MENU

U6 Drenge (17) 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
288803 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
288804 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 BK Hekla 1
288805 Kl. 10:20 Oversidder AB Tårnby 1
288806 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
288807 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1
288808 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Oversidder
288809 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 Oversidder
288811 Kl. 11:00 Oversidder BK Hekla 1
288812 Kl. 11:20 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
288813 Kl. 12:15 Dragør BK 2 Oversidder
288814 Kl. 12:15 B.1908 1 Fremad Amager 1
288815 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Husum BK 1
288816 Kl. 12:40 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
288817 Kl. 13:05 Husum BK 1 B.1908 1
288818 Kl. 13:05 Hvidovre IF 1 Oversidder
288819 Kl. 13:30 B.1908 1 Dragør BK 2
288820 Kl. 13:30 Oversidder Fremad Amager 1
288821 Kl. 13:55 Husum BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
288831 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Oversidder
288832 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
B.1908 1 1
288833 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Oversidder
288834 Kl. 10:20 B.1908 1 Ørestad IF 1
288835 Kl. 10:40 Oversidder Hvidovre IF 1
288836 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Oversidder
288837 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 1
288838 Kl. 11:00 Oversidder B.1908 1
288839 Kl. 11:20 Oversidder Ørestad IF 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
288822 Kl. 10:00 Oversidder BK Hekla 1
288823 Kl. 10:00 Husum BK 1 Fremad Amager 1
288824 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 1
288825 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 Dragør BK 2
288826 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Husum BK 1
288827 Kl. 10:40 Dragør BK 2 BK Hekla 1
288828 Kl. 11:00 Husum BK 1 Oversidder
288829 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Fremad Amager 1
288830 Kl. 11:20 Dragør BK 1 Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
288849 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 B.1908 1 Gemmas 5-mandsbane 1
288850 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 2
288851 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 BK Hekla 1 Gemmas 5-mandsbane 1
288852 Kl. 10:20 Oversidder Fremad Amager 1 Gemmas 5-mandsbane 1
288853 Kl. 10:40 BK Hekla 1 Dragør BK 2 Gemmas 5-mandsbane 1
288854 Kl. 10:40 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
B.1908 1 Gemmas 5-mandsbane 1
288855 Kl. 11:00 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
288856 Kl. 11:00 B.1908 1 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 1
288857 Kl. 11:20 BK Hekla 1 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
288840 Kl. 12:30 Ørestad IF 1 Husum BK 1 Kalvebod Fælled Skole
288841 Kl. 12:30 Hvidovre IF 1 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
288842 Kl. 12:50 Ørestad IF 1 Dragør BK 1 Kalvebod Fælled Skole
288843 Kl. 12:50 Oversidder Oversidder Kalvebod Fælled Skole
288844 Kl. 13:10 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
288845 Kl. 13:10 Oversidder Husum BK 1 Kalvebod Fælled Skole
288846 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Ørestad IF 1 Kalvebod Fælled Skole
288847 Kl. 13:30 Husum BK 1 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
288848 Kl. 13:50 Dragør BK 1 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
288858 Kl. 12:00 Oversidder Fremad Amager 1 1
288859 Kl. 12:00 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Ørestad IF 1 1
288860 Kl. 12:20 Oversidder Hvidovre IF 1 1
288861 Kl. 12:20 Ørestad IF 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
288862 Kl. 12:40 Hvidovre IF 1 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
1
288863 Kl. 12:40 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Fremad Amager 1 1
288864 Kl. 13:00 Dragør BK 2 Oversidder 1
288865 Kl. 13:00 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1 1
288866 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
288867 Kl. 12:00 Oversidder Oversidder Bane 7 (5-mands) - græs
288868 Kl. 12:00 Husum BK 1 AB Tårnby 1 Bane 7 (5-mands) - græs
288869 Kl. 12:20 Oversidder BK Hekla 1
288870 Kl. 12:20 AB Tårnby 1 B.1908 1
288871 Kl. 12:40 BK Hekla 1 Husum BK 1
288872 Kl. 12:40 B.1908 1 Oversidder
288873 Kl. 13:00 Husum BK 1 Oversidder
288874 Kl. 13:00 Oversidder AB Tårnby 1
288876 Kl. 13:20 BK Hekla 1 B.1908 1
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
288881 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
288882 Kl. 10:00 B.1908 1 Husum BK 1
288883 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 1
288884 Kl. 10:20 Husum BK 1 Dragør BK 2
288885 Kl. 10:40 Dragør BK 1 B.1908 1
288886 Kl. 10:40 Dragør BK 2 Oversidder
288887 Kl. 11:00 B.1908 1 Oversidder
288888 Kl. 11:00 Oversidder Husum BK 1
288889 Kl. 11:20 Dragør BK 1 Dragør BK 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
288890 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1 Bane 4
288891 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1 Bane 4
288904 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1 Bane 4
288905 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
288906 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 1 Bane 4
288907 Kl. 10:40 Oversidder Fremad Amager 1 Bane 4
288908 Kl. 11:00 BK Hekla 1 AB Tårnby 1 Bane 4
288909 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1 Bane 4
288910 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 Oversidder Bane 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind