U8 Piger (15) 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267607 10:00 Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:00
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
267608 10:00 B 1908 1 Dragør BK 2 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
B 1908 1
Dragør BK 2
267609 10:00 AB Tårnby 2 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
10:00
AB Tårnby 2
Hekla
267610 10:00 FB 1 Nørrebro United 1
10:00
FB 1
Nørrebro United 1
267611 10:20 AB Tårnby 1 FB 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:20
AB Tårnby 1
FB 1
267612 10:20 Dragør BK 2 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
10:20
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
267613 10:20 Hekla B 1908 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:20
Hekla
B 1908 1
267614 10:20 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
10:20
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
267615 10:40 Dragør BK 1 Dragør BK 2 Gemmas 5-mandsbane 1
10:40
Dragør BK 1
Dragør BK 2
267617 10:40 B 1908 1 Nørrebro United 1
10:40
B 1908 1
Nørrebro United 1
267618 10:40 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:40
AB Tårnby 2
AB Tårnby 1
267619 10:40 FB 1 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
10:40
FB 1
Hekla
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
267620 10:00 AB Tårnby 1 B 1908 1
10:00
AB Tårnby 1
B 1908 1
267621 10:00 Dragør BK 2 FB 1
10:00
Dragør BK 2
FB 1
267622 10:00 Hekla Dragør BK 1
10:00
Hekla
Dragør BK 1
267623 10:00 Nørrebro United 1 AB Tårnby 2
10:00
Nørrebro United 1
AB Tårnby 2
267624 10:20 Dragør BK 1 B 1908 1
10:20
Dragør BK 1
B 1908 1
267625 10:20 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
10:20
AB Tårnby 1
Dragør BK 2
267626 10:20 AB Tårnby 2 FB 1
10:20
AB Tårnby 2
FB 1
267627 10:20 Hekla Nørrebro United 1
10:20
Hekla
Nørrebro United 1
267628 10:40 B 1908 1 AB Tårnby 2
10:40
B 1908 1
AB Tårnby 2
267629 10:40 Dragør BK 2 Hekla
10:40
Dragør BK 2
Hekla
267630 10:40 FB 1 Dragør BK 1
10:40
FB 1
Dragør BK 1
267631 10:40 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
10:40
Nørrebro United 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
267632 13:45 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
13:45
Dragør BK 2
Nørrebro United 1
267633 13:45 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Dragør BK 1 1
13:45
AB Tårnby 2
Dragør BK 1
267634 13:45 Hekla AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
13:45
Hekla
AB Tårnby 1
267635 13:45 FB 1 B 1908 1
13:45
FB 1
B 1908 1
267636 14:05 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Dragør BK 1 1
14:05
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
267637 14:05 Dragør BK 2 B 1908 1
14:05
Dragør BK 2
B 1908 1
267638 14:05 Hekla AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
1
14:05
Hekla
AB Tårnby 2
267639 14:05 Nørrebro United 1 FB 1
14:05
Nørrebro United 1
FB 1
267640 14:25 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
14:25
Dragør BK 1
Nørrebro United 1
267641 14:25 B 1908 1 Hekla
14:25
B 1908 1
Hekla
267642 14:25 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
14:25
AB Tårnby 2
Dragør BK 2
267643 14:25 FB 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
14:25
FB 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267644 10:00 AB Tårnby 1 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 3
10:00
AB Tårnby 1
AB Tårnby 2
267645 10:00 Dragør BK 2 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:00
Dragør BK 2
Dragør BK 1
267646 10:00 Hekla FB 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:00
Hekla
FB 1
267647 10:00 Nørrebro United 1 B 1908 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:00
Nørrebro United 1
B 1908 1
267648 10:20 Dragør BK 1 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
10:20
Dragør BK 1
Hekla
267649 10:20 B 1908 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:20
B 1908 1
AB Tårnby 1
267650 10:20 AB Tårnby 2 Nørrebro United 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:20
AB Tårnby 2
Nørrebro United 1
267651 10:20 FB 1 Dragør BK 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:20
FB 1
Dragør BK 2
267652 10:40 B 1908 1 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:40
B 1908 1
Dragør BK 1
267653 10:40 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:40
Dragør BK 2
AB Tårnby 1
267654 10:40 FB 1 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:40
FB 1
AB Tårnby 2
267655 10:40 Nørrebro United 1 Hekla Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
10:40
Nørrebro United 1
Hekla
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
267656 13:45 Dragør BK 1 FB 1
13:45
Dragør BK 1
FB 1
267657 13:45 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
13:45
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
267658 13:45 AB Tårnby 2 B 1908 1
13:45
AB Tårnby 2
B 1908 1
267659 13:45 Hekla Dragør BK 2
13:45
Hekla
Dragør BK 2
267660 14:05 Dragør BK 1 AB Tårnby 2
14:05
Dragør BK 1
AB Tårnby 2
267661 14:05 AB Tårnby 1 Hekla
14:05
AB Tårnby 1
Hekla
267662 14:05 B 1908 1 FB 1
14:05
B 1908 1
FB 1
267663 14:05 Nørrebro United 1 Dragør BK 2
14:05
Nørrebro United 1
Dragør BK 2
267664 14:25 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
14:25
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
267665 14:25 B 1908 1 Dragør BK 2
14:25
B 1908 1
Dragør BK 2
267666 14:25 AB Tårnby 2 Hekla
14:25
AB Tårnby 2
Hekla
267667 14:25 FB 1 Nørrebro United 1
14:25
FB 1
Nørrebro United 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind