VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5, Pulje 6 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
387482
13-11 2021
10:00 Bk. Hekla 2 CIK 2 Hekla Park 1
ANN
Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:00
Bk. Hekla 2
CIK 2
ANN
387484
13-11 2021
10:00 Oversidder Sundby BK 1 Hekla Park 1 Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:00
Oversidder
Sundby BK 1
387485
13-11 2021
10:25 CIK 2 Sundby BK 1 Hekla Park 1
ANN
Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:25
CIK 2
Sundby BK 1
ANN
387486
13-11 2021
10:25 Bk. Hekla 2 Oversidder Hekla Park 1 Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:25
Bk. Hekla 2
Oversidder
387487
13-11 2021
10:50 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 Hekla Park 1
ANN
Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:50
Bk. Hekla 2
Sundby BK 1
ANN
387488
13-11 2021
10:50 CIK 2 Oversidder Hekla Park 1 Boldklubben Hekla
13. nov 2021
10:50
CIK 2
Oversidder
387468
13-11 2021
13:00 B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:00
B 1908 4
Oversidder
387469
13-11 2021
13:00 BK Hellas 3 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:00
BK Hellas 3
Fremad Amager 2
387470
13-11 2021
13:25 Oversidder Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:25
Oversidder
Fremad Amager 2
387471
13-11 2021
13:25 B 1908 4 BK Hellas 3 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:25
B 1908 4
BK Hellas 3
387480
13-11 2021
13:50 B 1908 4 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:50
B 1908 4
Fremad Amager 2
387481
13-11 2021
13:50 Oversidder BK Hellas 3 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
13. nov 2021
13:50
Oversidder
BK Hellas 3
387489
14-11 2021
10:00 AB Tårnby 2 Kastrup 3 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:00
AB Tårnby 2
Kastrup 3
387490
14-11 2021
10:00 Dragør BK 2 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:00
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
387491
14-11 2021
10:25 Kastrup 3 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:25
Kastrup 3
Tårnby FF 2
387492
14-11 2021
10:25 AB Tårnby 2 Dragør BK 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:25
AB Tårnby 2
Dragør BK 2
387493
14-11 2021
10:50 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:50
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
387494
14-11 2021
10:50 Kastrup 3 Dragør BK 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
14. nov 2021
10:50
Kastrup 3
Dragør BK 2
387495
28-11 2021
10:00 B 1908 4 Bk. Hekla 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:00
B 1908 4
Bk. Hekla 2
387496
28-11 2021
10:00 Kastrup 3 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:00
Kastrup 3
Tårnby FF 2
387507
28-11 2021
10:00 CIK 2 AB Tårnby 2 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:00
CIK 2
AB Tårnby 2
387508
28-11 2021
10:00 Oversidder BK Hellas 3 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:00
Oversidder
BK Hellas 3
387501
28-11 2021
10:00 Oversidder Sundby BK 1 Sundby Idrætspark Kunst 5 mands 2A Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:00
Oversidder
Sundby BK 1
387502
28-11 2021
10:00 Dragør BK 2 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:00
Dragør BK 2
Fremad Amager 2
387503
28-11 2021
10:25 Sundby BK 1 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Kunst 5 mands 2A Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:25
Sundby BK 1
Fremad Amager 2
387504
28-11 2021
10:25 Oversidder Dragør BK 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:25
Oversidder
Dragør BK 2
387509
28-11 2021
10:25 AB Tårnby 2 BK Hellas 3 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:25
AB Tårnby 2
BK Hellas 3
387510
28-11 2021
10:25 CIK 2 Oversidder Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:25
CIK 2
Oversidder
387497
28-11 2021
10:25 Bk. Hekla 2 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:25
Bk. Hekla 2
Tårnby FF 2
387498
28-11 2021
10:25 B 1908 4 Kastrup 3 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:25
B 1908 4
Kastrup 3
387499
28-11 2021
10:50 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:50
Bk. Hekla 2
Kastrup 3
387500
28-11 2021
10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
28. nov 2021
10:50
B 1908 4
Tårnby FF 2
387511
28-11 2021
10:50 AB Tårnby 2 Oversidder Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:50
AB Tårnby 2
Oversidder
388048
28-11 2021
10:50 CIK 2 BK Hellas 3 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Hellas
28. nov 2021
10:50
CIK 2
BK Hellas 3
387505
28-11 2021
10:50 Sundby BK 1 Dragør BK 2 Sundby Idrætspark Kunst 5 mands 2A Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:50
Sundby BK 1
Dragør BK 2
387506
28-11 2021
10:50 Oversidder Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. nov 2021
10:50
Oversidder
Fremad Amager 2
388600
12-12 2021
10:00 Bk. Hekla 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg 1 AB Tårnby
12. dec 2021
10:00
Bk. Hekla 2
Oversidder
388601
12-12 2021
10:00 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2 Vestamager Idrætsanlæg Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) AB Tårnby
12. dec 2021
10:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 2
388049
12-12 2021
10:00 B 1908 4 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg 1
Tårnby FF
12. dec 2021
10:00
B 1908 4
BK Hellas 3
388050
12-12 2021
10:00 Sundby BK 1 Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg Tårnby FF
12. dec 2021
10:00
Sundby BK 1
Tårnby FF 2
388051
12-12 2021
10:25 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg 1
Tårnby FF
12. dec 2021
10:25
BK Hellas 3
Tårnby FF 2
388052
12-12 2021
10:25 B 1908 4 Sundby BK 1 Vestamager Idrætsanlæg Tårnby FF
12. dec 2021
10:25
B 1908 4
Sundby BK 1
388602
12-12 2021
10:25 Oversidder Fremad Amager 2 Vestamager Idrætsanlæg 1 AB Tårnby
12. dec 2021
10:25
Oversidder
Fremad Amager 2
388603
12-12 2021
10:25 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2 Vestamager Idrætsanlæg Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) AB Tårnby
12. dec 2021
10:25
Bk. Hekla 2
AB Tårnby 2
388604
12-12 2021
10:50 Bk. Hekla 2 Fremad Amager 2 Vestamager Idrætsanlæg Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) AB Tårnby
12. dec 2021
10:50
Bk. Hekla 2
Fremad Amager 2
388605
12-12 2021
10:50 Oversidder AB Tårnby 2 Vestamager Idrætsanlæg 1 AB Tårnby
12. dec 2021
10:50
Oversidder
AB Tårnby 2
388053
12-12 2021
10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg Tårnby FF
12. dec 2021
10:50
B 1908 4
Tårnby FF 2
388557
12-12 2021
10:50 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Sundby BK 1 Vestamager Idrætsanlæg 1
Tårnby FF
12. dec 2021
10:50
BK Hellas 3
Sundby BK 1
388558
12-12 2021
11:30 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Kastrup 3 Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
12. dec 2021
11:30
CIK 2
Kastrup 3
388559
12-12 2021
11:30 Oversidder Dragør BK 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
12. dec 2021
11:30
Oversidder
Dragør BK 2
388560
12-12 2021
11:55 Kastrup 3 Dragør BK 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
12. dec 2021
11:55
Kastrup 3
Dragør BK 2
388596
12-12 2021
11:55 CIK 2 Oversidder Dragør Bk Dragør Boldklub
12. dec 2021
11:55
CIK 2
Oversidder
388597
12-12 2021
12:20 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Dragør BK 2 Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
12. dec 2021
12:20
CIK 2
Dragør BK 2
388599
12-12 2021
12:20 Kastrup 3 Oversidder Dragør Bk Dragør Boldklub
12. dec 2021
12:20
Kastrup 3
Oversidder
388712
29-01 2022
12:00 B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:00
B 1908 4
Oversidder
388713
29-01 2022
12:00 AB Tårnby 2 Dragør BK 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:00
AB Tårnby 2
Dragør BK 2
388714
29-01 2022
12:25 Oversidder Dragør BK 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:25
Oversidder
Dragør BK 2
388715
29-01 2022
12:25 B 1908 4 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:25
B 1908 4
AB Tårnby 2
388716
29-01 2022
12:50 B 1908 4 Dragør BK 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:50
B 1908 4
Dragør BK 2
388717
29-01 2022
12:50 Oversidder AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
29. jan 2022
12:50
Oversidder
AB Tårnby 2
388700
30-01 2022
10:00 CIK 2 Oversidder Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:00
CIK 2
Oversidder
388701
30-01 2022
10:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:00
Tårnby FF 2
Fremad Amager 2
388706
30-01 2022
10:00 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:00
Bk. Hekla 2
Kastrup 3
388707
30-01 2022
10:00 BK Hellas 3 Sundby BK 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:00
BK Hellas 3
Sundby BK 1
388708
30-01 2022
10:25 Kastrup 3 Sundby BK 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:25
Kastrup 3
Sundby BK 1
388709
30-01 2022
10:25 Bk. Hekla 2 BK Hellas 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:25
Bk. Hekla 2
BK Hellas 3
388702
30-01 2022
10:25 Oversidder Fremad Amager 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:25
Oversidder
Fremad Amager 2
388703
30-01 2022
10:25 CIK 2 Tårnby FF 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:25
CIK 2
Tårnby FF 2
388704
30-01 2022
10:50 CIK 2 Fremad Amager 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:50
CIK 2
Fremad Amager 2
388705
30-01 2022
10:50 Oversidder Tårnby FF 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
30. jan 2022
10:50
Oversidder
Tårnby FF 2
388710
30-01 2022
10:50 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:50
Bk. Hekla 2
Sundby BK 1
388711
30-01 2022
10:50 Kastrup 3 BK Hellas 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
30. jan 2022
10:50
Kastrup 3
BK Hellas 3
388718
06-02 2022
10:00 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:00
Bk. Hekla 2
AB Tårnby 2
388719
06-02 2022
10:00 Sundby BK 1 Dragør BK 2 Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:00
Sundby BK 1
Dragør BK 2
388724
06-02 2022
10:00 B 1908 4 CIK 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:00
B 1908 4
CIK 2
388725
06-02 2022
10:00 Oversidder Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:00
Oversidder
Tårnby FF 2
388726
06-02 2022
10:25 CIK 2 Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:25
CIK 2
Tårnby FF 2
388727
06-02 2022
10:25 B 1908 4 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:25
B 1908 4
Oversidder
388720
06-02 2022
10:25 AB Tårnby 2 Dragør BK 2 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:25
AB Tårnby 2
Dragør BK 2
388721
06-02 2022
10:25 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:25
Bk. Hekla 2
Sundby BK 1
388722
06-02 2022
10:50 Bk. Hekla 2 Dragør BK 2 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:50
Bk. Hekla 2
Dragør BK 2
388723
06-02 2022
10:50 AB Tårnby 2 Sundby BK 1 Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
06. feb 2022
10:50
AB Tårnby 2
Sundby BK 1
388728
06-02 2022
10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:50
B 1908 4
Tårnby FF 2
388729
06-02 2022
10:50 CIK 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Tårnby FF
06. feb 2022
10:50
CIK 2
Oversidder
388730
06-02 2022
12:00 Kastrup 3 Oversidder Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:00
Kastrup 3
Oversidder
388731
06-02 2022
12:00 BK Hellas 3 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:00
BK Hellas 3
Fremad Amager 2
388732
06-02 2022
12:25 Oversidder Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:25
Oversidder
Fremad Amager 2
388733
06-02 2022
12:25 Kastrup 3 BK Hellas 3 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:25
Kastrup 3
BK Hellas 3
388734
06-02 2022
12:50 Kastrup 3 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:50
Kastrup 3
Fremad Amager 2
388735
06-02 2022
12:50 Oversidder BK Hellas 3 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
06. feb 2022
12:50
Oversidder
BK Hellas 3
388750
06-03 2022
10:00 B 1908 4 CIK 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:00
B 1908 4
CIK 2
388751
06-03 2022
10:00 AB Tårnby 2 Sundby BK 1 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:00
AB Tårnby 2
Sundby BK 1
388742
06-03 2022
10:00 Bk. Hekla 2 Oversidder Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:00
Bk. Hekla 2
Oversidder
388743
06-03 2022
10:00 Kastrup 3 Oversidder Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:00
Kastrup 3
Oversidder
388744
06-03 2022
10:25 Oversidder Oversidder Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:25
Oversidder
Oversidder
388747
06-03 2022
10:25 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:25
Bk. Hekla 2
Kastrup 3
388752
06-03 2022
10:25 CIK 2 Sundby BK 1 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:25
CIK 2
Sundby BK 1
388753
06-03 2022
10:25 B 1908 4 AB Tårnby 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:25
B 1908 4
AB Tårnby 2
388754
06-03 2022
10:50 B 1908 4 Sundby BK 1 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:50
B 1908 4
Sundby BK 1
388756
06-03 2022
10:50 CIK 2 AB Tårnby 2 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
06. mar 2022
10:50
CIK 2
AB Tårnby 2
388748
06-03 2022
10:50 Bk. Hekla 2 Oversidder Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:50
Bk. Hekla 2
Oversidder
388749
06-03 2022
10:50 Oversidder Kastrup 3 Kastrup IA ved Diget 1 Kastrup Boldklub
06. mar 2022
10:50
Oversidder
Kastrup 3
388736
06-03 2022
13:00 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Dragør BK 2 Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:00
BK Hellas 3
Dragør BK 2
388737
06-03 2022
13:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2 Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:00
Tårnby FF 2
Fremad Amager 2
388738
06-03 2022
13:25 Dragør BK 2 Fremad Amager 2 Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:25
Dragør BK 2
Fremad Amager 2
388739
06-03 2022
13:25 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:25
BK Hellas 3
Tårnby FF 2
388740
06-03 2022
13:50 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:50
BK Hellas 3
Fremad Amager 2
388741
06-03 2022
13:50 Dragør BK 2 Tårnby FF 2 Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
06. mar 2022
13:50
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
388757
26-03 2022
14:00 B 1908 4 Bk. Hekla 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:00
B 1908 4
Bk. Hekla 2
388758
26-03 2022
14:00 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 2
388759
26-03 2022
14:25 Bk. Hekla 2 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:25
Bk. Hekla 2
Fremad Amager 2
388760
26-03 2022
14:25 B 1908 4 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:25
B 1908 4
AB Tårnby 2
388761
26-03 2022
14:50 B 1908 4 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:50
B 1908 4
Fremad Amager 2
388762
26-03 2022
14:50 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
26. mar 2022
14:50
Bk. Hekla 2
AB Tårnby 2
388769
27-03 2022
10:00 CIK 2 Oversidder Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:00
CIK 2
Oversidder
388770
27-03 2022
10:00 Kastrup 3 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:00
Kastrup 3
BK Hellas 3
388855
27-03 2022
10:25 Oversidder BK Hellas 3 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:25
Oversidder
BK Hellas 3
388856
27-03 2022
10:25 CIK 2 Kastrup 3 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:25
CIK 2
Kastrup 3
388859
27-03 2022
10:50 CIK 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:50
CIK 2
BK Hellas 3
388861
27-03 2022
10:50 Oversidder Kastrup 3 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
27. mar 2022
10:50
Oversidder
Kastrup 3
388763
27-03 2022
11:30 Oversidder Sundby BK 1 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
11:30
Oversidder
Sundby BK 1
388764
27-03 2022
11:30 Dragør BK 2 Tårnby FF 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
11:30
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
388765
27-03 2022
11:55 Sundby BK 1 Tårnby FF 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
11:55
Sundby BK 1
Tårnby FF 2
388766
27-03 2022
11:55 Oversidder Dragør BK 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
11:55
Oversidder
Dragør BK 2
388767
27-03 2022
12:20 Oversidder Tårnby FF 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
12:20
Oversidder
Tårnby FF 2
388768
27-03 2022
12:20 Sundby BK 1 Dragør BK 2 Dragør Bk Dragør Boldklub
27. mar 2022
12:20
Sundby BK 1
Dragør BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind