MENU

U5 Drenge (18) 3v3 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
260108 Kl. 10:00 B 93 2 BK Skjold 1
260109 Kl. 10:00 Hvidovre IF (2) BK Frem 1
260110 Kl. 10:20 B 93 2 Hvidovre IF (1)
260111 Kl. 10:20 BK Frem 1 Oversidder
260112 Kl. 10:40 Hvidovre IF (1) Hvidovre IF (2)
260113 Kl. 10:40 Oversidder BK Skjold 1
260114 Kl. 11:00 Hvidovre IF (2) B 93 2
260115 Kl. 11:00 BK Skjold 1 BK Frem 1
260116 Kl. 11:20 Hvidovre IF (1) Oversidder
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
260098 Kl. 10:00 B 93 1 BK Rødovre 1
260099 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 BK Pioneren 1
260100 Kl. 10:20 B 93 1 Hvidovre IF (3)
260101 Kl. 10:20 BK Pioneren 1 Oversidder
260102 Kl. 10:40 Hvidovre IF (3) Hvidovre IF 4
260104 Kl. 10:40 Oversidder BK Rødovre 1
260105 Kl. 11:00 Hvidovre IF 4 B 93 1
260106 Kl. 11:00 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1
260107 Kl. 11:20 Hvidovre IF (3) Oversidder
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
260119 Kl. 10:00 B 93 1 BK Pioneren 1 Bane 4
260120 Kl. 10:00 Hvidovre IF (1) BK Frem 1 Bane 4
260133 Kl. 10:00 Hvidovre IF (3) BK Skjold 1 Bane 4
260134 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF (2) Bane 4
260135 Kl. 10:20 Hvidovre IF (3) BK Rødovre 1 Bane 4
260136 Kl. 10:20 Hvidovre IF (2) Hvidovre IF 4 Bane 4
260121 Kl. 10:20 B 93 1 Oversidder Bane 4
260122 Kl. 10:20 BK Frem 1 B 93 2 Bane 4
260124 Kl. 10:40 Oversidder Hvidovre IF (1) Bane 4
260125 Kl. 10:40 B 93 2 BK Pioneren 1 Bane 4
260137 Kl. 10:40 BK Rødovre 1 Oversidder Bane 4
260138 Kl. 10:40 Hvidovre IF 4 BK Skjold 1 Bane 4
260163 Kl. 11:00 Oversidder Hvidovre IF (3) Bane 4
260164 Kl. 11:00 BK Skjold 1 Hvidovre IF (2) Bane 4
260129 Kl. 11:00 Hvidovre IF (1) B 93 1 Bane 4
260130 Kl. 11:00 BK Pioneren 1 BK Frem 1 Bane 4
260131 Kl. 11:20 Oversidder B 93 2 Bane 4
260165 Kl. 11:20 BK Rødovre 1 Hvidovre IF 4 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
260167 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 Hvidovre IF (1)
260174 Kl. 10:00 Oversidder B 93 1
260192 Kl. 10:00 Hvidovre IF (3) Hvidovre IF (2)
260193 Kl. 10:00 B 93 2 BK Rødovre 1
260194 Kl. 10:20 Hvidovre IF (3) BK Pioneren 1
260195 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 BK Frem 1
260181 Kl. 10:20 Hvidovre IF 4 Oversidder
260182 Kl. 10:20 B 93 1 BK Skjold 1
260187 Kl. 10:40 Oversidder Oversidder
260188 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Hvidovre IF (1)
260196 Kl. 10:40 BK Pioneren 1 B 93 2
260197 Kl. 10:40 BK Frem 1 Hvidovre IF (2)
260198 Kl. 11:00 B 93 2 Hvidovre IF (3)
260199 Kl. 11:00 Hvidovre IF (2) BK Rødovre 1
260189 Kl. 11:00 Oversidder Hvidovre IF 4
260190 Kl. 11:00 Hvidovre IF (1) B 93 1
260191 Kl. 11:20 Oversidder BK Skjold 1
260200 Kl. 11:20 BK Pioneren 1 BK Frem 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
260210 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Rødovre 1
260211 Kl. 10:00 Hvidovre IF (1) Hvidovre IF (3)
260212 Kl. 10:20 BK Skjold 1 BK Pioneren 1
260213 Kl. 10:20 Hvidovre IF (3) Hvidovre IF (2)
196878 Kl. 10:40 BK Pioneren 1 Hvidovre IF (1)
196879 Kl. 10:40 Hvidovre IF (2) BK Rødovre 1
215683 Kl. 11:00 Hvidovre IF (1) BK Skjold 1
215685 Kl. 11:00 BK Rødovre 1 Hvidovre IF (3)
215686 Kl. 11:20 BK Pioneren 1 Hvidovre IF (2)
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
260201 Kl. 12:00 B 93 1 BK Frem 1
260202 Kl. 12:00 B 93 2 Hvidovre IF 4
260203 Kl. 12:20 B 93 1 Oversidder
260204 Kl. 12:20 Hvidovre IF 4 Oversidder
260205 Kl. 12:40 Oversidder B 93 2
260206 Kl. 12:40 Oversidder BK Frem 1
260207 Kl. 13:00 B 93 2 B 93 1
260208 Kl. 13:00 BK Frem 1 Hvidovre IF 4
260209 Kl. 13:20 Oversidder Oversidder
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
215687 Kl. 12:00 B 93 1 BK Rødovre 1 Bane 4
215688 Kl. 12:00 Hvidovre IF (2) Hvidovre IF (1) Bane 4
215699 Kl. 12:00 Hvidovre IF (3) BK Frem 1 Bane 4
215700 Kl. 12:00 BK Pioneren 1 Oversidder
215701 Kl. 12:20 Hvidovre IF (3) Hvidovre IF 4
215702 Kl. 12:20 Oversidder BK Skjold 1
215692 Kl. 12:20 B 93 1 Oversidder
215693 Kl. 12:20 Hvidovre IF (1) B 93 2
215694 Kl. 12:40 Oversidder Hvidovre IF (2)
215695 Kl. 12:40 B 93 2 BK Rødovre 1
215703 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 BK Pioneren 1
215704 Kl. 12:40 BK Skjold 1 BK Frem 1
215705 Kl. 13:00 BK Pioneren 1 Hvidovre IF (3)
215706 Kl. 13:00 BK Frem 1 Oversidder
215696 Kl. 13:00 Hvidovre IF (2) B 93 1
215697 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 Hvidovre IF (1)
215698 Kl. 13:20 Oversidder B 93 2
265561 Kl. 13:20 Hvidovre IF 4 BK Skjold 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind