Amager 1
10:00
B 1908 3
Fremad Amager 1
282898 10:20 Sundby BK 2 Ørestad IF 1
10:20
Sundby BK 2
Ørestad IF 1
282899 10:20 Fremad Amager 1 CIK 1
10:20
Fremad Amager 1
CIK 1
282900 10:40 Ørestad IF 1 B 1908 3
10:40
Ørestad IF 1
B 1908 3
282901 10:40 CIK 1 Tårnby FF 2
10:40
CIK 1
Tårnby FF 2
282902 11:00 B 1908 3 Sundby BK 2
11:00
B 1908 3
Sundby BK 2
282903 11:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
11:00
Tårnby FF 2
Fremad Amager 1
282904 11:20 Ørestad IF 1 CIK 1
11:20
Ørestad IF 1
CIK 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
282905 14:00 AB Tårnby 3 CIK 1
14:00
AB Tårnby 3
CIK 1
282906 14:00 B 1908 3 Hvidovre IF 3
14:00
B 1908 3
Hvidovre IF 3
282907 14:20 AB Tårnby 3 Hvidovre IF 1
14:20
AB Tårnby 3
Hvidovre IF 1
282908 14:20 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3
14:20
Hvidovre IF 3
Dragør BK 3
282909 14:40 Hvidovre IF 1 B 1908 3
14:40
Hvidovre IF 1
B 1908 3
282910 14:40 Dragør BK 3 CIK 1
14:40
Dragør BK 3
CIK 1
282911 15:00 B 1908 3 AB Tårnby 3
15:00
B 1908 3
AB Tårnby 3
282912 15:00 CIK 1 Hvidovre IF 3
15:00
CIK 1
Hvidovre IF 3
283171 15:20 Hvidovre IF 1 Dragør BK 3
15:20
Hvidovre IF 1
Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
283172 10:00 BK Vestia 2 Fremad Amager 1
10:00
BK Vestia 2
Fremad Amager 1
283173 10:00 BK Hekla 2 Sundby BK 2
10:00
BK Hekla 2
Sundby BK 2
283174 10:20 BK Vestia 2 Ørestad IF 1
10:20
BK Vestia 2
Ørestad IF 1
283199 10:20 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
10:20
Sundby BK 2
Tårnby FF 2
283200 10:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 2
10:40
Ørestad IF 1
BK Hekla 2
283201 10:40 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
10:40
Tårnby FF 2
Fremad Amager 1
283202 11:00 BK Hekla 2 BK Vestia 2
11:00
BK Hekla 2
BK Vestia 2
283203 11:00 Fremad Amager 1 Sundby BK 2
11:00
Fremad Amager 1
Sundby BK 2
283204 11:20 Ørestad IF 1 Tårnby FF 2
11:20
Ørestad IF 1
Tårnby FF 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
283205 10:00 AB Tårnby 3 Fremad Amager 1
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 1
283206 10:00 Tårnby FF 2 BK Hekla 2
10:00
Tårnby FF 2
BK Hekla 2
283207 10:20 AB Tårnby 3 Dragør BK 3
10:20
AB Tårnby 3
Dragør BK 3
283208 10:20 BK Hekla 2 B 1908 3
10:20
BK Hekla 2
B 1908 3
283209 10:40 Dragør BK 3 Tårnby FF 2
10:40
Dragør BK 3
Tårnby FF 2
283210 10:40 B 1908 3 Fremad Amager 1
10:40
B 1908 3
Fremad Amager 1
283211 11:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 3
11:00
Tårnby FF 2
AB Tårnby 3
283212 11:00 Fremad Amager 1 BK Hekla 2
11:00
Fremad Amager 1
BK Hekla 2
283383 11:20 Dragør BK 3 B 1908 3
11:20
Dragør BK 3
B 1908 3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
283384 12:00 Sundby BK 2 CIK 1
12:00
Sundby BK 2
CIK 1
283385 12:00 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 1
12:00
Ørestad IF 1
Hvidovre IF 1
283386 12:20 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
12:20
Sundby BK 2
Hvidovre IF 3
283387 12:20 Hvidovre IF 1 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
12:20
Hvidovre IF 1
BK Vestia 2
283388 12:40 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 1
12:40
Hvidovre IF 3
Ørestad IF 1
283389 12:40 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
CIK 1 1
12:40
BK Vestia 2
CIK 1
283390 13:00 Ørestad IF 1 Sundby BK 2
13:00
Ørestad IF 1
Sundby BK 2
283391 13:00 CIK 1 Hvidovre IF 1
13:00
CIK 1
Hvidovre IF 1
283392 13:20 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
13:20
Hvidovre IF 3
BK Vestia 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind