MENU

VinterBold U8 Drenge 4 (14) 5v5, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
988654 Kl. 10:00 JIF Hakoah Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
1
988655 Kl. 10:00 KFUM Stefan 1
988656 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Stefan 1
988657 Kl. 10:25 JIF Hakoah KFUM 1
988658 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
KFUM 1
988659 Kl. 10:50 JIF Hakoah Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Genforeningspladsen 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
988660 Kl. 10:00 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
GVI 4 1
988661 Kl. 10:00 Slangerup & Omegn IF 2 BK Union 2
988678 Kl. 10:25 GVI 4 BK Union 2
988679 Kl. 10:25 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 1
988680 Kl. 10:50 GVI 4 Slangerup & Omegn IF 2
988683 Kl. 10:50 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
BK Union 2 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Slangerup Stadion Idrætsvej 5 3550 Slangerup
988684 Kl. 10:00 JIF Hakoah GVI 4
988685 Kl. 10:00 KFUM Slangerup & Omegn IF 2
988686 Kl. 10:25 GVI 4 KFUM
988687 Kl. 10:25 JIF Hakoah Slangerup & Omegn IF 2
988688 Kl. 10:50 GVI 4 Slangerup & Omegn IF 2
988689 Kl. 10:50 JIF Hakoah KFUM
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M A Genforeningspladsen 53 2400 København NV
988690 Kl. 10:00 Jægersborg BK Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 5M A
988691 Kl. 10:00 Stefan BK Union 2 Genforeningspladsen 5M B
988692 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Stefan Genforeningspladsen 5M A
988693 Kl. 10:25 Jægersborg BK BK Union 2 Grøndal, Kunst 5M B
988694 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
BK Union 2 Grøndal, Kunst 5M A
988697 Kl. 10:50 Jægersborg BK Stefan Genforeningspladsen 5M B
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 A - 8M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
988704 Kl. 10:00 Jægersborg BK GVI 4 K1 A - 8M
988705 Kl. 10:00 JIF Hakoah Stefan K1 B - 8M
988706 Kl. 10:25 JIF Hakoah GVI 4 K1 B - 8M
988707 Kl. 10:25 Jægersborg BK Stefan K1 A - 8M
988708 Kl. 10:50 GVI 4 Stefan K1 B - 8M
988709 Kl. 10:50 JIF Hakoah Jægersborg BK K1 A - 8M
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Emdrupparken 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
988698 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 1
988699 Kl. 10:00 KFUM BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
988700 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
BK Union 2 1
988701 Kl. 10:25 KFUM Slangerup & Omegn IF 2
988702 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
KFUM 1
988703 Kl. 10:50 Slangerup & Omegn IF 2 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
988716 Kl. 14:00 JIF Hakoah Jægersborg BK Gl. Kunst 2
988717 Kl. 14:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Slangerup & Omegn IF 2 Gl. Kunst 1
988718 Kl. 14:25 Jægersborg BK Slangerup & Omegn IF 2 Gl. Kunst 2
988719 Kl. 14:25 JIF Hakoah Hørsholm-Usserød IK 3 Gl. Kunst 1
988720 Kl. 14:50 Jægersborg BK Hørsholm-Usserød IK 3 Gl. Kunst 2
988721 Kl. 14:50 JIF Hakoah Slangerup & Omegn IF 2 Gl. Kunst 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
988710 Kl. 11:15 GVI 4 Stefan 1
ANN

Kampen annulleret

988711 Kl. 11:15 KFUM BK Union 2 1
ANN

Kampen annulleret

988712 Kl. 11:40 GVI 4 BK Union 2 1
ANN

Kampen annulleret

988713 Kl. 11:40 KFUM Stefan 1
ANN

Kampen annulleret

988714 Kl. 12:05 GVI 4 KFUM 1
ANN

Kampen annulleret

988715 Kl. 12:05 Stefan BK Union 2 1
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
988728 Kl. 12:45 JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
GVI 4 Gl. Kunst 2
988729 Kl. 12:45 Hørsholm-Usserød IK 3 BK Union 2 Gl. Kunst 2
988730 Kl. 13:10 GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
BK Union 2 Gl. Kunst 2
988731 Kl. 13:10 JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 3 Gl. Kunst 2
988732 Kl. 13:35 Hørsholm-Usserød IK 3 GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Gl. Kunst 2
988733 Kl. 13:35 JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
BK Union 2 Gl. Kunst 2
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 - 11M Kunst Ved Stadion 10 2820 Gentofte
988722 Kl. 10:00 Jægersborg BK KFUM K1 - 11M Kunst
988723 Kl. 10:00 Stefan Slangerup & Omegn IF 2 K1 - 11M Kunst
988724 Kl. 10:25 KFUM Slangerup & Omegn IF 2 K1 - 11M Kunst
988725 Kl. 10:25 Jægersborg BK Stefan K1 - 11M Kunst
988726 Kl. 10:50 KFUM Stefan K1 - 11M Kunst
988727 Kl. 10:50 Jægersborg BK Slangerup & Omegn IF 2 K1 - 11M Kunst
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
988740 Kl. 12:30 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
GVI 4 1
988741 Kl. 12:30 Stefan Slangerup & Omegn IF 2 1
988742 Kl. 12:55 GVI 4 Slangerup & Omegn IF 2 1
988743 Kl. 12:55 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Stefan 1
988744 Kl. 13:20 GVI 4 Stefan 1
988745 Kl. 13:20 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 - 11M Kunst Ved Stadion 10 2820 Gentofte
988734 Kl. 10:00 JIF Hakoah Jægersborg BK K1 - 11M Kunst
988735 Kl. 10:00 KFUM BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
K1 - 11M Kunst
988736 Kl. 10:25 Jægersborg BK BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
K1 - 11M Kunst
988737 Kl. 10:25 JIF Hakoah KFUM K1 - 11M Kunst
988738 Kl. 10:50 Jægersborg BK KFUM K1 - 11M Kunst
988739 Kl. 10:50 JIF Hakoah BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
K1 - 11M Kunst
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
988746 Kl. 10:00 Jægersborg BK GVI 4
988747 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
KFUM 1
988748 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
GVI 4 1
988757 Kl. 10:25 Jægersborg BK KFUM
988758 Kl. 10:50 GVI 4 KFUM
988759 Kl. 10:50 Jægersborg BK Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
988760 Kl. 10:00 JIF Hakoah Slangerup & Omegn IF 2 1
988761 Kl. 10:00 Stefan BK Union 2
988762 Kl. 10:25 Slangerup & Omegn IF 2 BK Union 2 1
988763 Kl. 10:25 JIF Hakoah Stefan 1
988764 Kl. 10:50 Stefan Slangerup & Omegn IF 2 1
988765 Kl. 10:50 JIF Hakoah BK Union 2 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind